Şimdi Ara

Bana öyle bir şampiyon önerin ki (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Suç bende ligimi hala yazmamamda challengerim güzel kardesim simdi soyle camille neden prof arenada en fazla secilen hero onu soyle platini goldu birak sen ? Dusuk liglerde nerdeyse alinmayan bir hero camille.

Alıntıları Göster
    Anladm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realexile

Anladm

Alıntıları Göster
    Anlamana sevindim bende öyle düşündum :) madem ikna oldun artık blok atabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Anlamana sevindim bende öyle düşündum :) madem ikna oldun artık blok atabilirim.

Alıntıları Göster
    Siz bilirsiniz. Guzelce tartismaya calistikca kendi fikrini kabul ettirmeye calisan kendi fikri haric her seye yanlis diyen malum kafadasaniz tartışmaya değmezsiniz. Ustteki yorumda da kendinizle celismissiniz. Önce gp çöp hero demissiniz. Sonra ben oynayamadigim icin gp copmu demek oluyor demissiniz

• Fizz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kardesim basbaya heroyu bilmiyorsun iste metada top lanede 1.sirada camille var şuan. Listeye gnar, kled denen kotu durumda olan herolari koymus camille useless diyor camillenin latede trade girdigi zaman hasari devam ettirmesine gerek yokki zaten 1.5 saniyede bir 1000 gercek hasar vurmaya basliyor ve cok rahat girip adc ,apc cikartabiliyor ve ardindan kacabiliyor ,camille oynayamayan adam gelmis useless diyor birde meta takip ediyorum diyor tamam.

Alıntıları Göster
    merhaba dostum. Öyle diyorsunda arkadaşın dediği şampiyonlar şuanda msi da full seçiliyor. Ornn sion arada gp alınıyor. Camille neredeyse hiç alınmadı. Laf ettiğin yasuo bile daha çok picklendi. Neden at gözlüklerinle bakıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: forumy

merhaba dostum. Öyle diyorsunda arkadaşın dediği şampiyonlar şuanda msi da full seçiliyor. Ornn sion arada gp alınıyor. Camille neredeyse hiç alınmadı. Laf ettiğin yasuo bile daha çok picklendi. Neden at gözlüklerinle bakıyorsun

Alıntıları Göster
    Aga o adam biraz hasta bosver. Gormuyonmu guzelce fikrini yazmışsın adam sana kufur etmis. Kendi hayal dunyasinda Challengerde oynamaya devam etsin

• Şu tipteki kırıklar yüzünden insanın fikrini paylaşası gelmiyor, ağzına geleni söyler sonra da "bonom doşoncomo soygoso yok" he kırık he...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Şu tipteki kırıklar yüzünden insanın fikrini paylaşası gelmiyor, ağzına geleni söyler sonra da "bonom doşoncomo soygoso yok" he kırık he...
    Oyle hocam sadece biz onlara saygi duymalyiz. O istedigini soyleyebilir. Bide asosyal falan diye saldirmis kırık harbi

• Aaa fikrimizidemi söyleyemciez kardeş al. Camille alan takım yine kaybetti. Fioradan farkı yok şampiyonun tamam kötü değil ama orn sion gibi tanklar kadar oyuna etkisi yok
  • Heimerdinger.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heimerdingerle taşımak?!? Zuhahaha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O hero Shyvanaymış arkadaşlar 6 günde gold 4 den gold 1 e çıktım o da çok oynayamadığımdan 20 oyunda 16 win süper çar
  • Revenge of Wuju kullanıcısına yanıt
    Tek başına taşıma yazmasan aklımdaydı ne banlıyorsun nasıl oynuyorsun nick verir misin?
    Forumda biri vardı her maç vayne banlayıp shyvana oynuyordu ve kazanma oranı bayağı yüksekti ona bulursan bak derim

• aradığın şampiyon: illaoi, zaten mekaniği de zor değil. yanında dokunaç varsa w atıyorsun vurduğun yere dokunaç da vuruyor.

- bu şampiyonla kolay kolay lane kaybetmezsin (kendisi beni golddan plata çıkaran şampiyondur)
    - 6 olduktan sonra hem top laneri hem de gank atan jungle'ı paket edebiliyorsun
    - hem tf lerde alan hasarı yüksek, hem de birebirde güçlü
    - hem tanky, hem hasar var

build önerim: üçlü - sterak - ölümün dansı - ruh gömleği - randuin - ayakkabı

bu itemler ile w kullandıktan sonra yaptığın oto-ataklarda (veya herhangi bir skill) kuleye veya minyona 800-900 vurduğunu gördüm nasusla o kadar stack kasıp bu hasarı vuruyorsun.

bir de düşük elolarda en çok yapılan hata e attığın adam senden kaçmaya başlıyor. ya hard tank alacaksın maokai, mundo gibi adam vursa da o ruhu kesemeyecek veya saldıracaksın adama, yoksa ruhun öldükten sonra cebelleşip durursun dokunaçlarla.

eksileri: karşına bilen master yi gelirse skillerini dodgelar - w atar hasar almaz ve birebirde eşit şartlarda her türlü keser
    eğer bu şampiyona karşı hiç bilmiyorsanız karşısına garen alın size e atınca kaçmak yerine siz de dalın sustur atıp dönmeye başlayın hasarda avantajlı çıkıyorsunuz, zaten o pasifle dayak yese de topluyor canı illet şampiyon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi system_31 -- 6 Haziran 2018; 2:35:14 >

• jax
  • leb viktor

• Vlad al ciddiyim cok op koridorda deli farm yapiyn canin gitmiyo o 2 q nun sacma hasarini saymiym .biraz kol gerektiriyo ama otp olursan cidden hızlı yukseliniyo kacmasi kolay gang la dusmuyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • system_31 kullanıcısına yanıt
    O bilen master yi benim sanırım

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.