Şimdi Ara

Bağımsız Oyunlar Topluluğu Ve Tavsiyeleri [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
808
Cevap
99
Favori
39.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Onu gamepass ten indirdim daha oynamaya başlamadım hocam. Bugün yarın başlayacağım bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Başlamadan önce Steam'den yorumlara bakmanızı öneririm. Oyun ciddi anlamda zorlu, Steam'de güzel ipuçları var. Rehber olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne güzel bir konu emeğinize sağlık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler hocam :)

sabotage1907 akşam vakti pc den detaylıca inceliyim.

• Çok faydalı konu olmuş emeğinize sağlık teşekkürler.
    Mümkünse ps vita da olan oyunları parantez içinde belirtebilirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilitci -- 25 Ocak 2020; 19:13:8 >
  • kilitci K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, Vita için hepsini bilmiyorum lakin ama önemli Vita oyunları var onları belirtirim :) Misal Odin Sphere vitada oynamanız gereken en önemli oyunlardan birisi, bunun yanında Undertale mutlaka oynanmalı. Keza Papers Please de çok sağlamdır. Papers Please'i yıllardır konsola bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 25 Ocak 2020; 19:23:37 >
  • Tamamdır teşekkürler

• Baya bir oyun sayısı artmış çok güzel olmuş eline sağlık. Alfabetik ve tür olarak ayrı ayrı sıralansa ve küçük bir oynanış videosu ve tanıtım ile konu çok daha iyi yerlere gelecektir düşüncesindeyim. Örneğin: Shooter türü a oyunu, Korku gerilim a oyunu vb.
  • TheLuBu kullanıcısına yanıt
    Alfabetik değil de metacritic sıralaması yaptım. Metacritic psn linklerini ekledim. Psnde olmayanlara da YouTube linkleri ekledim. Ama hepsine ekleyemedim. Vakit bulunca hepsini düzenliycem. Oyun türlerine ayırmayı da düşünüyorum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 26 Ocak 2020; 16:42:41 >
  • güzel konu takip
    Song of Horror indie sınıfına girer mi bilmiyorum ama bağımsız bir stüdyodan çıktı diye biliyorum
    3rd person korku oyunları sevenlerin kesinikle oynaması gereken bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joof -- 26 Ocak 2020; 20:11:53 >
  • Ellerine sağlık hocam.

• Rica ederim.;)

• Blasphemous bu oyunun atmosferi çok güzel.

Sundered Eldritch Edition
    Stygian - Reign of the Old Ones
    My Friend Pedro
    Hatred
    Dark Devotion

bunlarda listeye eklenebilir.veya meraklı olanlar için tavsiye.

• rerea kullanıcısına yanıt
    Blasphemous ve Salt And Sanctuary ile 2D Souls-Like oyunları içerisinde ilk sıralarda yer alıyor. Satın aldım ama henüz bitiremedim. Dark Devotion'a da indirim bekliyorum. My Friend Pedro listede ekli.Öneriler için teşekkürler, Pc yi açtığımda güncellerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 30 Ocak 2020; 1:3:28 >
  • Süper konu olmuş takipteyim

• Ceqa kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• Emeğine sağlık hocam güzel bir konu olmuş, aldım favorilerime 👍🏻

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Benden çok arkadaşlar destek oldu sağolsunlar. Vakit bulabildiğim de tüm oyunlara Metacritic ve YouTube linkleri eklemeyi düşünüyorum. Pc tarafında çok fazla indie var ama uzun yıllardır Pc'den uzak olduğum için oralardan çok oyun ekleyemedim. Yine de hatrı sayılır bir şekilde oyun listesi arttı.

• Konu harika gidiyor çok güzel oyunlar var, benim de konuda olmayan ve güzel yapımlar olduklarını düşündüğüm bazı indiler şuanlar.

They Are Billions Tür: survival strateji. Bulunduğu Platformlar: PC/Xbox One/PS4 Metacritic: 77

Don't Starve Tür: Macera,Simülasyon, Hayatta kalma. Bulunduğu Platformlar: PC/Switch/Xbox One/PS4 Metacritic: 79

Oxygen Not Included Tür: Simülasyon,Hayatta kalma. Bulunduğu Platform: PC Metacritic: 86

Limbo Tür: Macera.Gizem Bulunduğu Platformlar:PC/Switch/Xbox One/PS4 Metacritic: 88 Türkçe dil desteği var

Astroneer Tür: Macera,Hayatta kalma. Bulunduğu Platformlar: PC/Xbox One/PS4 Metacritic: 71

The Long Dark Tür: Macera,Simülasyon, Hayatta kalma Bulunduğu Platformlar: PC/Xbox One/PS4 Metacritic:77 Türkçe dil desteği var

The Binding of Isaac Tür:Aksiyon, Macera, RYO. Bulunduğu Platformlar:PC/Switch/Xbox One/PS4 Metacritic: 84

Plague Inc Evolved Tür: Simülasyon, Strateji. Bulunduğu Platformlar:PC/Switch/Xbox One/PS4 Metacritic:80

Monochroma Tür: Aksiyon, Macera, Gizem Bulunduğu Platformlar:PC/Xbox One Metacritic: 66 Türk yapımı, Türkçe dil desteği var

Conarium Tür: Macera,Korku, Gerilim. Bulunduğu Platformlar PC/Xbox One/PS4 Metacritic:70 Türk yapımı, Türkçe dil desteği var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leona Heidern -- 31 Ocak 2020; 13:24:54 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.