Şimdi Ara

Bacaklarım zayıf olduğu için şort giyemiyorum Caps'li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
49
Cevap
0
Favori
3.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kız arkadaşım bi zaman önce bacaklarımın kızları kıskandıracak kadar güzel olduğunu söylemişti. Ben de nasıl yani kötü mü demiştim. Erkek bacağı genelde daha kalın ve bu kadar düzgün olmaz demişti. O an bende böyle bir fobi oluştu.

Gif dosyasında gördüğünüz kişiyi sokakta aynı şekilde şortla görseniz tepkiniz nasıl olurdu ?

Gelecek tepkilere göre ya bu şekilde sokağa çıkacağım, yada hayat boyu şort'a veda edeceğim.

• Tüm cesaretimi topladım ve bacaklarım açıkta bir şekilde evin kapısından dışarı adımımı attım. Asansöre doğru ilerlerken üzerimde, ya şimdi asansörden biri çıkarsa ve bacaklarımı fark edip motivasyonumu düşürecek bir bakış atarsa tedirginliği vardı. Neyseki öyle birşey olmadı ve asasörle aşağı indim. Şimdi ise işin en zor kısmı vardı dış dünyaya adım atacaktım!. Kalabalık bir cadde üzerinde oturmamız nedeniyle yüzlerce insan bacaklarımı görecekti bunun farkındaydım!. Binanın dış kapısına geldim durdum kalp atışlarım hızlanmaya başlamıştı derin bir nefes aldım ve tüm cesaretimi toplayarak, saniyede iki arabanın geçtiği, insan keşmekeşinin olduğu caddeye adımımı attım!. Ama neyseki bakkal binanın dış kapısının hemen yanındaydı. Çevik bir hareketle bakkal tarafına kendimi attım, Bakkal tezgahıda yüksek olduğu için bekir dayı Üzerimde şort olduğunu fark edemedi. Alışverişimi yaptım ve aynı şekilde eve geri geldim.
  • Ulan bi de üşenmemiş gif yapmış ya

Gayet normal arkadaşım neden insanlara kendinizi beğendirmeye çalışıyorsunuz?
  • bu mu zayıf
  • Napıyon kardeş suçlu fotosu mu alıyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ohaa adam gif yapmis lan

Normal bacak kardes, benim de zayif giyiyorum. Absürt bir durum yok. Ayrica bacagin kalin degil ama cok asiri ince de degil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barni Moloztaş kullanıcısına yanıt
  • Tamam arkadaşlar teşekkürler kız demekki fazla abartmış ya da ben alınganlık yapmışım. Şimdi fotoğrafta gördüğünüz şekilde bakkala gidiyorum. Tepkileri yazarım. Gelmezsem bilinki biri laf atmıştır nezaretteyimdir falan.
  • HOYDOOO normal bacak işte olm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kramponcu -- 20 Ağustos 2016; 17:22:57 >
  • Normal bacak ben bir anormallik göremedim.
  • Knk obez insanların bacaklarına alışırsan böyle olur gayet normal bu
  • gif yapmak ne aga
  • Tüm cesaretimi topladım ve bacaklarım açıkta bir şekilde evin kapısından dışarı adımımı attım. Asansöre doğru ilerlerken üzerimde, ya şimdi asansörden biri çıkarsa ve bacaklarımı fark edip motivasyonumu düşürecek bir bakış atarsa tedirginliği vardı. Neyseki öyle birşey olmadı ve asasörle aşağı indim. Şimdi ise işin en zor kısmı vardı dış dünyaya adım atacaktım!. Kalabalık bir cadde üzerinde oturmamız nedeniyle yüzlerce insan bacaklarımı görecekti bunun farkındaydım!. Binanın dış kapısına geldim durdum kalp atışlarım hızlanmaya başlamıştı derin bir nefes aldım ve tüm cesaretimi toplayarak, saniyede iki arabanın geçtiği, insan keşmekeşinin olduğu caddeye adımımı attım!. Ama neyseki bakkal binanın dış kapısının hemen yanındaydı. Çevik bir hareketle bakkal tarafına kendimi attım, Bakkal tezgahıda yüksek olduğu için bekir dayı Üzerimde şort olduğunu fark edemedi. Alışverişimi yaptım ve aynı şekilde eve geri geldim.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkspm

Tüm cesaretimi topladım ve bacaklarım açıkta bir şekilde evin kapısından dışarı adımımı attım. Asansöre doğru ilerlerken üzerimde, ya şimdi asansörden biri çıkarsa ve bacaklarımı fark edip motivasyonumu düşürecek bir bakış atarsa tedirginliği vardı. Neyseki öyle birşey olmadı ve asasörle aşağı indim. Şimdi ise işin en zor kısmı vardı dış dünyaya adım atacaktım!. Kalabalık bir cadde üzerinde oturmamız nedeniyle yüzlerce insan bacaklarımı görecekti bunun farkındaydım!. Binanın dış kapısına geldim durdum kalp atışlarım hızlanmaya başlamıştı derin bir nefes aldım ve tüm cesaretimi toplayarak, saniyede iki arabanın geçtiği, insan keşmekeşinin olduğu caddeye adımımı attım!. Ama neyseki bakkal binanın dış kapısının hemen yanındaydı. Çevik bir hareketle bakkal tarafına kendimi attım, Bakkal tezgahıda yüksek olduğu için bekir dayı Üzerimde şort olduğunu fark edemedi. Alışverişimi yaptım ve aynı şekilde eve geri geldim.

Hikaye güzelmiş

Bacaklarına gelince ideal ölçülerde ne zayıf ne çok kalın

• Iyi de zayif degil. Hatta kalin.

• Hakkini helal etciler gelmeden kaldir

• Kiz arkadasin kalin seviyorsa git bacak calis sonra dibi dussun, daha dar sort da alabilirsin tabii

• İyi kardesim gayet ne cok zayif ne de kalin gönlün rahat olsun

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimki daha ince ve daha kıllı giyiyorum kime ne
  • Bacakların kalın bile. İlla benimkinin fotoğrafını attıracaksiniz, kusacak sonra bütün forum.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.