Şimdi Ara

Bahar Fırsatı 3GB (750 Dakika + 1000 SMS + 3 GB Internet) 19 TL (Yeni Gelene) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
5
Favori
108.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LTE

quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Dun numarami tasidim tt'ye. 2-6 gun acilir dediler fakat insallah kampanya bitmez 2-6gune

Bu arada ayni paketin, gece +3gb hediye eden versiyonuda var. Woopslulara. Fakat 30tl yuklemek gerekiyor her ay. Paket yine 19tl.

Acaba numaram tasininca woopsa da mi gecsem, bazi aylar 30 yuklerim.

Son olarak tt tl ne kadar yuklenebiliyor. 10-15-20 gibi rakamlar mevcut mu?

Kampanya bitmez size yetişir.

Woops olan paketi de biliyorum o da açık durumda, yaş uygunsa ona geçebilirsiniz.

Yükleme rakamları arasında 10 lira yok en düşük 15 liradan başlıyor. Lira seçeneklerine bağlantıdan bakabilirsiniz.

http://www.avea.com.tr/web/Destek/Lira-Yukleme-ve-Faturasiz-Hat-Islemleri/Lira-Yukleme-Ile-Ilgili-Sorulariniz/OnlineIslemlereGirmedenTLyukleme

Hocam devir işlemlerinde ücret var mı?

Faturasızlarda 21 tl, faturalılarda 58tl gibi birşeyokudum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende bu kampanyayı görüp Türk Telekom'a numara taşıma amacıyla pazartesi akşamı başvurdum.Ancak sanki bu kampanyaya yetişemeyeceğim gibi. Çünkü halen bir mesaj falan yok. 2013 Yılında Turkcell'den Vodafone'a geçmem sadece başvuru akşamı dahil 3 gün sürmüştü. Türk Telekom ile ilgili şikayetleri de okuyunca sanki geçişim biraz uzayacakmış gibi hissediyorum.

Kampanya hakkında konuşmak gerekirse oldukça iyi. Çünkü ben şu an Vodafone'da 1 gb + 1000 sms + 500 dk ya 26 TL Veriyorum. Aradaki fark dağlar kadar. Ayrıca vodafone 4,5g konusunda gerçekten berbat.
  • quote:

Hat babamin uzerine. Turk telekom hattim acildiktan sonra kendi uzerime tasiyip woopsa geceyim o zaman. Hat devir islemlerinde yine babamla mi gitmem gerekiyor. Kendi uzerime gecirmek icin?

Babanızla gitmeniz gerekiyor ama woops için hattı üzerinize almanıza gerek yok.

TC numaranızı yazıp 4545'e SMS gönderirseniz sizi hatta kullanıcı olarak tanımlayacaktır. Bu işlemden sonra WOOPS yazıp 4545'e SMS gönderirseniz WOOPS kaydınız tamamlanır. TC numaranı 7 - 25 yaş arasında bir kişiye ait olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

Sizce neden tarife değil de paket çıkarıyor ?

Tarife ile farklı haklar verirken paket ile standart içerik satıyor. Paketinizi 30 günden önce bitirirseniz yeniden paket tanımlayamıyorsunuz ancak tarifenizdeki haklar devam ediyor. Bu sebeple faturasızlarda paket olarak çıkartıyorlar.
  • quote:

Hocam devir işlemlerinde ücret var mı?

Faturasızlarda 21 tl, faturalılarda 58tl gibi birşeyokudum

Devir ücreti var. Faturalı hat devir yapılırsa normal sıfır hat ücreti ödenir. Faturasız hat devrinde ise işlem yapılan bayinin sıfır faturasız hat ücreti ödenir. Faturasız için ortalama 30 liradır ancak bayisine göre değişiklik gösterebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanvb

Bende bu kampanyayı görüp Türk Telekom'a numara taşıma amacıyla pazartesi akşamı başvurdum.Ancak sanki bu kampanyaya yetişemeyeceğim gibi. Çünkü halen bir mesaj falan yok.

Geçiş maksimum 6 gün sürer. Ay sonuna yetişirsiniz merak etmeyin, yeter ki bayi işlemleri düzgün olarak yapmış olsun.
  • Aa çok iyi oldu ogrendigim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam suan 1.5gun falan oldu talepte bulunali.

Mesaj falan gelmedi, sanirim turkcellden vodafonea gectigimde 2.gün, "hattiniz suanda acilacaktir" mesaji gelmisti.

• fenercell den geçsek yararlanabiliyormuyuz?
  • Numara taşıdım 19 tl ye aldım üstüne bol geceliyi de kaptım toplamda 6gb oldu paketten memnunum ona lafım yok, ama arkadaş çekmiyor evde 2gde bile yeri geliyor sms gönderilmedi diyor.
    900 mhz band alıcak dediler aldı çekimde sorun olmayacak dediler yine çekmiyor yeri soracak olanlar varsa istanbul.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lxde -- 26 Mayıs 2016; 13:03:03 >
  • Lxde kullanıcısına yanıt
    Hadi ya, merkezlerde durum nasil? Bende halkalidayim, bulundugum yerde vodafone 12mbit aliyor. Tt'nin vodafonedan daha hizli olmasini beklemiyorum, yavas olmasin yeter.

900 MHz 3g de kullanılıyor. Ayrıca sizin yaşadığınız yerde sorun olabilir bunu genelleyemezsiniz her operatorun sorunlu olduğu yerler mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boyzof -- 26 Mayıs 2016; 12:53:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4g de çok daha hızlı olacak muhtemelen, eğer bulunduğunuz yerde 4g şebekesi varsa.
    Burdan sorgulayabilirsiniz,https://kapsamaharitasi.turktelekom.com.tr

• boyzof B kullanıcısına yanıt
    Sitenin diger ucunda, yurume mesafesi 45 saniye falan

• Neyden bahsediyosunuz?

• Kartal'da oturuyorum ben,hızı lte'de test ettiğim zaman 20 mb verdi. Önceden kullandığım türkcell hattım ise 50 mb civarında.
    Ayrıca arkadaşın da dediği gibi genelleme yapmıyorum zaten de bölgesel olabilir.
    Hangi frekans neyi kullanıyor bilmiyorum ama lte geleceği zamanlar çekmeme gibi bir durum olmayacak diyorlardı.
    Tek canımı sıkan nokta 2g de bile yeri geliyor çekmemesi.
    3g ve 4g iyiyse neden 2g kullanıyorsunuz? Lte gelince lte sebekesinde çekim sorunu olmayacak anlamında söyleyenler olmuş olabilir, 2g ile bi alakası yok lte'nin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boyzof -- 26 Mayıs 2016; 13:13:59 >
    Sitenin ucunda 4g sebekesi varmis hocam ona baktim attigin haritadan

• Oturduğunuz binada yok mu yani?

3g ve 4g de kapalı alanda kötü çektikleri için 2g de kullanayım dedim.
    Yoksa açık alanda sıkıntı yok balkona çıkayım içerde ki gibi sıkıntı yok.
    şuan -107dBm 3 asu 2g
    yeri geliyor 111dBm oluyor. Bir sıkıntı var gib tam ya telde yada çevrede baz istasyonlarında.
    Binadan da olabilir çift tuğla arasında strafor var o da gelen sinyali kesiyorda olabilir azda olsa bunlar tabii net olmayan durumlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.