Şimdi Ara

Balık beslemek istiyorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Daha önce hiç yapmadığım bir işe aşırı merak sarmış bulunmaktayım. Bir akvaryum alıp balık bakmak istiyorum ancak hiçbir şey bilmediğim için hayvanların ölmesindem korkuyorum. Çoğu kişi fanus al onla başla dedi ama fanusun zararlı olduğunu duymuştum. Başlangıç için ne yapabilirim, hangi balıkları alabilirim, nasıl uygun akvaryum kurarım, hangi malzemeleri almam gerekir? Sizlere sormak istedim. Şimdiden teşekkür ederim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar 80 litre akvaryum, sıcaklık sabitleme, şelale filtre ve küp 260 tl fiyat biçildi normal mi almalı mıyım?

• Bu arada beta bakmak istiyorum. Sizce uygun mudur beta için ve parasal açıdan?

• Balık beslemek iyidir insandaki stresi alir tavsiye ederim.

• Kardeşim balık beslemek bir hevesdir öncelikle ve 2 gün sonra sıkılacaksan hiç başlama derim ben o yüzden bu konuda kesin karar vermem lazım onlarında bir canlı olduğunu unutmamak lazım
  • yektabalıkuretım kullanıcısına yanıt
    Foruma girememiştim, yeni gördüm mesajınızı. Öncelikle değerli tavsiyeniz için teşekkür ederim. Akvaryumumda 2 yetişkin lepistes, 7 adet de 1 haftalık yavru lepistesim var.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.