Şimdi Ara

Bad Company 2 Online Oyuncular (20 Kişi) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
3.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enesemre

arkadaşlar yeni çıkacak olan bad company 3 değil mi?konu yeni olunca o mu çıktı diye düşündüm...

Hayır, konunun 3 ile alakası yok.
  • quote:

arkadaşlar yeni çıkacak olan bad company 3 değil mi?konu yeni olunca o mu çıktı diye düşündüm...

Evet yeni çıkacak oyun bad company 3 fakat bu oyun sonbaharda çıkacak (tabi ertelemezlerse), bu konuyu açma sebebim online oyuncuların birbirleriyle iletişim halinde olup birlikte oynamalarını sağlamak. Bende bad company oyuncusu olarak bu konunun eksikliğini hissettim ve açtım.Konunun aynısından vardı fakat konuyu açan arkadaş sınırsız uzaklaştırma almış, o yüzden bu konuyu açma gereği duydum. Durum bundan ibaret
  • açıklama için tşkler

dört gözle bad company 3 beklediğim için heyecanlandım :) ayrıca bad company 2 single yeni oynadım,ve bu kadar süre beklettiğime üzüldüm..oynadığım en güzel fps diyebilirim..ama multiye gelince,mw2 den sonra 5 gün anca dayanabildim bıraktım..çok yavan geldi..ve hala mw2 ye devam ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karameşe

quote:

Evet yeni çıkacak oyun bad company 3 fakat bu oyun sonbaharda çıkacak (tabi ertelemezlerse), bu konuyu açma sebebim online oyuncuların birbirleriyle iletişim halinde olup birlikte oynamalarını sağlamak. Bende bad company oyuncusu olarak bu konunun eksikliğini hissettim ve açtım.Konunun aynısından vardı fakat konuyu açan arkadaş sınırsız uzaklaştırma almış, o yüzden bu konuyu açma gereği duydum. Durum bundan ibaret

bad company 3 diye bir oyun beyler
    Battlefield 3 var bf serisi bad company ayrı şeylerdir

• quote:

açıklama için tşkler

dört gözle bad company 3 beklediğim için heyecanlandım :) ayrıca bad company 2 single yeni oynadım,ve bu kadar süre beklettiğime üzüldüm..oynadığım en güzel fps diyebilirim..ama multiye gelince,mw2 den sonra 5 gün anca dayanabildim bıraktım..çok yavan geldi..ve hala mw2 ye devam ediyorum

Yapmayın yahu, battlefield'in eline su dökemez bence multi konusunda, gerçi tabi zevk meselesi

quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

quote:

quote:

bad company 3 diye bir oyun beyler
    Battlefield 3 var bf serisi bad company ayrı şeylerdir

Ne anlatmak istediğinizi anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackOak -- 16 Mayıs 2011; 23:01:49 >

•  Bad Company 2 Online Oyuncular (20 Kişi)

BF2 Budur

64 kişi ile oynanır(16ya kadar desteği var ama tadı çıkmaz)
    haritalar dev gibidir
     Bad Company 2 Online Oyuncular (20 Kişi)

Jet vardır
    bir çok silah alet vs falan filan vardır
    komutan sistemi vardır

bc'de bunlar yoktur

• quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

BF2 Budur

64 kişi ile oynanır(16ya kadar desteği var ama tadı çıkmaz)
    haritalar dev gibidir

Jet vardır
    bir çok silah alet vs falan filan vardır
    komutan sistemi vardır

bc'de bunlar yoktur

Battlefield 2 diye bir muhabbet geçtimi, nerede yanlışımız oldu onu anlamadım

• neyse hocam devam edelim bc2'de candır kandır etkinlik yapabiliriz kısa sürede 16 kişi bulursak
    squad team deatmach yapabiliriz aramızda?
  • Sanırım anlatmak istediğiniz şey gelecek oyunun bad company 3 değil battlefield 3 olduğu idi Kusura bakmayın biraz geç oldu. Squad team deathmatch konusuna gelincede düzenleyebilirim fakat pek online kişi yok şu sıra. Ama talep olursa düzenleyebiliriz
  • quote:

Sanırım anlatmak istediğiniz şey gelecek oyunun bad company 3 değil battlefield 3 olduğu idi Kusura bakmayın biraz geç oldu. Squad team deathmatch konusuna gelincede düzenleyebilirim fakat pek online kişi yok şu sıra. Ama talep olursa düzenleyebiliriz

Talep olursa ilk sıraya beni koy.
  • 17 Kişi var şuan, perşembe gününden sonra bir çoğu giremez sanırsam. Ben 4 tane squadı oluşturayım katılım sırasına göre tek tek yerleştirelim olmazsa, takımlar kendi aralarında isimlerini belirlerler ama kısa süre içinde toplaşmamız lazım. Konuyu düzenliyorum bu iş için, bilginize ...
  • quote:

17 Kişi var şuan, perşembe gününden sonra bir çoğu giremez sanırsam. Ben 4 tane squadı oluşturayım katılım sırasına göre tek tek yerleştirelim olmazsa, takımlar kendi aralarında isimlerini belirlerler ama kısa süre içinde toplaşmamız lazım. Konuyu düzenliyorum bu iş için, bilginize ...

sen ben sinan bide WBJoker' i al bir takıma, tamam işte
  • Bence kura felan çekilse daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stromboli
    Bence kura felan çekilse daha iyi olur.

Bende ilk oyle dusundum ama kura sistemine guvenmeyen olabilir diye isim yazdirma sirasina gore yerlestirmeyi mantikli gordum, istenilirse kura yapabiliriz..
  • alla alla...inanın 1 haftaya yakın oynadım multisini...sürekli aynı mapler falan çıkıyordu genelde...menüler de karışık geldi...bi kere tank kullandım başka bir şey göremedim..ama bu kadar arkadaş hala bad companny2 multi candır diyosa yine deneyeceğim.....beni de alın bi akşam aranıza..

gt:eneskopat
  • quote:

alla alla...inanın 1 haftaya yakın oynadım multisini...sürekli aynı mapler falan çıkıyordu genelde...menüler de karışık geldi...bi kere tank kullandım başka bir şey göremedim..ama bu kadar arkadaş hala bad companny2 multi candır diyosa yine deneyeceğim.....beni de alın bi akşam aranıza..

gt:eneskopat

Tamamdır hocam ekledim
  • benide ekleyim bakalım...herkese iyi geceler,tatlı rüyalar.....
  • salı gününden sonra her gece bende katılabilirim.beni de garanti olarak düşünebilirsiniz.
  • Kura en mantıklısı olur bence.
    Yoksa adam gelir kafasına göre bütün bilenleri alır.
    Katılıma benide yaz, bu akşamdan itibaren online olurum.
  • beni listeden çıkartırsanız sevinirim boşuna eklemesin kimse ps3'e geçiyorum tekrardan
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.