Şimdi Ara

BAL & Arı Ürünleri (konuyu vs n11 yorumlarımı okuyun) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
28
Favori
14.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ürün Çeşitleri #Bal ve Reçeller
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emre99

Selam

Dun eski kasar ve cam bali siparisi verdim n11 den

Deneyelim insallah memnun kaliriz

Sipariş forumdan mıydı. Bugün kargoda hocam inşallah. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafta içi verdiğim sipariş 2 gün sonra elimdeydi gayet hızlı geldi..

Arkadaş ile özel de de konuşmuştuk baya ilgili birisi.. Ürün gayet güzel paketlenmişti..

Fakat sorun şu ki aldığım eski kaşarın tüm yağı kaşarın dışında sıvı olarak kalmıştı..

Açık sözlüyümdür bu yüzden kimseyi kandırmaya gerek yok .. Kaşarın tadı çok kötüydü ve resmen kum gibi bir kaşar..

Asıl işiniz bal diye konuşmuştuk zaten bu yüzden çokta olumsuz görüşümü belirtmek istemiyorum fakat kaşar dediğim gibi kötüydü.. Yakın zamanda balınızı deneyeceğim umarım bu sefer olumlu yazacağım bir ürün gelir..

• arkadaşın balı ürünleri güzelde ,sürekli zam yapmaya başladıbenzin zamları gibi her hafta sürekli güncelliyor

diğer bal aldığım yerlere bakıyorum, hala geçen yılki fiyatlara devam ediyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

arkadaşın balı ürünleri güzelde ,sürekli zam yapmaya başladıbenzin zamları gibi her hafta sürekli güncelliyor

diğer bal aldığım yerlere bakıyorum, hala geçen yılki fiyatlara devam ediyorlar

Hocam sen karışımı sorduktan sonra ürünün içindeki propolis ve arı sütünü 2 katına çıkardım fiyatı da ona göre biraz arttı yani ne yapayım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Hafta içi verdiğim sipariş 2 gün sonra elimdeydi gayet hızlı geldi..

Arkadaş ile özel de de konuşmuştuk baya ilgili birisi.. Ürün gayet güzel paketlenmişti..

Fakat sorun şu ki aldığım eski kaşarın tüm yağı kaşarın dışında sıvı olarak kalmıştı..

Açık sözlüyümdür bu yüzden kimseyi kandırmaya gerek yok .. Kaşarın tadı çok kötüydü ve resmen kum gibi bir kaşar..

Asıl işiniz bal diye konuşmuştuk zaten bu yüzden çokta olumsuz görüşümü belirtmek istemiyorum fakat kaşar dediğim gibi kötüydü.. Yakın zamanda balınızı deneyeceğim umarım bu sefer olumlu yazacağım bir ürün gelir..

Merhaba hocam. Yaşadığın durum için özür dilerim. Fakat çokta benden kaynaklı bir sorun değil (tabi belki daha pahalı satıp buz akülü falan yollama seçeneği de var) malum havalar sıcak. Kargo da 2 3 gün alıyor. Bu sebeple sıcaktan suyunu yağını dışarı veriyor. Yoksa yorumlar ortada üründe. Hakkını helal et. Ama kışa doğru yeniden getirince hatırlatırsan (yorumum burada) kusurumu mümkün mertebe telafi etmek isterim hakkın geçmesin bana.

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    Kaşardan gerçekten ciddi oranda memnunsuzluğumuz mevcut. Sizin asıl işinizde bal dı bahsettiğiniz kadarı ile. Memnun kalacağım balınız hangisi peki neyi tavsiye edersiniz? Bugün sipariş vereceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Kaşardan gerçekten ciddi oranda memnunsuzluğumuz mevcut. Sizin asıl işinizde bal dı bahsettiğiniz kadarı ile. Memnun kalacağım balınız hangisi peki neyi tavsiye edersiniz? Bugün sipariş vereceğim

Hocam kaşar son birkaç kilo idi, son kalanlar değişmiş olabilir. Yolda da yağı suyu aktıysa dediğin gibidir. Yenisini getirince küçük bi ikramım olabilir bu konuda. Kusuruma bakma. Asıl işimiz bal evet. Bal olarakta senin seçimin hocam ürünlerimi beğenmeyen yok denebilir. Beğenmeyenlere de diyeceğim şeker vs yemeye alışkın olmalarından kaliteli ürün kaldıramamaları :) WhatsApp sipariş hattımdan konuşabiliriz. Numaram var sanırım.

05077262950

• BAL &  Arı Ürünleri (konuyu vs n11 yorumlarımı okuyun)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mayfearguideyou

Arkadaştan 850gr süzme erzurum balı satın aldım. Ürün 2 gün içerisinde tarafıma ulaştı, paketleme herşey güeldi. İnternetten araştırdığım bal testlerini yaptım, herhangi bir problem çıkmadı. Kaşık içerisinde balı yaktım karamelize olmadı, bu arıyı şekerle beslemediği anlamına geliyor. Merdiven altında glikoz şurubu balla uzaktan yakından alakası yok. Bir ihtimal bazı arıcıların şekerli pateyle besledikleri arıların ürettiği ballardan olabilir mi diye şuphelendim öyle bir durumda söz konusu değil ! Balın saf güzel bir kokusu var yerken çicek balı olduğunu hissediyorsunuz. Çok koyu kıvamlı değil ballar arasında 5-6 adet kıvam çeşidi vardır 6 en yoğun kıvamsa 3.5 kıvam civarı. Lezzet saf ve fazla rahatsız edici değil. Ama benim gibi bir oturuşta 100 gr bal yerseniz boğazınızda ufaktan birşeyler hissedebilirsiniz.
    Son olarak ürünler 66CL kavanozlarda geliyor, benim gibi aç gözlü biriyseniz bu yarım kilo ya diye bir heyecana kapılabilirsiniz. Ama ilgili market reyonlarında 66CL bir bal kavanozuna bakarak aldığınız ürünü net olarak gramıjını tespit edebilirsiniz 2 gün önce gelen bal kavanozumun aşağıya fotoğrafını koyacağım.

BAL &  Arı Ürünleri (konuyu vs n11 yorumlarımı okuyun)

Not: Yukarıda yazdığım diğer iki mesajı adminler siliversin. İlgili mesajımı ediltlemeye kalktığımda sayfa sahibinin editlenmiş konusuna gönderiliyor gerekli yazıyı tekrardan yazsam bile sistem beni sayfa sahibi olarak algılıyor ama onaya gelince mantıklı olarak sayfa sahibi değilsin diyor. Ufak bir arıza var sanırsam alt yapıda.

Merhaba hocam. Yaptığın bu detaylı yorumun için çok teşekkür ederim. İyi kötü yorum yapılmasını istiyorum fakat o kadar satış yapmama rağmen yorum atmak zor geliyor arkadaşlara. Tekrar teşekkür ederim. Yazdıklarının altına da imzamı atıyorum. Afiyet Şifa olsun yine istersen haber edersin.

• Benden referans talep ederseniz zevkle pozitif olarak gönderebilirim.
  • Arkadaştan bende süzme bal aldım kontrol ettin beni hiç kesmedi.Özellikle portakal çiçeği balı hoşuma gitti hafif bir bal.Arkadaşın esnaflığı iyi,paketleme güzel tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimkk

Arkadaştan bende süzme bal aldım kontrol ettin beni hiç kesmedi.Özellikle portakal çiçeği balı hoşuma gitti hafif bir bal.Arkadaşın esnaflığı iyi,paketleme güzel tavsiye ederim.

Selim hocam 3.5 kilo Erzurum, 3.5 kilo Bingöl, yarım kilo petek, 2.5 kilo portakal çiçeği Balı aldı.

Afiyet Şifa olsun hocam teşekkür ederim.

Bu arada yanlış anlaşılma olmasın bi açıklama yapayım :) "beni kesmedi" dediği: yani glikoz vb birşey değil insanı yeyince kesmiyor. Portakal çiçeği balımın kıymeti pek bilinmiyor yoksa çok güzel bir bal.

• quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

quote:

Orijinalden alıntı: selimkk

Arkadaştan bende süzme bal aldım kontrol ettin beni hiç kesmedi.Özellikle portakal çiçeği balı hoşuma gitti hafif bir bal.Arkadaşın esnaflığı iyi,paketleme güzel tavsiye ederim.

Selim hocam 3.5 kilo Erzurum, 3.5 kilo Bingöl, yarım kilo petek, 2.5 kilo portakal çiçeği Balı aldı.

Afiyet Şifa olsun hocam teşekkür ederim.

Bu arada yanlış anlaşılma olmasın bi açıklama yapayım :) "beni kesmedi" dediği: yani glikoz vb birşey değil insanı yeyince kesmiyor. Portakal çiçeği balımın kıymeti pek bilinmiyor yoksa çok güzel bir bal.

:) evet kesmedi derken yanlış anlaşılmasın rahatça sürekli yeniliyor ondan bahsetmek istedim.

• Bu portakal ciceği balını bende merak ediyorum ama aklıma takılan soru şu;
    genelde arıların yerleşim yerlerinden ve tarla, bahçe gibi ziraat yapılan yerlerden uzak olması istenirki budada kullanılan kimyasallar nedeniyle balda istenmeyen kimyasallar olmasın bu portakal çiceği balı bizim bildiğimiz portakal bahcelerindeki meyve ciceklerinden mi yapılıyor??? eğer oyleyse bu ağaçlara uygulanan ilaçlamalar bu bala geçmiyormu yoksa yabanı, dağal portakal ağaçlarımı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sami

Bu portakal ciceği balını bende merak ediyorum ama aklıma takılan soru şu;
    genelde arıların yerleşim yerlerinden ve tarla, bahçe gibi ziraat yapılan yerlerden uzak olması istenirki budada kullanılan kimyasallar nedeniyle balda istenmeyen kimyasallar olmasın bu portakal çiceği balı bizim bildiğimiz portakal bahcelerindeki meyve ciceklerinden mi yapılıyor??? eğer oyleyse bu ağaçlara uygulanan ilaçlamalar bu bala geçmiyormu yoksa yabanı, dağal portakal ağaçlarımı var.

Hocam fotoğraftaki bildiğin portakal çiçeğinden bal yapıyor arı. Çiçek zamanı ilaçlama yapılmaz. Bala herhangi bir şey de karışmaz zaten ilaç yoluyla. Olsa Arılar ölüyor direk.

BAL &  Arı Ürünleri (konuyu vs n11 yorumlarımı okuyun)

• Kendime, babama ve kayınpederime deneme amaçlı 3 adet yarım kilo Erzurum balı aldım az önce. Memnun kalırsak daimi müşteriniziz hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Kendime, babama ve kayınpederime deneme amaçlı 3 adet yarım kilo Erzurum balı aldım az önce. Memnun kalırsak daimi müşteriniziz hocam.

Sipariş senin miydi hocam :) yeni gördüm. Siparişi yolladım sağlamca paketleyip. Afiyet Şifa olsun. Bi sıkıntı olursa buradayım.

• Merhaba petek balda kullanılan yapay peteğin hammaddesi nedir. Peteği de yersek zararı olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Merhaba petek balda kullanılan yapay peteğin hammaddesi nedir. Peteği de yersek zararı olur mu

Merhaba hocam. Ham maddesi arıdan alınan mumdur. Peteğin üstünü sıyırıp yersin. Ortası yenmez. Şu var ki yediğinin de sana bi faydası yok vücudun eritemez Onu ve atar.

• quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Merhaba petek balda kullanılan yapay peteğin hammaddesi nedir. Peteği de yersek zararı olur mu

Merhaba hocam. Ham maddesi arıdan alınan mumdur. Peteğin üstünü sıyırıp yersin. Ortası yenmez. Şu var ki yediğinin de sana bi faydası yok vücudun eritemez Onu ve atar.

sipariş numaram 207598752993 . hadi hayırlısı
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.