Şimdi Ara

Bağımsız Oyunlar Topluluğu Ve Tavsiyeleri [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
808
Cevap
99
Favori
39.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Owlboy u oynadın mı?Tavsiye eder misin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmet51 kullanıcısına yanıt
    Evet çok harika bir oyundur, müzikleri konusu atmosferiyle oldukça iyi bir Metroidvania'dır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler.

• Son zamanlarda çıkan ya da çıkacak indie oyunlar ile ilgili haber tavsiye olacak mı?

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Eğer vakit bulabilirsem evet öyle bişey yapmayı düşünüyorum. Son zamanlarda çıkan kaliteli indielerden şuan aklıma ilk gelen Mosaic olur. Çok övülüyor, indirime girince almayı düşünüyorum. Bunun yanı sıra son zamanlarda çıkıp da mutlaka almalısınız dediğim iki oyun var. Birisi Children Of Morta (Türkçe) diğeri de Gris.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 4 Şubat 2020; 0:3:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Eğer vakit bulabilirsem evet öyle bişey yapmayı düşünüyorum. Son zamanlarda çıkan kaliteli indielerden şuan aklıma ilk gelen Mosaic olur. Çok övülüyor, indirime girince almayı düşünüyorum. Bunun yanı sıra son zamanlarda çıkıp da mutlaka almalısınız dediğim iki oyun var. Birisi Children Of Morta (Türkçe) diğeri de Gris.
    Üçüne de bakayım hocam allah senden razı olsun valla konunun hakkını veriyorsun

Estağfurullah hocam :) İndie oyunlara bu kadar ilgi olması beni de çok mutlu ediyor. Sanırım insanlar sürekli aynı oyunları oynamaktan fazlasıyla sıkıldı, İndieler güzel alternatif oluyor. Çoğunun fiyatları da uygun oluyor. Ben elimden geldiğince en iyilerini ekliyorum ki oyuncular verdikleri paranın karşılıklarını alabilsin.

• Yeni konun hayırlı olsun kanka. Foruma eskilerden özlenen bir hava katman takdire şayan bir hareket. Umarım herkese faydalı bir konu olur 👏👏👏

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bedo20 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Bedricim, uzun zamandır aklımdaydı ama bir türlü kısmet olmamıştı, sağolsun arkadaşların da katkılarıyla baya bir listeyi büyüttük. İlk defa konu açtığımdan dolayı ufak tefek amatörlüklerim olduysa kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 4 Şubat 2020; 15:27:54 >
  • quote:

Teşekkürler Bedricim, uzun zamandır aklımdaydı ama bir türlü kısmet olmamıştı, sağolsun arkadaşların da katkılarıyla baya bir listeyi büyüttük. İlk defa konu açtığımdan dolayı ufak tefek amatörlüklerim olduysa kusura bakmayın.
    Konu çok iyi ilerliyor gördüğüm kadarı ile. Arkadaşlar da sağolsun destek oluyorlar. Korku ve Horror türlerinde 3-5 benimde tavsiyem olsun. Muhakkak biliniyordur fakat ben yine de yazayım. PC platformu için; Visage, Silver Chains, The Beast İnside, Conarium, Rise of İnsanity, The Conjuring House, Song of Horror, İnfliction, Home Sweet home.

• Ori 2 çıkacak yakın zamanda XBox Exc. bir oyun acaba Ps4'e çıkması mümkün mü? Malum Ps4 oyunları PC'ye çıkmaya başladı.
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    Xbox oyunlarının Ps4'e gelmesi mümkün değil. İlk oyun Switch'e çıkmıştı , ikinci oyun da çıkabilir.

• Anladım, Switch yok malesef. Pc 1. oyunu kaldırıyor ama 2.sini kaldırır mı emin değilim. Bu oyun için Xbox almayı düşündüm yani o derece.

• blackprague kullanıcısına yanıt
    Ben ilk oyun için Xbox almıştım. Sonradan Gamepass vs çok memnun kaldım. İkinci oyunda aşağı yukarı aynı sistemi ister herhalde. Ayrıca ikinci oyunun Türkçe olması da çok mutlu etti.

• Türkçe olması ayrı bir güzel olacak zaten, oynamayan varsa 2. oyun çıkana kadar 1.yi bitirsin. Ben de bakacağım çaresine artık.

• Hocam bütün oyunlara link ne zaman ekliceksin? Birde mesela bazı oyunlara açıklama yazsan işte şu şu oyun tipini sevenler bu oyuna yönelmeli neden yönelmeli neler beklemeli gibi.. 😊

• Hocam bu aralar işler çok yogun, Pc başına bir türlü oturamadım. Yarısına ekleyebildim. Ama haftasonu hepsine eklemeyi düşünüyorum. Tabi türlere de ayırayım. :)

• quote:

Children of morta bugün indirime girmiş

Kaçırmayın derim.

• quote:

Kaçırmayın derim.
    Bugünde 7th sector diye bir oyun çıktı hoş gibi sizce gideri varmı?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.