Şimdi Ara

Baklavacı Şemsettin Fiyatlar Yanıyor..Cevizli 14 Fıstıklı 21 Lira / istanbul subesi Cevizli 15 Fıstıklı 23 lira / Firmadan Açıklama Geldi.. (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.823
Cevap
88
Favori
332.359
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün arnavutköy şubesine gitme firsatim oldu galiba açılış vardı bugün baya kalabalıktı önü. Balonlar falan
    Kendimce tarafsız olmaya calisip yorum yapacam
    Normalde cevizli baklava cok severim heyecanla ondan ve fıstıklı sarma aldim.
    Cevizli baklava cok kötü 15 tl bile etmez hamur kalin
    Fıstıklı sarma ise fena değil parasını hak ediyor .
    Sonuç olarak verilen ürünler fiyata göre çok iyi veya iyi degil parasinin ürünü bir daha alir miyim sanmam
    Hayırlı akşamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadillakkk

Hocam firmanın avukatı gibi her şeye tek tek cevap vermenize bir anlam veremedim. Sanırım insanları huzursuz eden nokta bu oluyor. Whatsapp numarası var zaten, bir süre konuya ara verirseniz herkes için yerinde olacaktır.
    Hocam haksız bisey olursa mudahale ediyorum onun disinda yazmiyorum ki zaten bende elestirilerimi yapiyorum firma hakkinda.Bu konu inan benide yordu özelden yazanlar burdan firmaya şunu söyle diyenler...İlk sayfaya yazmama ragmen ozelden nasil siparis verecegiz diyen bi suru insan var hatta konuda bile yaziyorlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Baratonian

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Burda olumsuz yorum yapanlara sor senin dışinda eger 1 kisiye mesaj attiysam suresiz kendimi banlarım eger atmadıysam da sen banlayacaksın kendini kabul mu ? Sana atmamın sebebi de firmanın bana seninle görüşüp durumu anlatmak istemesiydi.Tekrar söylüyorum senin dısında olumsuz bi yoruma özel mesaj attiysam kendimi süresiz uzaklaştırırım eger atmadıysam sen uzaklaştırırsın..12 yıllık hesabımı ortaya koyuyorum hadi bakalım az bi cesaretin varsa kabul edersin hadi bakalım...

• Dün Arnavutköy Şebesi'nden tatlı satın aldım.

Fıstıklı sarma: 8/10

Kuru baklava: 7/10

Tereyağlı baklava: 5.5/ 10. Çok şerbetli ve hamuru kıtır kıtır değil yumuşak.

Havuç dilim : 6/10. Yumuşak ve fazla şerbetli.
  • Otobüsün geldiği zaman orda olamazsak yazıhaneye bırakıyorlar mı kesin. Verdikleri otobüsün numarasını aradım kaç gibi gelir otobüs diye. Adam sabah alırsın deyip kestirip attı. Pek güvenemedim adama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşağıdaki maile kısa sürede dönüş yapıyorlar, şikayetleri iletelim illaki dikkate alacaklardır

baklavacisemsettin@hotmail.com

Birkaç ay önce aldığım baklava ile alakası yok, çok şekerli, şekeri az olsun diye kuru baklava aldım oda şekeri çok ve hamuru yumuşak.İyi bir baklava hamuru çıtır olmalı.Şeker ve hamur olayını düzeltene kadar almayacağım.Üretimde dikkate almanız dileğiyle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.