Şimdi Ara

Baklavacı Şemsettin Asırı Ucuz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
2
Favori
19.148
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: senseman62

https://forum.donanimhaber.com/baklavaci-semsettin-ankara-da-sube-acmis--141469298
    eski konu dediğim sizin konudan da önce açılan ilk konuydu hocam
    https://forum.donanimhaber.com/baklavaci-semsettin-fiyatlar-yaniyor-cevizli-14-fistikli-21-lira-istanbul-subesi-cevizli-15-fistikli-23-lira-firmadan-aciklama-geldi--136683589-142

konuyu açan kişi süresiz banlanmış. en son yöneticilerde şöyle yazmışlar:

quote:

Firmanın talebi ve Forum Yönetiminin de uygun görmesi ile konu paylaşıma kapatılmıştır.

Başka bir başlık açılmayacaktır.....

Firmaya aşağıdaki linkten ulaşarak irtibat sağlayabilirsiniz...http://www.baklavacisemsettin.com.tr/iletisim/

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Size göre olmaz, bana göre olur, firmanın avukatı değilim, yazdığım post başına baklava veya para da almıyorum, tecrübelerimi aktardım.

Bu paraya daha iyisini yapan varsa oradan yiyelim.

Yine söylüyorum, İstanbul da özellikle pastahane ve marketlerin sattığı kilosu 60-70 lira olan, şerbet içinde yüzen, içindeki malzemeyi elektron mikroskobu ile görebildiğin boş hamura para vereceğime gider Şemsettin den alırım. Kime ikram ettiysem 1 kişi bile bu ne biçim baklava/sarma demedi, yiyen herkes beğendi.
  • Sacmalamaya devam edin siz, izmirdeki kilosu 120 lira olan baklavalara 1000 basar . Kocak olmayabilir evet ! Kocak kalitesinin 1 tik altini kilosu 140 liraya satan yerlerden 10 kat iyi. Midemi yakmiyor. Bitti. 39 liraya sizin 150 verdiginiz yerle daha kaliteli yiyorum. Begenmeyen yazmasin. Her malin alicisi var biz hastasiyiz. Turkiye’de 50 farkli firmadan yedim bitti ! Semsettin candir gerisi heycandir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuckerberg

Sacmalamaya devam edin siz, izmirdeki kilosu 120 lira olan baklavalara 1000 basar . Kocak olmayabilir evet ! Kocak kalitesinin 1 tik altini kilosu 140 liraya satan yerlerden 10 kat iyi. Midemi yakmiyor. Bitti. 39 liraya sizin 150 verdiginiz yerle daha kaliteli yiyorum. Begenmeyen yazmasin. Her malin alicisi var biz hastasiyiz. Turkiye’de 50 farkli firmadan yedim bitti ! Semsettin candir gerisi heycandir.
    siz fıstığın kilosunu ve baklava maliyetini biliyormusunuz? tabiki hayır.kaliteli bir baklava sadeyağlı fıstıklı baklava maliyeti en az 80 tl civarındadır.şimdi siz bana bu adamlar 80 TL ye mal ettikleri baklavayı 39 tl den verip amme hizmeti yapıyorlarmı diyeceksizniz.bildiğimiz çok şey varsa konuşmaya değmez..size afiyetler olsun.
    bilmem bir firmanın köftesi çok bol ve ucuz diyoruz.kullanılan ettin soya etimi kedi köpekmi bilen var mı yok?sağlığınıza önem verin arkadaşlar ucuz bişey kalmadı bunu kabul edin.39 tl ye sadeyağlı fıstıklı baklava olmaz.fıstık üreticisiyim bu arada fiyatları iyi bilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesido -- 27 Ağustos 2020; 22:43:24 >

• kilosu 150 eurodan aşağı baklava yiyen baklava yedim demesin
  • mesido kullanıcısına yanıt
    Kimisi surumden kazanir. Kimisi az satar aynisini kazanir. Basit ekonomi bilgisi. O adamlar zarar etmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zuckerberg

Kimisi surumden kazanir. Kimisi az satar aynisini kazanir. Basit ekonomi bilgisi. O adamlar zarar etmiyor.
    Matematik bilginize hayran kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: mesido

siz fıstığın kilosunu ve baklava maliyetini biliyormusunuz? tabiki hayır.kaliteli bir baklava sadeyağlı fıstıklı baklava maliyeti en az 80 tl civarındadır.şimdi siz bana bu adamlar 80 TL ye mal ettikleri baklavayı 39 tl den verip amme hizmeti yapıyorlarmı diyeceksizniz.bildiğimiz çok şey varsa konuşmaya değmez..size afiyetler olsun.
    bilmem bir firmanın köftesi çok bol ve ucuz diyoruz.kullanılan ettin soya etimi kedi köpekmi bilen var mı yok?sağlığınıza önem verin arkadaşlar ucuz bişey kalmadı bunu kabul edin.39 tl ye sadeyağlı fıstıklı baklava olmaz.fıstık üreticisiyim bu arada fiyatları iyi bilirim.

Alıntıları Göster
    Bize bir maliyet hesabı yapar mısınız? Nasıl 80 tl ye çıkıyor, bilmek istiyorum.

• Konuyu görünce bugün esenlerde ki şubesine gittim yarım kilo sarma bir kilo fıstıklı baklava aldım tad olarak orta düzeyde ne kötü derim ne çok iyi yinede fiyatına göre iyi 10 üzerinden 6
  • bu forumda durup durup 3-4 ayda bir şemsettin konusu açılıyor. Allah aşkına gelsin temsilci yollasın sabit bir konusu olsun. Sonra konu bir başlıyor bitmek bilmeyen baklava tartışması valla bıktım ben
  • En sonunda gidip buradan baklava sipariş edeceğim ha..

Faruk Güllüoğlu
    Karaköy Güllüoğlu
    Nejat Güllüoğlu

Koska
    Aşikar

ve bilimum yerde baklava yedim, buradan da yiyip bi yorumlayalım bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poligow

eski konu dediğim sizin konudan da önce açılan ilk konuydu hocam
    https://forum.donanimhaber.com/baklavaci-semsettin-fiyatlar-yaniyor-cevizli-14-fistikli-21-lira-istanbul-subesi-cevizli-15-fistikli-23-lira-firmadan-aciklama-geldi--136683589-142

konuyu açan kişi süresiz banlanmış. en son yöneticilerde şöyle yazmışlar:

quote:

Firmanın talebi ve Forum Yönetiminin de uygun görmesi ile konu paylaşıma kapatılmıştır.

Başka bir başlık açılmayacaktır.....

Firmaya aşağıdaki linkten ulaşarak irtibat sağlayabilirsiniz...http://www.baklavacisemsettin.com.tr/iletisim/

Alıntıları Göster
    Bu konyu hatırlıyoum. Konuyu açan üye firmayı avukatı gibi savunup baklavayı beğenmeyenlere laf yetiştiryordu.

• Sade yağsız olmaz sade yağsız olmaz. kahvaltıda margarin yiyen millet sadeyağ diyerek geziyor. Gaziantep'i görmesek musluklardan sade yağ akıyor sanacağız ki hepsi onu kullanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmuraY -- 28 Ağustos 2020; 9:30:47 >
  • bu paraya alınabilecek fiyat performans ürünü şemsettin baklava

Hamur kısmını bende birçoğunuz gibi fazla beğenmedim başarılı bulmadım.
    Ama arkadaşında dediği gibi BU PARALARA daha iyi fıstık sarma baklava yapan varsa alalım..
    fıstık sarmasından havalimanına falan yolum düştüğünde 2-3 kilo alıyorum..
    mikrodalgada bi 15-20 sn çeviriyorum yemeye bayılıyorum.. urfada fıstıkmı olur? olur birecik ilçesi antep fıstığının anavatanı olan nizip ilçesi ile fırat nehri üzerinden birleşiyor iklimi birebir aynı.. hasat zamanı maaşlı tüfekli bekçiler bekliyor fıstık tarlalarını.

şemsettin için güllüoğlu koçak vs kadar harika demiyorum adamlar hamur işinde lezzette ilk 3 teler belkide (ki antepte küçük esnaf çok daha iyilerine rastladım örneğin nizipte Belkıs baklava benim için güllüoğlundan koçaktan daha iyi)
  • 60 70 liralık baklavalardan alicaksaniz Şemsettin alın daha iyi evet çünkü ikisi de aşırı kalitesiz malzeme kullanıyor fıstık desen belki fıstık evet ama sıfır lezzet. Ama tabi koçak zeki inalle bunları kıyaslamak sadece komik olur. Şemsettin bizim ülke gelirine hitap ettiği için tadı da çok rahatsız etmediği için çok satıyor çok lezzetli olduğu için değil yani

• quote:

Orijinalden alıntı: USR.

39 liraya mal edemez zararına kimse satmaz
    o sarmanın içinde fıstık oranı yuzde 10 bile değildir
    ama mideni bozmaması ve zehirlenmemen güzel demekki bünyeye zararlı olmayan fısıtığa benzeyen bir madde karışımı bulmuşlar :)
    Bezelye ezmesi fıstık değil o. Antepde yaş ben fıstığın kilosu 40 Lira zaten nereye baklava yapıp 40 liraya satıyorsun :)
  • belli ki fıstıklar başka ülkeden gelıyor.Türk malı antep fıstıgının kilosu belli.O fiyatlara vermek imkansız.
  • biraz pahalı geldi
  • bridget1988 B kullanıcısına yanıt
    Fıstıktır ama kalite kalite fıstık var, örneğin iran fıstığı yeşil ucuz lezzetsiz. Ayrıca bir tepsi 3.700gr ve o baklavada 500gr fıstık olsa kg başına ne maliyet olacak.

• janus954 J kullanıcısına yanıt
    Maalesef ülkemizde pahalı algısı farklı işliyor. Bir pide veya lahmacunda kullanılan malzeme çoğu zaman pizzada kullanılansidan fazladır ama bir lahmacun 6 7 tl pide 10 15tl pizza ise 15 20 tl çünkü pizza pahalıdır algısı var

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.