Şimdi Ara

Baklavacı Şemsettin Fiyatlar Yanıyor..Cevizli 14 Fıstıklı 21 Lira / istanbul subesi Cevizli 15 Fıstıklı 23 lira / Firmadan Açıklama Geldi.. (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.823
Cevap
88
Favori
332.363
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sipariş verenlerden yorum ve görsel bekliyoruz. Duruma göre tatlı sever olarak 1 tepsi sipariş vermeyi düşünüyoruz.

Beğenirsek bayramda da alacağiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e nasıl alıcaz nereden sipariş vericez.
  • çorluda tekirdağda silivride falan varmı acaba?
  • Arkadaşlar Urfa’da yaşayan biri olarak bir kaç bir şey söylemek isterim.

Ürün fiyatına göre iyi. Ama çok kaliteli bir şey beklemeiyn. Yukarıda bi arkadaş yazmış boğazımı midemi yaktı diye. Evet gerçekten yapabiliyor.

Fıstıkları tüm koyarak akıllılık ediyorlar. Ama bir dilim baklavanın içine onların koyduğu gibi tüm değil de aynı sayıdaki fıstığı ezip koyun bakın nasıl görünüyor. İnsan oooo bınun içindeki gerçek fıstık diyorlar doğru da diyorlar ama toz şeklinde koysalar daha fazla gidecek fıstık

Gelelim hamur konusuna. Hamurlarını usta değil makine açması diye biliyorum o yüzde kalın,dişe yapışır şekilde oluyor. Beni en çok rahatsız eden hamurudur. Baklavayı ısırırken ki o gırççç sesi yok 😀😀😀

Amma bu şemsettin sayesinde orta ve düşük gelirli insanlar baklava yemeye başladı.

Ayrıca eminim ki ilk defa yiyenler çok beğenecektir. Sonra sonra benim düşünecekler. Tecrübe işi 😀

Ben şemseettin de 1 kilo alacağıma yarım kilo daha kaliteli yerden alıyorum

Alın deneyin. Batı da fıstıklı baklava kültürü az olduğu için kesinlikle beğenecektir.

Afiyet olsun

• Baklavacı Şemsettin Fiyatlar Yanıyor..Cevizli 14 Fıstıklı 21 Lira / istanbul subesi Cevizli 15 Fıstıklı 23 lira / Firmadan Açıklama Geldi..

https://store.donanimhaber.com/7f/aa/22/7faa22c35238e7506a5de5db744b0806.jpg

Baklavacı Şemsettin Fiyatlar Yanıyor..Cevizli 14 Fıstıklı 21 Lira / istanbul subesi Cevizli 15 Fıstıklı 23 lira / Firmadan Açıklama Geldi..

https://store.donanimhaber.com/df/f0/a1/dff0a1d31fa22dbaad023fdbaa5cb5fd.jpg

Bugun deneme imkanim oldu millet konusmaya devam etsin bu fiyata daha iyisini ben görmedim.Ayni fiyatlara market baklavalari var.2 sarma 2 baklava yedim midemde yanma vs yok benden gecerli not aldi

• arkadaşlar bizim urfadaki evin altında mağazası var her akşam aldığımız yerdir fıstık kesinlikle orjinal komşu olduğumuz için sorduk samimi şekilde fıstık tarlalarının olduğunu söyledi ucuz olmasının sebebi türkiyeye yayılmakmış

ilk açıldığında 15 tlydi fıstıklı 20 tl sarmaydı ama cidden tadı falan güzel

sarıyağlı kuru fıstıklı baklava almanızı öneririm cidden glikoz tadı gelmiyor

istanbulda açılmasını bekliyordum arnavutköy de uzak ya neyse bu akşam arnavutköydeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus_2

çorluda tekirdağda silivride falan varmı acaba?
    Oralarda yok bildigim kadariyla otobuste gitmiyormus sanirim arnavutkoyu arayip kargo rica edebilirsiniz ama onuda pek tavsiye etmem kargoda haşat olur

• Urfa şubeden Sipariş vereceklere tavsiye kış sezonu geçtikten sonra ( en azından kar yağışı azaldıktan sonra ) sipariş verin malum yollar hep kar bizim şansımıza sipariş verdiğimiz gün otobüs seferi iptal edildi kar dolayısıyla , ertesi gün verildi adamlar Malatya’da kaldı yaklaşık 12 saattir yol dolayısıyla çıkamıyorlar .

• Ankara'ya ufak bir şube açsalar ya

• zero-man kullanıcısına yanıt
    Yazınca keçiörende antaresin üst kısmında bir tane çıkıyor fiyat vs nasıl bilmiyorum.

• arnavutköy şubesine giden varmı?toplu taşıma ile ulaşım nasıl oluyor en kolay hali ile?bulunduğu bölgede hangi hatlar çalışıyor,yada minibüs hatları nerelere çalışıyor?
  • Alttan ikincinin ismi ne hocam ben aldim ama ismini sormayi unuttum billuriye galiba tadini cok begendim onunda

• Sıcak fırsatlar kurutur burasını

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzmandist

Bu mesaj silindi.
    Hiç düşünmeden sallıyorsunuz millete. Firmadan hiç bir şey almadım, sadece konuyu takip ediyorum. Bir malın nakliye bedelini düşünmeden firmayı karalamakta ne bileyim sanki biraz şey gibi...
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    Evet Billuriye ismi..nefis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bursada şubesi var mı aceba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Urfa merkez whatsapp sipariş hattı

https://api.whatsapp.com/send?phone=9005448630964

Buraya soracaginiza direk firmaya sorun. Anında cevap veriyorlar zaten. Bende 1 tepsi sipariş vericem bursa ya

• Çoruma şube açsınlar en kısa zamanda,resimler adamın ağzını sulandırıyo
  • Keşke şöyle 50 liraya falan 1.kalite baklava da yapsalar. Gazianeptekilerin ayarında. Oradakiler güzel ama çok pahalı.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.