Şimdi Ara

BANA MASAL ANLATMA [2015] [BKM] [DVDRİP YAYINLANDI] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
2
Favori
15.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bombos bir filmdi ne konu vardi ortada ne de sonuc. Film hadi fantastik bir hikayeyle basladi tamam, ama devaminda karman corman olaylar oldu ve bu niye boyle oldu dediginiz seyler aciklanmadi. Kavga sahnesi disinda komik sahne yoktu. Zamanininiza ve paraniza onem veriyorsaniz gitmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet guzel olmus. Kufur yok denecek kadar az. En azından kufurle guldurmeye calısmamışlar
    Hikayeler arası geçiş 0. Sahneden sahneye geciyor buraya nasıl geldi diyorsun.
    Karakterlerin bir kaçının içi boş, gereksiz hayat hikayeleri katmışlar bide.
    Sanki film daha uzundu sureden dolayı kesmişler kırpmışlar gibi geliyor.
    Baya gulduk eglendik. Parasını hakediyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmin sonu hariç gayet güzel bir filmdi fakat film çok saçma yerde bitti.
  • Düğün Dernek, Recep ivedik izleyenler bunu beğenmemiş, absürt komedi filmi olcağı belliydi, güldürdü, güzel sahneler vardı, rolleri iyiydi, L&M senaristinden başka nasıl bir film bekliyordunuz, bence 10 numara olmuş, umarım üzerlerine katarak daha iyi filmler ortaya çıkacak
  • Film bence de çok güzeldi, espiriler on numaraydı, konusu klişe denilebilir ama, yan roller felan filmi çok iyi taşımış.
  • Dün gidecektim gitmek istediğim seansı 10 dakikayla kaçırınca gitmedim. Bir daha ne zaman fırsat bulurum bilmiyorum ama fırsat bulduğum gibi gidip izleyeceğim vizyondayken. En azından biraz L&M esintisi görebilmek için.
  • Fena film değil. Özellikle Cengiz Bozkurt yine iyi güldürdü(:
  • gayet güzel film. poker facelere bakmayın. bu arada filmin başında minibüste çalan şarkı neydi?
  • Film guzeldide sonu cok basit bitti ve senaryoda bosluk vardi.

At ali guzeldi lm izleyenler daha farkli izledik tanidik yuzler;)

• remiles01 R kullanıcısına yanıt
    Hakkı Bulut'tu sanırsam,ama şarkıyı hatırlayamadım şimdi.

edit:Tabi ya "ikimiz bir fidanın" , ya başka ne olacağıdı :)

http://www.youtube.com/watch?v=JYxqr1itiI0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rngms -- 13 Ocak 2015; 19:44:56 >
  • Az önce çıktım filmden. Gerçekten L&M tadı aldım diyebilirim. Gönül isterdi ki bu ekip dizi yapsın bu senaryoyu. Uzasın gitsin L&M gibi çünkü çok uygundu dizi için. Fakat filmde tatmin etti.
    L&M seven kesim bunu sever.
  • sinamada film izleme tadini yer yer alamadim.film sessizliinden olsa gerek. fonda muzik basliyinca hareketlilik oluyor.tam leyla ile mecnunun bazi bolumleri gibi geldi film.keyifsiz gecen anlardan sonra final yaklastikca guzellesmesi.kesinlikle izlenmeli.

• leyla ile mecnun'u özleyen herkes gitsin.Özlemi dinecektir
    Yine mahalle,yine çay dağıtan,kafa açan,paragöz Erdal,yine mecnun
  • Leyla ile mecnunu hic sevmiyordum. Yok at kafasi yok cay kuhabbeti bu filmde mi boyle? Fragmani gayet hosuma gitti de butun yorumlar leyla ile mecnun ile ilgili olunca kararsiz kaldim

• Bugün izleme fırsatım oldu, 3 arkadaş gittik film bitince yarım saat daha muhabbetini yaptık. Film çok güzeldi, espriler falan gayet kaliteliydi, absürt komedi olacağı belliydi ama ben fantastik birşey beklemiyordum onu da katmışlar. Sonunda kafada soru işaretleri ile bitti ama belki de böylesi daha iyi oldu.
    Genel itibari ile çok beğendim. L&M izleyenler hele hiç kaçırmamalı.
  • film mükemmeldi.gitmeyen herkes muhakkak gitsin.
  • Merak etmeyin Leyla ile mecnunun saçma gelen bıktıran espriler yok.
    Araştırmadan rastgele bir film seçip gittik.Cengiz bozkurtu görünce dedim bu adam için gidilir.
    Film bitti Burak Aksak yazınca tamam dedim puzzle'ın eksik parçası tamamlandı. Fazlasıyla memnun kaldık bol bol güldük .
    Belden aşağı espri yoktu.Aileyle de izlenebilecek bir film.

Edit: Topalın sonunu eklememişler mesela.Bazı sahneleri açık bıraktılar .Düğün dernek gibi +30 dk ekledik şimdi yeniden vizyona koyarız düşündüler heralde ama film o kadar ses yapmadı bakalım ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ays Ays Beybi -- 17 Ocak 2015; 16:28:06 >
  • Film absürt komedi Burak aksak'ın ilk yönetmenliği bence gayet başarılı tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel bir filmdi. Mutlaka sinemaya gidip izleyin, böyle filmler desteklenmeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Recep Ivedik gibi bir filmin gölgesinde kalması bu filmin..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.