Şimdi Ara

BALIK YAĞI HAPI KULLANANLAR VEYA KULLANMIŞ OLANLAR Bİ BAKARSA!!!!!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
176.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: _ZuMaZuM_

kilo konusunda edindiğim bilgi doktordan bende kilo porblemi yaşadım çok zatıftım diyetisyene gittim kutu kutu balık yağı hapı içtim bi faydası olmadı ve doktora gittiğimde sordum doktorda bana balık yaı hapı veya şurubu kilo aldırmaz kemikleri güçlendirir kilo ile alakası yoktur halk arasında böyle biliniyor ama yanlış dedi bende zaten çok denedim kilo aldırmıyor çok faydalı ama sürekli kullanılmaması gerekiyormuş bide çok sıcak havalarda kullanılmaması gerekiyormuş arada ara vermek lazımmış malum herşeyin fazlası zarar

Halk arasında yanlış bilinen asıl şey bu, bi kutu balık yağı hapı içince birden 5 kg alcam sanıyosunuz heralde, çok yemedikten sonra ne hapı içerseniz için 1 kg bile alamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Time2Die -- 22 Temmuz 2008; 19:34:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Time2Die

quote:

kilo konusunda edindiğim bilgi doktordan bende kilo porblemi yaşadım çok zatıftım diyetisyene gittim kutu kutu balık yağı hapı içtim bi faydası olmadı ve doktora gittiğimde sordum doktorda bana balık yaı hapı veya şurubu kilo aldırmaz kemikleri güçlendirir kilo ile alakası yoktur halk arasında böyle biliniyor ama yanlış dedi bende zaten çok denedim kilo aldırmıyor çok faydalı ama sürekli kullanılmaması gerekiyormuş bide çok sıcak havalarda kullanılmaması gerekiyormuş arada ara vermek lazımmış malum herşeyin fazlası zarar

Halk arasında yanlış bilinen asıl şey bu, bi kutu balık yağı hapı içince birden 5 kg alcam sanıyosunuz heralde, çok yemedikten sonra ne hapı içerseniz için 1 kg bile alamazsınız.

bilip bilmeden yorum yapmamanı tavsiye ederim ben zaten kilo almak için içmedim orda yazarkende kilo aldırırmı diye soranlara kendimden örnek verdim ben zihne ve kemiklere faydası olduğu için kullandım çevremdeki insanalr sürekli kilo aldırır diye balık yağı kullanmadığı içinde zaten bilmiş olduğum bi bilgiyi doktora sorarak onayını istedim

_sphinx_34

doktor günlük yediklerimi sordu ve bana göre bir liste çıkardı yani ben sana listeyi söylesem sana faydası olamayabilir herkesin kendine göre ayarlanıyormuş diyet listesi ve ben 7 kilo kadar diyetle 3 kiloda bitkisel ilaçlarla almıştım hala diyetimi uyguluyorum her öğünde süt veya bir bardak yoğurt var 5 porsiyon meyve var ben elma yerken arkadaşlarım bana elma kilo veridirir diye gülüyorlardı ama kilo aldım yani takmamak alzım kimseyi ve çok yemekle kilo alınmıyor doğru şeyleri doğru zamanda yemek lazım birde sağlıksal problemin olmaması lazım benim bütün tahlillerim yapıldı bi sorun çıkmayınca diyetisyene sevk edildim kilo almak isteyen herkese diyetisyene gitmelerini öneririm bende evde çok denedim olmuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

quote:

Orjinalden alıntı: _sphinx_34

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Kilo aldırma konusunda iyiyse ben de alıcam beyler.... ama marka model söyleyin... bu forumda biri bilmemne olanları olmayın falan diyodu ..

Marincap 500 mg aldım ben bugün fiyat ise 8.70 ytl bi tanede ithal olan vardı adını tam hatırlamıyorum onun fiyatı da 18 ytl civarı idi

iTHAL OLANIN FİYATI NEYDİ HATIRLIYO MUSUN ?

İthal Olanın Fiyatınıda Söylemiş 18 Ytl Demiş
  • Benim bildiğim 65 ytl'ydi ama kimse o markadan kullanmıyo sanırım
  • quote:

quote:

quote:

bilip bilmeden yorum yapmamanı tavsiye ederim ben zaten kilo almak için içmedim orda yazarkende kilo aldırırmı diye soranlara kendimden örnek verdim ben zihne ve kemiklere faydası olduğu için kullandım çevremdeki insanalr sürekli kilo aldırır diye balık yağı kullanmadığı içinde zaten bilmiş olduğum bi bilgiyi doktora sorarak onayını istedim

_sphinx_34

doktor günlük yediklerimi sordu ve bana göre bir liste çıkardı yani ben sana listeyi söylesem sana faydası olamayabilir herkesin kendine göre ayarlanıyormuş diyet listesi ve ben 7 kilo kadar diyetle 3 kiloda bitkisel ilaçlarla almıştım hala diyetimi uyguluyorum her öğünde süt veya bir bardak yoğurt var 5 porsiyon meyve var ben elma yerken arkadaşlarım bana elma kilo veridirir diye gülüyorlardı ama kilo aldım yani takmamak alzım kimseyi ve çok yemekle kilo alınmıyor doğru şeyleri doğru zamanda yemek lazım birde sağlıksal problemin olmaması lazım benim bütün tahlillerim yapıldı bi sorun çıkmayınca diyetisyene sevk edildim kilo almak isteyen herkese diyetisyene gitmelerini öneririm bende evde çok denedim olmuyor

Verdiğin bilgiler için teşekkürler.....

Artık bir diyetisyene gitmek farz oldu gibi gözüküyor.....

SSKlıyım varmı önerisi olan bi arkadaş....( hastane konusunda )
  • quote:

quote:

quote:

_sphinx_34

Bende sana kilo almak içtin demiyorum zaten arkadaşım, balık yağı hapı kilo aldırır da demiyorum, ama ne hapı içerseniz için, adam gibi beslenmezseniz, kilo falan alamazsınız, düzgün beslenip yanında takviye olarak almanız lazım ne hapı alıyosanız. Bilmem anlatabildim mi.
  • çoğu hastanede diyetisyen yok gitmeden önce diyetisyeni olan hastaneyi araştır ben ilk baştan gittiğim hastanede yoktu orda tahlillerimi oldum ssk gerçi artık hepsi devlet hastanesi oldu neys eişte ssk ya gittim dahiliye bölümünden randevu alıyorsun dahiliyede sorununu anllatırsın ama doktorlar direk şey yapıyolar tersleyebilir güzel bi şekilde doktora zayıf olduğunuzu acaba tiroit bezlerinizde bi sorun olup olmadığına falan bakmanızı isteyin çünkü tiroit beziylede alakalı bi sorun olduğu zaman zayıflık yapabiliyormuş daha büssürü hastalık var gerçi doktor kan tahlillerinden falan bakar hiç birşey bulamazsa seni evine yollamaya çalışır sende o zaman madem benim bişeyim yok diyetisyene sevk edin beni diye doktordan rica et çünkü doktor kendiliğinden sevk etmiyor sonra bi kağıda bişeyler yazıyor diyetisyene gidiyorsun bi daha randevu falan almana gerek yok diyetisyenin verdiği evraklarla gidiyorsun
  • quote:

çoğu hastanede diyetisyen yok gitmeden önce diyetisyeni olan hastaneyi araştır ben ilk baştan gittiğim hastanede yoktu orda tahlillerimi oldum ssk gerçi artık hepsi devlet hastanesi oldu neys eişte ssk ya gittim dahiliye bölümünden randevu alıyorsun dahiliyede sorununu anllatırsın ama doktorlar direk şey yapıyolar tersleyebilir güzel bi şekilde doktora zayıf olduğunuzu acaba tiroit bezlerinizde bi sorun olup olmadığına falan bakmanızı isteyin çünkü tiroit beziylede alakalı bi sorun olduğu zaman zayıflık yapabiliyormuş daha büssürü hastalık var gerçi doktor kan tahlillerinden falan bakar hiç birşey bulamazsa seni evine yollamaya çalışır sende o zaman madem benim bişeyim yok diyetisyene sevk edin beni diye doktordan rica et çünkü doktor kendiliğinden sevk etmiyor sonra bi kağıda bişeyler yazıyor diyetisyene gidiyorsun bi daha randevu falan almana gerek yok diyetisyenin verdiği evraklarla gidiyorsun

Tekrar teşekkürler dostum
  • quote:

quote:

çoğu hastanede diyetisyen yok gitmeden önce diyetisyeni olan hastaneyi araştır ben ilk baştan gittiğim hastanede yoktu orda tahlillerimi oldum ssk gerçi artık hepsi devlet hastanesi oldu neys eişte ssk ya gittim dahiliye bölümünden randevu alıyorsun dahiliyede sorununu anllatırsın ama doktorlar direk şey yapıyolar tersleyebilir güzel bi şekilde doktora zayıf olduğunuzu acaba tiroit bezlerinizde bi sorun olup olmadığına falan bakmanızı isteyin çünkü tiroit beziylede alakalı bi sorun olduğu zaman zayıflık yapabiliyormuş daha büssürü hastalık var gerçi doktor kan tahlillerinden falan bakar hiç birşey bulamazsa seni evine yollamaya çalışır sende o zaman madem benim bişeyim yok diyetisyene sevk edin beni diye doktordan rica et çünkü doktor kendiliğinden sevk etmiyor sonra bi kağıda bişeyler yazıyor diyetisyene gidiyorsun bi daha randevu falan almana gerek yok diyetisyenin verdiği evraklarla gidiyorsun

Tekrar teşekkürler dostum

yani aklıma bu kadar geldi birşey sormak istersen falan sor ben doktora gidince anladım tek çözüm diyetisyenmiş burda bazı kilo konularınada yazdım ama dinleyipte giden olmadı sanırım evde yatmadan yemekle olmuyormuş o diyeti gebere gebere uygulamak lazımmış :D ahh çok sürümdüm yemek yerken bütün gece sofradan kalkamadığım zamanları hatırladım şimdi :D ilk başlarda zor oluyor miden büyüyene kadar sonra alışıyorsun umarım sende bi faydasını görürsün
  • Başka yorumlar varsa alalım arkadaşlar........
  • ben marincap değilde yurtdışından gelmiş bir tanesini içiyordumiçtikten 10-15 dakika sonra sanki balık yemiş gibi oluyordum ağızıma balık tadı geliyordu..
  • quote:

Orjinalden alıntı: melih_polat

ben marincap değilde yurtdışından gelmiş bir tanesini içiyordumiçtikten 10-15 dakika sonra sanki balık yemiş gibi oluyordum ağızıma balık tadı geliyordu..

Ne kadar kullandın ve kilo konusunda bi faydası oldumu?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: StupiFieD

evet balık yağı...
    hala kullanıyorum,yararlı olduğunu ve kuvvet verdiğini soylediler
    bir yararı oldu mu bilemiycem ama bağımlı gibi birşey oldum her gece kullanıyorum

Evet balık yağı.

Bende kullanıyorum sabah akşam 1er tane içiyorum.

Evet balık yağı..

Bi ara kullanmıştım bi yararı olmadı bıraktık
  • quote:

quote:

ben marincap değilde yurtdışından gelmiş bir tanesini içiyordumiçtikten 10-15 dakika sonra sanki balık yemiş gibi oluyordum ağızıma balık tadı geliyordu..

az biraz farkı oldu heralde 2-3 ay ara sıra içtim halendaha annem aklına gelince zorla içiriyor
  • quote:

quote:

quote:

az biraz farkı oldu heralde 2-3 ay ara sıra içtim halendaha annem aklına gelince zorla içiriyor

Bende bugün aldım ve kullanmaya başladım hadi hayırlısı.....

O kadarda para verdikk.... ( 8.70 ytl )
  • millet ben o marincaptan çok kullandım ilkokuldayken başladım..gelişimim biraz geçti balık yagına başladım bir hafta oldu 5 dişim birden düşüp yerine yenileri geldi..ayrıca bu balık yagı hafızaya hatrı sayılır bir şekilde katkı saglıyor bence..ilkokuldan beri kullanıyorum gördügüm yüzü ne bilim başka bişeyi hiç unutmam hafızam bayagı iyidir(bence balık yagı çok etkiledi) arkadaşlar kesinlikle tavsiye ediyorum...kilo konusu da yalan arkadaşlar aldırmıyor kilo filan kilo almak için 3 ögün normal yiyip birde gece yatmadan önce 1 şeyler yemek çok iyi oluyor denedim ve 3 haftada 6 kilo aldım...
  • benim boyum epey uzadı balık hapı sayesinde küçükken uzaman diyolardı

16 yaşındayım 1.76 boyum var bence gayet iyi
  • valla tek olumlu etkisi günde 1 posta daha yapasım geliyordu içtikden 2 hafta sonra alışkanlık oldu. 1 posta hep fazla yaptım
  • balık yağı alma bana sorarsan hap olanlarından al diğer türlü içemezsin tadı çok iğrenç onların
  • quote:

Orjinalden alıntı: d@ngerusly

valla tek olumlu etkisi günde 1 posta daha yapasım geliyordu içtikden 2 hafta sonra alışkanlık oldu. 1 posta hep fazla yaptım

neyi? tam olarak açıklar mısın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.