Şimdi Ara

Bakın En İyi Kulaklık Sony MDR-ED21LP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
4.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Groove Ses Teknolojisine Sahip Bu kulaklığı inceleyin.
    Lütfen Bakın Sony MDR-ED21LP
    Arkadaşlar varsayılan ayar olarak Groove özelliğine sahip olduğundan dolayı Mp3 Çalarınızdan Equalizer ses ayarı yapmanız gerekmektedir.
    Gerekli EQ ayarı yapın ve müziği dinleyin Sonrada yorum yapın eğer dinlediğiniz müziğin etkisini tarif edebilirseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tr_insan -- 31 Temmuz 2008; 20:42:12 >

• Ben bu kulaklığı vallaha elimle bile alamam. Sanki böyle bir başlık hatırlıyordum 1 ay önce falan.
  • tr_insan, bana biraz Groove ses teknolojisinden bahseder misin?
  • Ya neresi en iyi kulaklık saçmalıyorsun, yanlış hatırlamıyorsam geçende böyle bir konu açmıştın. Git bi sennheiser cx300 veya creative ep-630 dene bu kulaklığı eline dahi almazsın. En üstün derece de kulaklıklar var. Shure, Westone, Akg, Koss vs. kulaklıkları hiçe sayarak bu kulaklığı üstün diyorsun. Dalga geçiyorsun bence Shure'nin 1000ytl civarında ki kulaklık neyin nesi peki veya sennheiserin orpheus modeli nedir. Bu kulaklık mı dünyanın en iyisi olacak kulak içi bile değil (kanal olarak) en iyisi görüntü kirliliği yaratmadan konuyu kapattırmaya bak
  • Geçen sefer gayet ılımlı karşılamıştım ama bu sefer bir banı hakettin, hemde en okkalısından....
  • talihs,z bi topic olmuş
  • Gecen sony bılmem ne dunyanın en ıyı kulaklıgı dıye konu acanda sen mıydın?
  • kendi üretimin mi bu? yani bukadar da üstüne gidilmezki bi olayın...
    sony bile böyle bi iddiada bulunmaz...
  • yürü git lan !!
  • Arkadaşlar yapmayın o bir insan. Hem de Tr_İnsan.
  • Bu kulaklığı geçen sene aldım; 2 gün ancak tahammül edebildim.. basları odun gibi.. cx300 gibi kulaklıkla mukayese dahi edilemez..
  • eski sony walkman kaset çalarların yanında verilen standart sony kulaklıtan biraz daha iyi bir sese sahip genelde sony walkmanlardaki mega bass özelliğiyle uyumludur bunun dışında hiçbir ses geliştirmesini iyi veremiyor sennheiser mx200 ile kıyasladığımda mx200 bariz daha iyi hemde bu sony mx200 den pahallı
  • quote:

Orjinalden alıntı: helsloot

yürü git lan !!

Abartmayalım lütfen düşüncelerinizi saygı çerçevesinde dile getirin
  • valla madem konusu geldi, bende hem cx300 var hemde mdr e818 model eski moda şu anda max 20 ytl falan olan bir kulaklığı var. cx300'ü forumun gazına gelip almıştım geçen yıl, janjanlı zamanıydı 74 ytl bayılmıştım. Aşmış bir şey beklerken gele gele benim emekter sony'den max % 20-25 daha iyi ses kalitesine sahip bir şey geldi, çakma falan diyecek olanın alnını karışlarım, sanalmarketimden alınma içinden metan'ın her bir şeyi çıktı, üstüne metan'a da sanalmarketim'e de sormuştum galiba,

neyse cx300'ün tamam sesi falan iyi ama öyle abartı falan değil hele hele benim sony ile karşılaştırınca işte benim sony

cx300'de başka kıl olduğum taraflarda var, kulaklığın kabloları emanet duruyo, aynı şekilde jakıda o zaman cx300 konusunada yazmıştım, en fitil tarafıda hala kabloları kıvır kıvır,neyse uzar gider.

• zuhaha bende hatırlıyorum yine böyle bi vakayla karşılaşmıştık ... yine biri sony bi kullaklık koyup (tahminim aynısı) en iyi kullaklık budur tarzı bi yorum yapmıştı...
    quote:

Orjinalden alıntı: feelindivine

Ben bu kulaklığı vallaha elimle bile alamam. Sanki böyle bir başlık hatırlıyordum 1 ay önce falan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: thetrooper00

Geçen sefer gayet ılımlı karşılamıştım ama bu sefer bir banı hakettin, hemde en okkalısından....

+1

• hiç güleceğim yoktu.
  • TAM BİR AUDİOPHİLLE KULAKLIĞI R10 DAN BİLE İYİ
  • @ıspanak

Her iki kulaklığı da uzun süre kullandım.. Sony'nin o serisini kulaklıktan biraz anlayan hiçkimse kullanmaz, önermez.. Onun yerine mx200 tercih eder.. Bom bom basslar, kulak tırmalayan tizler, en önemlisi de bulanık çalan midler.. Tabiki herkesin fikri kendine, ben genel kanıdan ve kendi fikrimden bahsettim..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.