Şimdi Ara

Bagaj Problemi - Muayene

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
11.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracımın muayene zamanı geldi fakat bir problem var.

Bagaj kapağı açılmıyor. Açmak için üzerine yüklenmek, kanırtmak gerekiyor. Bilmeyen birinin açması mümkün değil.

Problem kilidi açan mekanizmada. Araç 2004 Seat Toledo. Hurdacılarda bulamadım bu parçayı.

Muayenede sıkıntı çıkarırlar mı bunun için ?

• muayeneden kalır
    tekniker fren testinden hemen sonra bagajı açıp stepne ve trafik set yangın tüpü kontrolü yapıyor
    kapanmazsa bagaj ağır kusur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben trafik seti vs. On koltuğa koyuyorum. Muayenede lpg tanki için bagaj açık bekledim adamı. Hatta bagaj halisini bile benden istedi kaldirirmisin diye. Anlayacağın sen açarsın ve bir şey olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

Ben trafik seti vs. On koltuğa koyuyorum. Muayenede lpg tanki için bagaj açık bekledim adamı. Hatta bagaj halisini bile benden istedi kaldirirmisin diye. Anlayacağın sen açarsın ve bir şey olmaz.

son muayeneyi geçen ay yaptırdım ve kesinlikle sürücüyü kanala alınan aracın yanına yaklaştırmıyorlar

sadece araç geri vitese geçmiyor gel bak dediler
    ama 3 defa denedim bende geçiremeyince diğer tekniker hemen geldi ve sorunu halletti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BatuKır -- 14 Nisan 2015; 23:25:24 >
  • Mazda 2 aracimizin bagajı acilmiyordu ve muayeneden geçti. İspatlarim, belgelerin de. Yalniz bagaj acilmio diye sorun çıkardılar. Arkadan girip dilini tornavidayla açınca bi sorun olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuKır

quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

Ben trafik seti vs. On koltuğa koyuyorum. Muayenede lpg tanki için bagaj açık bekledim adamı. Hatta bagaj halisini bile benden istedi kaldirirmisin diye. Anlayacağın sen açarsın ve bir şey olmaz.

son muayeneyi geçen ay yaptırdım ve kesinlikle sürücüyü kanala alınan aracın yanına yaklaştırmıyorlar

sadece araç geri vitese geçmiyor gel bak dediler
    ama 3 defa denedim bende geçiremeyince diğer tekniker hemen geldi ve sorunu halletti

Bagaj kontrolünü (lpg tank kontrolünü ) son 4 muayenede hep dışarıda sıra beklerken yaptılar. Hatta son muayeneye 2 kez gittim. Ve her ikisinde de benden rica ettiler. (muayene tarihi 15.03.2015 ivedik tüvturk )
    Ayrıca bagajın açılmamasinin ağır kusur olmasına da anlam veremedim. Ayrı mevzu ama...

• Bagaja bakmıyorlar bile . Bagajda sandık -büyük plastik tarzında- vardı bir sorun olmadı .

Ayrıca sürücüyü o alana sokmuyorlar ama Lpg olayında bilemem . Yangın tüpü ve ilk yardım çantası da ön koltukta bulunmalı .
  • Öncelikle bundan önceki benzinli aracım bagaj kapağı açılmazken geçti muayeneden. Bilmeyen açamıyordu. İkincisi, şu anki aracımı muayeneye götürdüğümde arabayı kanala almadan LPG Tankını açtırmışlardı. Tabii stepneyi öne aldığım için geri yerine koyma fırsatım olmadan araba kanala girmişti. Sonuç: Hafif kusur "Stepne bağlantısı uygun değil"
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Öncelikle bundan önceki benzinli aracım bagaj kapağı açılmazken geçti muayeneden. Bilmeyen açamıyordu. İkincisi, şu anki aracımı muayeneye götürdüğümde arabayı kanala almadan LPG Tankını açtırmışlardı. Tabii stepneyi öne aldığım için geri yerine koyma fırsatım olmadan araba kanala girmişti. Sonuç: Hafif kusur "Stepne bağlantısı uygun değil"

stepneyi hiç koymazsan da "stepne yok" diye hafif kusur veriyorlar
  • Teşekkürler cevaplar için, riske atmamak için bugün bir şekilde yaptırdım bagaj kolunu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.