Şimdi Ara

Balkanlarda Kiralık Araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba, Ağustos ayında 10-15 günlük bir balkanlar gezisi yapmak istiyoruz. Arnavutluktan başlayıp veya Makedonya'dan, Adriyatik boyunca Karadağ ve Hırvatistan ağırlıklı gezeceğiz. Son durak Zagrep veya Slovenya olabilir. Vize sorunu yok.

ancak kiralık araç sitelerinde Tiran dan alıp Zagrep'de bırakma seçeneği çıkmıyor. veya karadağ da alıp Slovenya da bırakma vs.

ne tavsiye edersiniz? çok teşekkürler şimdiden : )

• https://cars.flypgs.com/?clientID=487919

Buradan bakın,ben denedim okuyor...
  • Balkan ülkeleri tek bir siyasal birliğin içinde olmadıkları için kiralık araçla böyle bir tur yapma şansınız yok. AB'ye üye olmayan Arnavutluk, Makedonya, Sırbistan gibi ülkelerde araç kiralama firmaları aracı başka bir ülkede teslim etmenize izin vermez. Aynı şekilde AB ülkelerinden birinden kiraladığınız bir aracı AB dışında bir ülkede teslim edemezsiniz...
    Ayrıca bu ülkelerdeki birçok firma kiraladığınız araçla yurtdışına çıkmanıza izin vermez. Eğer Tiran'dan başlar yine Tiran'da aracı teslim ederim diyorsanız, araç kiralarken şartları iyi okuyun. Sadece yurtdışına çıkmanıza izin veren firmadan araç kiralayın. Bu tür Balkan turlarında daha ilk ülkede sınırdan geri dönenleri çok duydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastianbjk -- 17 Mayıs 2016; 1:08:42 >
  • balkan ulkeleri birbirleri arasında biraz sıkıntı.
    kiraladığınız araç ile gezerken plakasında dolayı aracınız
    hasar görebilir.

iyi araştırın.
  • tüm yanıtlar için çok teşekkürler : )
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.