Şimdi Ara

BANA MASAL ANLATMA [2015] [BKM] [DVDRİP YAYINLANDI] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
2
Favori
15.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • film gerçekten on numaraydı ama eksikleride yok değil bir çok soru cevapsız kaldı ve en kötüsü herşeye gülen seyirciler çocuğun şarkı söylediği bölümde bile sanki komedi olsun diye koyulmuş gibi gülmek değil anıranlar vardı onun dışında herkese tavsiye ederim şuan vizyonda olan bütün çakma kömedi türk filmlerinden kat kat iyidir
  • Spoiler vermeden biraz daha detaylı anlatayım

özellikle şunu belirtmek istiyorum filmin başındaki küçük çocuğun oyunculuğu çok başarılı. küçük osman gibi şımarık veletler yerine daha çok görsek keşke kendisini. yılmaz erdoğan ve ikisiyle beraber film oldukça iyi başladı bence ama sonu ne yazık ki o kadar iyi değildi. başrol oyuncusu yerine ali atay olsaydı efsaneler efsanesi bir film olabilirdi. ne mizahı ne dramı tam yapabilmiş o adam. burak aksak da ali atay'ın zekasından faydalanabilirdi bazı kısımlarda. onun dışında bence ayperi rolü için piyasadaki en uygun kişiyi hande doğandemir'i seçmişler.

onun dışında leyla ile mecnun seyircisi için terapi gibi bir film olmuş bu rolde çayçıyı oynayan cengiz bozkurt tam anlamıyla erdal bagal rolünde. onun dışında leyla, az sakallı vs. gibi karakterleri görmek de insanı sevindirdi.

başlı başına cengiz bozkurt'u tekrar erdal bagal rolünde görmek için gidilir bu filme.

ancak sonu bence tamamen hayal kırıklığı. kolaya kaçılmış gibi. keşke daha güzel bir son olsaydı. dediğim gibi bence filmde ali atay oynasa ve sonu daha yaratıcı bir şekilde bitse en iyi türk filmi diyebilirdim. ancak bence hala en iyilerinden biri.

tekrar rica ediyorum, bu filmi gidip sinemada izleyin en azından bir kere olsun bir şeye hak ettiği değeri verelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mizuhara -- 19 Ocak 2015; 12:17:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Salon olarak gülmekten öldük resmen. Çok güzeldi bence.
  • film guzeldi, zaten L&M seven bunu da sevecektir fakat sahne gecisleri ve filmin sonunu cok sevmedim cunku bazi olaylar havada kaldi baya, acaba extended versiyonu mu cikacak diye dusundum. filmin Sonuna bi 5-10 dk daha ekleseler daha iyi olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuRKKuRT

film guzeldi, zaten L&M seven bunu da sevecektir fakat sahne gecisleri ve filmin sonunu cok sevmedim cunku bazi olaylar havada kaldi baya, acaba extended versiyonu mu cikacak diye dusundum. filmin Sonuna bi 5-10 dk daha ekleseler daha iyi olurdu

Her film sonunda olan düğün halay olmadı işte, bence daha iyi. O yüzden son bölümü uzatmamaları fena olmadı gibi. Ama film daha uzun olabilirdi yine de. Bir de o yangındaki kızı kurtarma klişesi dışında on numara filmdi. Vizyondaki uyduruk komedilere tek geçerim her türlü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün gittim ikinci kez izledim sinemada
  • filme bugun gece senasına gittik sinema genel anlamıyla bostu tahmini 10 kişi falandık.
    film gayet komikti hatta fazlasıyla komikti ikinci perdede koptum gözlerimden yas geldi gülmekten ayrıca fatih arkman harika oynamıs bence ali atay olsa belki bu kadar basarılı olmayabilirdi fatihin hakkını yememek lazım filmdeki en iyi oyunculugu o sergilemiş demem o ki gidin sinemaya verin 10 lria sinemada izleyin salondan cıkarken konusmaları dinledim herkez aynı yorumu yapıyordu ben hayatımda bu kadar güldügümü hatırlamıyom.
    eyyorlamam bukadardır
  • Fatih Arkman kötü oynamış diyen de gördüm, kusura bakmayın zevkler ve renkler olayına giremeyeceğim düpedüz saçma sapan bir yorum olmuş.

Adam Olabilecek en iyi şekilde oynamış. Bunu kendim beğendim diye söylemiyorum, kime sorsam aynı şeyi söyledi.

Ama tabi ali atay romantizmi başkadır, leyla ile mecnun vardır, burak aksak falan yazmıştır ya illa olacak ali atay.

Filme gelecek olursam, her an güldürebilen, istediği zaman hüzünlendirebilen bir film olmuş. Hatta bunu sahne geçişlerinde bile verebilmiş.

Hemen hemen tüm oyunculuklar çok iyidi, özellikle şimbillimiz Cengiz Bozkurt harikaydı, erdal tosun yine hakeza iyidi.

Devrim yakutun da hakkını vermek gerekir, Rızanın annesini muazzam oynamış. Mizah yönü çok kuvvetli kadının.

Velhasıl kelam, bence beklediğim gişeyi yapamadı, üzüldüm. Diğer abidik gubidik filmlerin milyonlar izlenip bu filmin çok sükse yapamamasına üzüldüm. Umarım yapımcısı istediği karı etmiştir de, bu tip filmlerin devamını çeker.

• Filme dün gittim. Fena değildi, sıkıcı ilerliyor ama sonlara doğru güzelleşiyor. Ayrıca kavga sahnesi fenaydı. Zaman geçirmek için izlenir bence.
  •  BANA MASAL ANLATMA [2015] [BKM] [DVDRİP YAYINLANDI]
     BANA MASAL ANLATMA [2015] [BKM] [DVDRİP YAYINLANDI]
     BANA MASAL ANLATMA [2015] [BKM] [DVDRİP YAYINLANDI]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 22 Ocak 2015; 20:38:50 >

• filme gidebilmek için 2 adet aktarma yaptim şu an sinemaya gidiyorum bilet kalmazsa ağlarım :((

umarım bu kadar yola değer

• Film süperdi, izlemeyenlere kesinlikle tavsiye ederim
  • kesinlikle mükemmel bir filmdi. uzun zamandır bu kadar iyi bir yerli film izlememiştim. parasını sonuna kadar hak eden, son zamanlarda sinemada izlerken en çok keyif aldığım film buydu. mutlaka gidin.
  • Filme dün gittim filmi beğendim çoğu Türk filmine bin basar arkamda oturan 7-8 yaşındaki veletlerin gülmelerine gıcık oldum az kalsın dövücektim valla
  • Film çok uzun olduğu için BKM tarafından kısaltılması istenmiş seanslara uygun olsun diye
    Burak aksak röportajında DVD olarak çıkacak versiyonda yaklaşık 15dk daha uzun olacağını söyledi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmi annemle izleyebilir miyim? Espiriler buna uygun mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Filmi annemle izleyebilir miyim? Espiriler buna uygun mu?

izleyebilirsiniz hatta anneniz sansür sahnesini cok begenir film gercekten harika :)

• quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Filmi annemle izleyebilir miyim? Espiriler buna uygun mu?

kesinlikle izleyebilirsin ne küfür var ne bel altı espri.

• Yarın sinema planım var. Bu filme gidebilirim belki. Yorumlar güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

Yarın sinema planım var. Bu filme gidebilirim belki. Yorumlar güzel.

kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim izledigim en iyi filmdi diyebilirim :) arkadaşla bir gittim arkadaş ismini begenmedi gelmek istemedi filan zorla götürdüm filmden çıkınca dedigi söz haftaya tekrar gelelim mi lan oldu

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.