Şimdi Ara

Ballon Dor'u kim alır? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
2.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haklısın hakemlerle güzel şov yaptı. Real'in kafadan 2 şampiyonluk hakemler sayesinde. Özellikle Bayern maçlarında iyi doğradı hakemler. Ofsayttan atılan goller verilmeyen penaltılar. Anlıyorum.
  • Tritlum kullanıcısına yanıt
    psg maçını izlemesem ciddiye alacaktım :D

nedense o hakemler bu sene kurtaramadı reali :D

güldürmeyin beni ya
  • VAR geldiği için kurtaramamış olabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit1044

Kane nasıl alacak hocam adam final maçında da sakat
    Oynayacak diye biliyorum hocam ben, sanki yetişecek dediler?
  • Tritlum kullanıcısına yanıt
    aynen var ile real lobisi(!) çöktü. halbuki en iyi oyuncusunun ayrılmasının, saçma transferlerin hiçbir günahı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tritlum

Ronaldo sizdeyken oda Eibar ile Getafe'ye falan şov yapaydı da siz de şampiyon olsaydınız. 9 sene içerisinde 2 kere şampiyonluk gördü.
    Onlara şov yaparken CL'deki Bayern'e Liverpool'a ATM'ye Juventus'a da şov yapıyordu. En azından köy takımlarına karşı şov yapmaktan 10 kat iyidir. Ha onlara da yaptı ama ekstra CL'deki rakiplere karşı da yaptı.
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt
    Ramos Salah'ı öldürmeye çalışsın hakem faul bile vermesin. Ofsayttan gol at. Olmayan penaltıdan gol at. Karşı takımın penaltıları verilmesin. Hakemle turları geç ama sorarlarsa şov yapmış ol. Anlıyorum. Messi'de anca köy takımlarına karşı şov yapıyor işte o yüzden Real'e o kadar çok golü var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tritlum -- 1 Haziran 2019; 20:43:42 >
  • VAR'ın doğru şekilde çalışması Real'in son yıllardaki ŞL performansına bakılacak olursa en az Ronaldo'nun gidişi kadar büyük kayıptır. Keza sezon başında Zidane'ın gidişi de Real için büyük kayıp idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Onlara şov yaparken CL'deki Bayern'e Liverpool'a ATM'ye Juventus'a da şov yapıyordu. En azından köy takımlarına karşı şov yapmaktan 10 kat iyidir. Ha onlara da yaptı ama ekstra CL'deki rakiplere karşı da yaptı.

Alıntıları Göster
    Ronaldo'yu severim de bizim maçta nasıl şov yaptığı ortada
  • ne diyon olum sen ya
  • Van Dijk aldı bile diğer muhabbetler bu saatten sonra boşa döner.
  • 6 aydır açık ara Virgil Van Dijk diyorum...
  • quote:

Ramos Salah'ı öldürmeye çalışsın hakem faul bile vermesin. Ofsayttan gol at. Olmayan penaltıdan gol at. Karşı takımın penaltıları verilmesin. Hakemle turları geç ama sorarlarsa şov yapmış ol. Anlıyorum. Messi'de anca köy takımlarına karşı şov yapıyor işte o yüzden Real'e o kadar çok golü var.
    Tabi canım tek hata Real Madrid'in lehine yapıldı zaten. Rakibe beleş penaltı verilsin, atılması gereken adam 20 dakika sonra atılsın. Gizliden gizliye bütün maçlarda Real Madrid doğransın ama tek Real Madrid lehine hata yapıldı olsun hadi ordan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B6E2676F0

Ronaldo'yu severim de bizim maçta nasıl şov yaptığı ortada

Alıntıları Göster
    1 tane mi maç oynadı? 10 golü yok mu Bayern'e karşı ben mi yanlış biliyorum?
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt
    Real o kadar gizliden gizliye doğranmış ki senden başka bunu diyen görmedim.
  • quote:

Real o kadar gizliden gizliye doğranmış ki senden başka bunu diyen görmedim.
    Carvajal'in eline bile dokunmayan toptan penaltı çalındı Bayern'e. Vidal 65'te alması gerekirken 85'te atıldı. Bunları görmezsin tabi. İşine geldiği gibi.
  • quote:

1 tane mi maç oynadı? 10 golü yok mu Bayern'e karşı ben mi yanlış biliyorum?

Alıntıları Göster
    8 maçta 9 golü var. Ama Messi'nin de 5 maçta 4 golü var bize karşı. Genel olarak iki futbolcunun da yaptıkları çok farklı değil. Abartmamak lazım diyorum.
  • quote:

Carvajal'in eline bile dokunmayan toptan penaltı çalındı Bayern'e. Vidal 65'te alması gerekirken 85'te atıldı. Bunları görmezsin tabi. İşine geldiği gibi.

Alıntıları Göster
    Ronaldonun iddiası bile yok bu sene ,sen ne halta burada kasıyon boş yere

Messi haterlığında çığır açtınız lan

Adalet peşinde olmadığı bu forumda seni tanıyan herkes biliyor ,senin olayın messinin alma olasılığına karşı nefretin.

Ben van dijk de alsa messi de alsa tebrik ederim.Ronaldoyu da tebrik ettim geçen senelerde.Sende o olgunluk var mı, çıldırıyorsun messi alır belki diye

• Bu sene Messinin nakkı yok fortlere vermiycez diye tuttururlarsa van dijk alır

Kupa amerikayı alırsa kesin Messi alır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • van dijk alacak tartışmaya bile gerek yok
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.