Şimdi Ara

Bahar Fırsatı 3GB (750 Dakika + 1000 SMS + 3 GB Internet) 19 TL (Yeni Gelene) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
5
Favori
108.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pazar günü Vodafone dan TT ye taşıma başvurusu yaptım birazdan açılacak mesaj geldi. Yani minimum 4 gün sürüyor bu iş. Biraz fazla ama olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lxde kullanıcısına yanıt
    Full cekmese bile 3g veya 4g de kullanmanızı tavsiye ederim. Baz istasyonu size uzak kaldığı için sinyal yeterli gelmiyor olabilir, ama dusuk sinyal seviyesinde 4g ve 3g 2gye göre daha iyi performans verir.

• boyzof B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevaplar için deneyeceğim.
  • Turkcell faturalidan buna geçmek icin başvuru yaptim. Ayin 10'u turkcell faturamın hesap kesim tarihi. 35 tl lik paket kullaniyorum.

Ayin 30'unda geçiş onaylanırsa Turkcell bu ücretin tamamini mi faturaya yansitiyor, yoksa kullandığım paketleri mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Aa çok iyi oldu ogrendigim.

Sonucu paylaşırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theshiver

fenercell den geçsek yararlanabiliyormuyuz?

Fenercell, Türk Telekom hattı sayıldığı için yararlanamıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Turkcell faturalidan buna geçmek icin başvuru yaptim. Ayin 10'u turkcell faturamın hesap kesim tarihi. 35 tl lik paket kullaniyorum.

Ayin 30'unda geçiş onaylanırsa Turkcell bu ücretin tamamini mi faturaya yansitiyor, yoksa kullandığım paketleri mi?

Fatura kesim tarihinize 15 gün ve daha az varsa kullandığınız kadarını ödersiniz, 16 gün ile 30 gün arasında ise tam ücreti ödersiniz. 30'unda onaylanırsa kesime 10 gün kaldığı için tam ücret neyse onu ödersiniz.
  • Bugün ben de bu pakete Turkcellden başvuru yaptım
    1 sene sonra tekrar TT ye döndüm
    Bakalım 4.5G ile bir gelişme olmuş mu?

• Bu sabah itibariyle vodafone'dan TT'ye geçişim tamamlandı. Pazartesi akşam 19:00 - Cuma Sabah 06:12.. Ortalama 4 gün sürdü ve bu süre baya uzun sayılır. Kısa deneyimlerime geçeyim.

Ben Normalde Pendik Yayalar mahallesinde oturuyorum. Ancak işyerim Kartal Kızılay bulvarında. Bugün Türk telekom online işlemlerden 4.5g ayarlarını aldım. Yükledim. Telefonun mobil verisini birkaç kez açıp kapadım. En az 10 kere telefonu açtım kapattım ancak 4,5g yazısı gelmedi. Anladığım kadarıyla Kartal'da 4,5g yok. Bu çok komik bence. Sitelerinde 4,5g olduğu yazıyor halbuki.Bu ilk hayal kırıklığım. Umarım evde de aynı durumu yaşamam.

Ama telefon konuşması konusunda oldukça başarılı. Vodafone kullanırken 4,5g ' yi açtığımda karşı tarafın sesini almakta oldukça fazla zorlanıyordum. Türk telekom'da böyle bir sorun yok. Hatta konuşmaları çok net alabiliyorum. ;)

Fiyatına göre iyi hizmet aldığımı düşünüyorum. Ama 4,5g konusunda umarım hayal kırıklıklarım düzelir. Lakin yorumlarda anlatılanlardan farklı şeyler yaşıyorum.

Vodafone son zamanlarda ciddi bozdu. Turkcell kullanmak istemeyenler bence Türk Telekom kullanmalı.

• Bende pazartesi sabahi başvuru yaptim. Cumartesi akşamı saat 21:10 da geçişim olacakmis.

• Bu tarifenin +3 gb gece interneti varmış,onu nasıl alacaz arkadaşlar?

• erhanby E kullanıcısına yanıt
    4.5 g nin ayari falan yok ki siz neyi yuklediniz? Sadece 4.5g için onay sms i atmaniz veya online işlemlerden izin vermeniz gerekiyor. Ayrıca şebeke tipini lte/4g olarak secmeniz lazım telefonunuzda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Myhunter

Bu tarifenin +3 gb gece interneti varmış,onu nasıl alacaz arkadaşlar?

+3 GB interneti alabilmeniz icin ayda en az 30 TL yükleme yapma şartı var.

• Kef14 kullanıcısına yanıt
    Hocam, "su saatte hat acilicak" mesaji ne zaman geldi?

3.gun oldu bugun. Sali aksam bayiye gittim talepte bulundum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

Orijinalden alıntı: Myhunter

Bu tarifenin +3 gb gece interneti varmış,onu nasıl alacaz arkadaşlar?

+3 GB interneti alabilmeniz icin ayda en az 30 TL yükleme yapma şartı var.

Hiç gereği yok o zaman.
    Cevap için teşekkür ederim

• erhanby, Kartal'da 4.5G var.

4.5G kullanmak için 4.5G yazıp 5555'e SMS göndermeniz gerekiyor. Ayrıca cihaz ayarlarından 4G veya LTE seçili olmalı yoksa 4.5G çıkmıyor.
  • Turkcell den gelmeyi planlıyorum.
    Kaçmaz 39 tarifesindeyim.
    yılda 240 TL fark var az değil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Hocam, "su saatte hat acilicak" mesaji ne zaman geldi?

3.gun oldu bugun. Sali aksam bayiye gittim talepte bulundum

Hocam, ben pazartesi sabahı basvuru yaptım, Perşembe akşamı mesaj geldi, cumartesi akşamı 21:10 da geçisim olacak.

• Geçen pazar bayiden başvuru yaptım geçiş için salı gecesi mesaj geldi perşembe 13:39 da açılacak diye. 4 gün sürüyor kısacası minimum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepBlue_ -- 28 Mayıs 2016; 20:05:32 >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    Sali aksami basvuru yaptim, mesaj yok hala. Az daha bekleyelim o zaman :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.