Şimdi Ara

Baklavacı Şemsettin Fiyatlar Yanıyor..Cevizli 14 Fıstıklı 21 Lira / istanbul subesi Cevizli 15 Fıstıklı 23 lira / Firmadan Açıklama Geldi.. (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.823
Cevap
88
Favori
332.359
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankaradaki arkadaşlar neden buradan cevizli baklava getirtip otobüs falan derken uğraşıyorlar ki ? Ankara Ulus halindede büyük bir tatlıcı var cevizli baklava kilosu 12 tl yazıyor.Yandan bakınca aynı bunun gibi içi dolu dolu ceviz görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cegabo85

İzmir için isteyenler alintilasin. Kaçar kg istediklerini belirtsinler. 10 kg oldu mu sipariş verelim.

Cegabo85 >>>>>>>> 2 kg
    enciniyır06>>>>>>>> 2 kg
    Melange>>>>>>>>>> 2 Kg
    Gyrocu>>>>>>>>>>> 2 kg
    İzmir için bende alırım 2 kilo ve üzeri
  • quote:

Orijinalden alıntı: rowy

Alıntıları Göster
    Ben de 2kg alırım.
  • Ne tatlıcıymış be,oku oku bitmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuru baklava tereyaglimi

• Dün akşam Arnavutköy şubesinden yarımşar kg tereyağlı bol fıstıklı baklava, billuriye ve fıstık sarma aldım.

Alırken kasadaki arkadaş hepsinin kg fiyatını ortak olarak 35 lira belirledi ancak ben itiraz edince aksi birşey demeden hepsini ayrı ayrı hesapladı. Karışık yaptıracaksanız ona dikkat edin. Ayrı ayrı uğraşmamak için böyle birşey yapıyor olabilirler.

Tadına gelecek olursak;

Tereyağlı fıstıklı : Piyasadaki 30-40 liralıklardan kesinlikle daha iyi. Tabii ki 90-100 e satılan güllüoğlu kalitesinde değil ancak orta kalite olarak satılan 50-60 liralıklar ayarında. Tadı gayet güzel, tavsiye ederim.

Billuriye : Kg fiyatı 33 ancak ben o derece bi tad alamadım. Onun yerine 27 lik tereyağlı veya 38lik sarma alınabilir. Yine de rahatsız edici bir tadı yoktu. Beğendim.

Sarma : En beğendiğimiz bu oldu. Parasını kesinlikle hak ediyor. 70-80 liralık sarmalardan hiçbir farkı yok.

Yarın akşam yine gideceğim 1 tepsi tereyağlı almak için. Tepsi ücreti 10 liraymış, iade edersen 10 liranı geri veriyorlar ancak gerek yok tepsiyi taşımaya vs.. 1 kg luk kutularda alınması daha mantıklı bence. Tepsi parası ödemezsiniz en azından.

Şubede kredi kartı geçiyor, güleryüzlü çalışanları var.

Tepsi veya toplu alımlarda indirim yapılmadığını söyledi oradaki çalışan bayan. Gerçi 10 tepsi alacak olsak illa ki çingenelik yaparız orası ayrı

• Eleştiren arkadaşlar için söyleyeyim bu fiyata satmak mucize değil. Uşak’ta Harran adlı tatlıcıda da fıstıklı 35 lira falan ve şehrin en iyisi.. Markaya verdiğiniz maddi kısmı çıkarınca normal rakamlar bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: rowy

Alıntıları Göster
    İzmir için sanırım whatsapp grubu kurulmuş @enciniyır06 özel mesaj alımınız kapalıymış.
  • İstanbul Pendik civarı alacak olan var mı, yada grup vs.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noctis in dies

Eleştiren arkadaşlar için söyleyeyim bu fiyata satmak mucize değil. Uşak’ta Harran adlı tatlıcıda da fıstıklı 35 lira falan ve şehrin en iyisi.. Markaya verdiğiniz maddi kısmı çıkarınca normal rakamlar bunlar
    Eleştiri forumun doğasında var, yapıcı eleştiri yapmalıyız. Neredeyse herkesin beğendiği bir ürüne 3.SINIF dememeliyiz yada 30liralik ürünü 100liralik ürünle kıyaslarken fiyatını görmezden gelmemeliyiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rowy R kullanıcısına yanıt
    İzmirden sipariş vermeyi düşünen arkadaşlar özel mesaj olarak whatsapp grubu için numaralarını gönderebilirler, özel mesaj kapalı gibi bir uyarı çıkabilir dikkate almayın mesajlar geliyor

• Hocam peki diğer sarma vs fiyatları nedir ? Bende Uşaklıym en iyisi mi gerçekten bilmiyorum çok yerden yemedim Uşak'ta. Şu yeni açılan baclava ve divan hakkında görüşlerinizi merak ediyorum. Hacıbaba falan hiç sevmedim Ankara'daki kilosu 10 lira olan baklavalarla aynı kalite

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar yarın yani cumartesi günü arnavutköy şemsettine gideceğim , akşama da hadımköy beko metrobüs durağında buluşup tatlıları teslim edeceğim , beylikdüzü bölgesinden tatlı isteyen varsa pmden ulaşsın bana

• quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

İstanbul Pendik civarı alacak olan var mı, yada grup vs.
    +1
  • carpenokte kullanıcısına yanıt
    Evet Tuzladayim

• Bir yorumda benden gelsin. Bugune kadar surekli antep urunleri tukettim istanbulda da karakoy gulluoglu yogunlukla tercih ettim. Bu bilgileri damak tadim acisindan veriyorum severim yani fistikli urunleri.

Gelelim semsettine. İlgi alakalari gayet iyi sagolsunlar. Urunleri bu fiyata gore gayet iyi. Mahalle tatlicilarindan daha iyi olduklarinj soyleyebilirim ama ust duzey kalite ile karsilastirmak yersiz. Zira tulumba fiyatina aliniyor bu tatlilar. Aldigim urunlere gelecek olursam tum puanlamalari f/p olarak kiyasliyorum.

İri fistikli tereyagli baklava; serbeti cok fazla. Hamur kalitesine gelirsek orta sinif citir citir ve cok ince degil. Fistik tadini aliyorsunuz. Puan olarak 10/6 veriyorum

Kuru baklava; iri fistiklidan hallice. Serbeti daha az. Hamuru daha iyi. Yine fistik tadini yeterince aliyorsunuz. Puan olarak 10/7

Billuriye; fistik tadi basarili uzerinde ki kadayiflar sanki yavan, daha iyi pisebilir. 10/7

Fistik sarma; en begendigim urun kendisi oldu. Her seyi yerli yerinde. Bundan sonraki tek siparisim fistik sarma olur sanirim. Kiyaslayinca digerlerinden bir iki adim onde. 10/9

Bir not duseyim. Tum urunleri isitarak yerseniz cok daha iyi olur. Ozellikle baklavalari. Billuriye ise isittiktan sonra gercekten daha iyi oluyor.

Umarim burayi okuyorlardir. Serbet kullanimini azaltirsaniz cok daha iyi olur. Yine de bu fiyatlara gercekten urunler cok iyi. Mahalle tatlicilari bundan sonra is yapmayabilirler :) konuyu acan arkadasa, birlikte siparis verdigimiz arkadaslara, en cokta semsettin dayiya tesekkur ediyorum :)

• yus49 Y kullanıcısına yanıt
    Şerbeti fazla olmuyordu,demek ki kaliteyi bozdular iki günde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yus49 Y kullanıcısına yanıt
    Ben 2 hafta önce aldığımda iri fıstıklı tereyağlı baklavanın şerbeti alt ve üstten sıksam anca çıkıyordu.

Çok beğenmiştim o açıdan. Ancak siz şerbeti çok fazla diyorsunuz demek ki özenmemeye başladılar.

Önümüzdeki hafta tekrar satın alacağım herkes fıstık sarma ve kuru baklava öneriyor. Bu ikisi ile birlikte iri fıstıklı tereyağlı da alırım diyordum ama bu yorumu görünce vazgeçtim.

Kuru ve sarma yeterli gelecektir.
  • geçen hafta sipariş verdim. ikinci alışım bu. bu defa bana da tereyağlı olan çok şerbetli geldi. kuru baklavayı da çok kurudur diye almıyordum. artık ona yöneleceğim galiba.

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.