Şimdi Ara

Baklavacı Şemsettin Fiyatlar Yanıyor..Cevizli 14 Fıstıklı 21 Lira / istanbul subesi Cevizli 15 Fıstıklı 23 lira / Firmadan Açıklama Geldi.. (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.823
Cevap
88
Favori
332.363
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biriniz baklava kutusunun arka yüzünün fotoğrafını paylaşabilir mi acaba. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SlmKbr kullanıcısına yanıt
    afiyetler olsun. iri fıstıklı tereyağlı dediğinizin kilosu ne kadardı hocam? Havuç dilimi, sarma, kuru baklava filan aldım hiçbiri bu sizin resimdeki kadar iri fıstıklı değildi. çıtırlık bendekinde de yoktu, baklavanın altta kalan kısmı kuru baklavada dahi hamurlaşmıştı. Ama sonuçta fiyat/performans açısından memnun kaldım, tekrar alabilirim.
    Edit: kendi sorumu kendim yanıtlayayım. Bugün Arnavutköy'deki yere gittim ve iri fıstıklı tereyağlı baklava hangisi deyip gösterdiklerinden aldım. Tadını hiç beğenmedim 😔 Siz siz olun fıstığın iriliğine aldanmayın, tereyağlı havuç dilimi ve tereyağlı kuru baklavadan şaşmayın. Şuan en iyi iki seçenek bunlar.

Baklavacı Şemsettin Fiyatlar Yanıyor..Cevizli 14 Fıstıklı 21 Lira / istanbul subesi Cevizli 15 Fıstıklı 23 lira / Firmadan Açıklama Geldi..
    Baklavacı Şemsettin Fiyatlar Yanıyor..Cevizli 14 Fıstıklı 21 Lira / istanbul subesi Cevizli 15 Fıstıklı 23 lira / Firmadan Açıklama Geldi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capricorn79 -- 3 Şubat 2019; 22:49:4 >

• istanbul şartlarında, kesinlikle mahalle baklavacılarından 5 kat daha lezzetli ve kaliteli şemsettinin tatlıları. Gaziantep baklavacılarına kıyaslarsak 2 gömlek zayıf..
    Ayrıca istanbul güllüoğlu gibi yerler ile kıyaslanırsada, fiyat olarak yarısından bile ucuza geldiği için yinede şemsettin tercih edilir..
    ayda yılda bir tatlı yiyen zaten şemsettinden almaz.
  • İstanbul Bağcılardayim. 2 kg sipariş vereceğim. Katılmak isteyen arkadaşlar bana özelden tel no yazarsa Whatsapp grup üzerinden haberlesip sipariş verelim. Ayrı ayrı kargo ödemeyelim.

• BAKLAVACİ SEMSETTİN İNCELEME :

Bugun arnavutkoy subesini ziyaret ettim,1 tepsi fistikli-tereyagli aldim.

Tepsi alacagim icin denemeden almak istemedim,Billuriye,fistik sarma ve baklavanin cesitlerini denedim (ucreti mukabilinde).

Billuriye : 7/10
    Fistik dolmasi : 3/10
    Tereyagli fistikli : 5/10
    Cevizli : 6/10

Oncelikle - leri soyliym ;

- Bu kadar cok uretim olmasina ragmen,her tepsi rengi,tadi birbirinden farkli (ozellikle fistik dolmasi,billuriye gibi urunlerde).
    - 1 tepsi baklava aldim,15 lira tepsi parasi aldilar ve cok ilginc 2 tl tepsiyi paketleme parasi aldilar.Bana bu rakam cok gercekci gelmedi.Cunku bir kartona koyup,bir de poşete koydular bu hizmet 2 tl olamaz.
    -Baklavanin ustu kuru,alti epey islakti.Makbul olan baklavanin heryerinin benzer kivamda olmasidir.
    -Evet fistiklar iri taneli,ama lezzeti iyi baklavacilarda yedigimiz fistiklardan degil.
    -1 tepsi fistik dolmasi alacaktim,ben tadina baktiktan sonra calisan arkadas bu yaramaz abi ikram icin aliyosan bunu alma dedi(Fistik dolmasi kotu ama calisanin durustlugu bence takdire şayan)

Arti + lari ise ;
    +Fiyat gercekten ucuz.
    +Daha dusuk butceyle bu lezzetlere erisebilirlik olmasi gercekten onemli bir basari.
    +Epey iyi satis yapiyorlar,urunlerin tazeliginden herhangi bir suphe duymuyorum.

İkram ettigimiz insanlarin bazilari baklavayi begenmediler.Yani normal sartlarda tereyagli butun fistikli bir baklava diliminin yarim birakildigina hic sahit olmadim,bugun ilk defa bunu gordum.

Örnekle ozetlemek gerekirse; bilenler icin soyluyorum Sariyer Gunduzoglu’ndan aldiginiz tereyagli fistikli baklava Calve mayonez ise,baklavaci semsettinin tereyagli fistiklisi bim’de satilan bol bol mayonez.İkiside mayonezdir,ama calvenin lezzeti kivami tam yerindedir,yediginize lezzet verir ,bol bol mayonezde ise yemeginizde mayonez vardir ama aromasini tadini ararsiniz, pek alamazsiniz.

Sonuc : Ürünlerde lezzet ve kivam vasat ancak Her zaman en ust kalite baklava yemezsiniz,bazen de orta veya alt kalite baklava da yenilebilir.Baklavaci semsettin bu segment icin iyi bir alternatif.

• Arkadaşlar bu da Urfa yörem baklavası. Bu şirketin de Doğu illerinde şubeleri var. Fiyatları da baklavacı Şemsettin ile aynı. Bulunduğum ilde bu baklava olduğu dan dolayı bundan aldım. Daha tatmadım ama. Geçen hafta baklavacı Şemsettin baklavası almış ve memnun kalmıştım. Urfa yörem in sahibi baklavacı Şemsettin in artık bozduğunu söyledi. Bu şirketin baklavasını yiyince iki baklavacıyı karşılaştırıp yazarım buraya. Baklavacı Şemsettin Fiyatlar Yanıyor..Cevizli 14 Fıstıklı 21 Lira / istanbul subesi Cevizli 15 Fıstıklı 23 lira / Firmadan Açıklama Geldi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bourbone -- 3 Şubat 2019; 19:38:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Kardeş bir test Edip sonucu yaz eğer beğenirsen bizde istanbula 10 kg ücretsiz kargo ile alabiliriz hali hazırda aynı bölgede yaşayan bir grubumuz var

• herhangi1i kullanıcısına yanıt
    Kardeşim az önce yedim. Şemsettinin bir tık alt kalitesi diye düşünüyorum şuan. Karar size ait.

• 2 kg fıstık sarmayı 4 kişilik bir aile 1 günde yiyorsa gayet güzeldir arkadaşlar çamur atmayın yalnız havuç diliminin şerbeti gayet on numara lafım yok tad olarakda baya güzel ama sarmadan ağır tereyağlı olduğundan ben çok memnun kaldım bence bu fiyata bu kalite muazzam kimse gelipte çamur atmasın tek eksisi 200 grama yakın eksik 3 kiloda 😂

• capricorn79 C kullanıcısına yanıt
    Foto çıkmamış :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Foto çıkmamış :(
    Hocam mobil yada mini sürüm değil de Tablet versiyonuna geçip bakarsan görünmesi gerekiyor. Ben de anlamadım neden mobil sürümde görünmüyor diye. Olmadı mail adresi ver oraya atayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capricorn79 -- 3 Şubat 2019; 22:38:19 >

• Bunu firmaya belirtin hocam yorumlarda bi kac kez gordum 100 200 gram eksik çıktı dediler..

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.