Şimdi Ara

Baklavacı Şemsettin Fiyatlar Yanıyor..Cevizli 14 Fıstıklı 21 Lira / istanbul subesi Cevizli 15 Fıstıklı 23 lira / Firmadan Açıklama Geldi.. (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.823
Cevap
88
Favori
332.363
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Firma sahibi okuyorsa kalite olayıyla ilgili bir cevap versin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beraber aldigimiz arkadaslarda ayni seyi soyledi. Malesef serbet cok cok fazla. Catali batirmaya baslarken bile heryer serbet oluyor. Soyle diyeyim kuru baklava bile serbetli. Serbet olayini cozerlerse tekrar baklava siparisi veririm ama simdilim fistik sarma ve billuriye gayet iyi

• Cevizli fıstıklı ve sarma alıp bugün denedim. Hepside fiyatına göre iyi ürün ancak seçersem en iyisi sarma sonra iri fıstıklı sonra cevizli. Şerbet oranları da aynı sıra.

• Madem bu Şemsettin antep fıstığını tonlarca alıp çok ucuza mal ediyor. Kiloyla antep fıstığı da satsa keşke. Dışarıda çok pahalıya satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadillakkk -- 1 Şubat 2019; 21:58:53 >
  • Ben de satın alıp denedikten sonra bilgi ve öneri amaçlı şerbeti aşırı fazla bu oranı azaltmalarının uygun olacağını belirttim ancak cevap yazmadılar. Demekki müşteri öneri ve taleplerini pek dikkate almıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phatron_23 -- 1 Şubat 2019; 22:22:29 >
  • Şerbet konusunu görüştüm şimdi,kış ayları nedeniyle şerbetin soğukta kendini bıraktığını bunun için şerbeti daha incelttiklerini söylediler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 1 Şubat 2019; 22:56:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bella Ciao

Şerbet konusunu görüştüm şimdi,kış ayları nedeniyle şerbetin soğukta kendini bıraktığını bunun için şerbeti daha incelttiklerini söylediler..
    O nasıl birşeymiş yahu, cevap samimiyetsiz olmuş. Firma açılalı ve baklavacılık geçmişleri 6 ay olupta ilk kezmi Kış mevsimiyle karşılaşmışlar acaba..

Peki bunu değerlendirip şerbeti azaltacağız şeklinde tek cümle net bir cevap vermeleri gerekirken anlaşılan kaliteyi bozacak yeni bir yöne doğru evrildiler.

Burası sokaktaki esnafa benzemez, sanmasınlar takır takır satarlar, kaliteyi düşürüp, bir de böyle geri dönüşler yaparlarsa, Forumun Tersine gelirlerse görürler anyayı konyayı..

Kendilerine çeki düzen verip, şu şerbeti, yağı ve cevizli baklavadan çıkan çeviz kabukları konusuna daha üzerine düşmeleri dileğimle.

Mesaj firmayadır..

• Baratonian kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum lakin facebooka reklam verdiler ve acayip bir ilgi var şu an yorumlar çığ gibi..ordan satışlar çok daha fazla..yani altından nasıl kalkacaklar,merak ediyorum lakin kalite bozulursa da, bu forumdan hareketlilik biter gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 1 Şubat 2019; 23:56:55 >
  • Şerbette bi dengesizlik var o kadar ki karton içine çekmiş şerbeti gelene kadar şişmiş... Tadı güzel fakat standardı korumaları lazım .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende yedigimde serbet biraz fazla gelmisti bunu ilettim firmaya ayrica burdaki yorumlari da gormusler ilgilenecegini soylediler.Tad olarak bi fark yok en azindan benim için öyle bu arada yukarida ki arkadasin dedigi gibi cok ciddi yogunluklari var whatsapp hattı nerdeyse surekli cevrimici

• Defalarca aldım yedim ancak son aldığım gerçekten çok şerbetliydi. Kuru baklava bile normalden fazla şerbetliydi.
    Tavsiyem altına havlu kağıt koyun efsane oluyor tüm şerbeti çekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

kuru baklava tereyaglimi
    Tereyağlı baklavaya göre daha az tereyağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyrocu

Firma sahibi okuyorsa kalite olayıyla ilgili bir cevap versin
    kalitenin asagi cekildigini ikinci siparisimde bende hissettim..

• Almayın beyler kalite düştü.

• Bugun yada yarin almaya gidicem. Var mi subeden son 2 3 gun icinde alip da su kaliye dusme mevzusuyla ilgiki yorum yapacak? Bir de sunu sormak istiyorum. Ilk mesajda fotograflarda fistik sarma 32tl diyor. Ama brosurde 38tl. Hangisi dogru?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsikalgo Okoronkwo -- 2 Şubat 2019; 19:25:29 >
  • Baratonian kullanıcısına yanıt
    Ben firma sahibi degilim konu sahibi olarak firma sahibinin bana ilettigini size ilettim beni niye bu şekilde gosteriyorsun onu anlamadim ?

• Dün gece ben tekrar firmaya yazdim serbet mevzusunu..Bu sefer firmanin sahibi aciklama yapmış fotografi ekliyorum

Baklavacı Şemsettin Fiyatlar Yanıyor..Cevizli 14 Fıstıklı 21 Lira / istanbul subesi Cevizli 15 Fıstıklı 23 lira / Firmadan Açıklama Geldi..

https://i.hizliresim.com/JZDNoQ.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VioLee -- 2 Şubat 2019; 13:27:10 >

• VioLee kullanıcısına yanıt
    Olanı yazdım, kararı forum verir. Kimseyi olduğundan farklı göstermiyorum, ne ise onu gösteriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bella Ciao

Şerbet konusunu görüştüm şimdi,kış ayları nedeniyle şerbetin soğukta kendini bıraktığını bunun için şerbeti daha incelttiklerini söylediler..
    Kışın şerbet bırakmaz kendini... yazın baklava salar kendini böyle bir açıklama saçma geldi bir zamanlar pastane işletim baklava satiyordum oradan biliyorum baklavanın ömrü yazın 3 gündür kışın bu süre dahada uzar fakat baklavayı dolaba koymayin oda sıcaklığında muhafaza ediniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 2 Şubat 2019; 13:39:49 >
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.