Şimdi Ara

Bağırsak kurdu.. ( kilo alamama sorunu ) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
3
Favori
84.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .AnasoN.

quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

quote:

Orijinalden alıntı: Engin.K

Beyler bunlar hareket ediyor

evet göt ondan kaşınıyor bende ağızdan su çıkışı yapıyorum gece bi ara vardı bokumda beyaz beyaz halay çekiyorlardı götümü ısırıp içeri kaçıyorlardı göt götlükten çıktı onlar yüzünden.

ee sonra ne oldu. tedavi mi oldun

bir ara ilac kullandım 5-6 sen önce şimdi var mı bilmiyorum kıçım kaşınmıyor ama ağzımdan su akıyor gece bokumda beyaz halay çeken piskopat kurtlarda yok.

• bu videodakilerde bağırsak solucanı heralde

+18

http://www.youtube.com/verify_age?next_url=/watch%3Fv%3DBIYI7j_IB5o
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .AnasoN.

quote:

quote:

evet göt ondan kaşınıyor bende ağızdan su çıkışı yapıyorum gece bi ara vardı bokumda beyaz beyaz halay çekiyorlardı götümü ısırıp içeri kaçıyorlardı göt götlükten çıktı onlar yüzünden.

ee sonra ne oldu. tedavi mi oldun

bir ara ilac kullandım 5-6 sen önce şimdi var mı bilmiyorum kıçım kaşınmıyor ama ağzımdan su akıyor gece bokumda beyaz halay çeken piskopat kurtlarda yok.

hangi ilaç acaba? benimde burnum kaşınıo ara sıra lazım olur belki

• kurt yok derlerse ve yinede kilo alamıyorsanız fast food a yönelin 7/24 fast food yiyin alırsınız.
  • O ne la benim yemek yerken hep midem bulanırdı ilk başlarda ama 1.5 senede 15 kilo aldım artık sabahları midem bulanmıyor bendede mi vardı la yoksa kilolu insanlarda olur mu peki?yada anlama yolu nasıl bunu?
  • 4. gün bu gidemedim tuvalete :( Ne yapmam lazım ya Hastane'ye gidip test mi yaptırayım ? Her zamanda belli olmuyormuş test sonucunda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: byeblade

karnınız açken ağzınıza bir yudum ılık süt alıp 20 saniye bekleyin.

süreç içerisinde bağırsakta kıpırdama olursa tenya var demektir

Acaba mesela karnını kasarsın ya herkesin karnından ses çıkıyor mu ya benim feci oluyor ? :(
  • naptiniz siz.ya boy 1.75 kilo 80
  • hastaneye gidip tahlillerden geçmelisin ama bende senin gibiydim
    askere gittim geldim dünyam değişti 76 gitim geldiğimde 80 dim suan iki sene geçti 89 kiloyum
    190 boyum var bunu kaoruyacağım sınır...
  • Arkadaşlar bendede varya hiç gitmedi Asla abur cubur yeme dedi doktor makat kısmım kaşınıyor halenn
  • Bu tenya cig et tuketiminde olusuyor arkadaslar.yasim 23 ve yillardan beri kilom sabit.benim yedigimi normal bir insan yese inanin sumocu olur.ama ben yiyorum 2 saat sonra acikiyorum.bir tenyanin omru bildigim kadari ile 10 sene.yillarca bagirsakta tutunarak insani somuruyor.agiz kokmasi ve gece salya olayi bende var.bu kurtlar basa bela kiz arkadasimi opusurken yuttu nalet yaratiklar kendimi kaybedip bir kurda donusmekten korkuyorum.saka bir tarafa askerde doktor dedi bak ne guzel biz kilo almaktan yakiniyoruz sende kilo almsk istiyordun dedi gonderdi beni geri :D
  • Makattaki kılları kesin tırnaklarınızı yemeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

Keşke bende çok yiyip kilo almasam

Bağırsak kurdunun olması için ne yapmalıyız?

Ağzına mıçsınlar
  • 20 Yaşındayım, 1.73 boy, 73.40 kilom var, Göbekte var... Hem daha ne istiyon ye ye şişmiyon
  • Uyandığında yastığın salya oluyorsa büyük ihtimal var demektir. Hap veriyorlar, dışkıyla atıyorsun zamanla kurtcanları. Valla pek bişe değiştiği söylenemez kurtları attığımdan beri. Hafif göbek oldu o kadar.
  • Mesajim bulunsun. Kilo alamama problemi bendede var .s
  • boy 1.80 kilo 120

problem?
  • zayıflamak için bağırsak kurdunu özellikle bünyesinde barındıranları okumuştum, ünlülerdi.

neyse soruna gelince, kabak çekirdeği ye bol bol. + doktora git.
  • quote:

• boy 1.88 kilo 71
    10 günde 20 kilo veririm ama 1 kg almak için mıçtan ter akar.nasıl bir kerametse bu
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.