Şimdi Ara

Babylon Berlin (2017) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
3
Favori
2.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Son 20 gün kalmış iple çekiyorum. Enfes İntrosunu özledim.
    muhtemelen sezon bittiğinde birisi komple çevirir geçen sezonlarda da böyleydi sanırım. ingilizce olsa direkt başlardım da almanca ve ingilizce altyazı çok garip oluyor
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Bende ikisi de yok hele almanca hiç yok. dizinin hastası oldum bu kadar kaliteli dizi nasıl konuşulmuyor ilginç gerçekten. Geçtiği dönem o Almanya'nın şatafatlı zamanları , müzikleri , ambiyansi , atmosferi ve kostümler beni benden alıyor. Oyuncu kadrosu bilindik olmadığı halde çok iyi performans sergilenmiş. Sanırım Alman yapımı olarak en büyük bütçeli dizisiymiş.

Valla aramizda çevirisi iyi olan çevirsin şu hayranı sevindirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin oyuncularından Liv Lisa Fries 3.sezonu bittikten sonra Netflix US'a ekleneceğini söylemiş. Acaba TR'ye gelir mi?

Sky kanalı telif atmış, dizinin 3.sezonun bölümleri malum sitelerde bulmak da mümkün değilmiş. (Eksisözlük)

.

(
    )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 1 Şubat 2020; 14:16:30 >
  • Ya ben bunu şu Dogs of Berlin mi ne var onunla karıştırdığım için başlığa bile girmedim. Bu nasıl bir diziymiş böyle ya fragmanları bile deli etti. Bu aralar aynı anda pek çok diziyi götürmeye çalışıyorum bunu da sıkıştırayım gitsin en azından indireyim dursun. Harddiskte yer de kalmadı.
  • dizinin 3.sezonu çevrilmeye başlanmış çok şükür.
  • Yabancı dizi manyağı olarak şunu açıkca söyleyeyim. Bu dizi gelmiş geçmiş en efsane diziler arasında ilk üçe girer.
    Özellikle müzikleri ve dans sahneleri eşsiz.

• efsane dizi ilk iki sezonu bitirdim. internetten falan bulmuştum 3ü nerden izleyebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesegayi batiran adam

efsane dizi ilk iki sezonu bitirdim. internetten falan bulmuştum 3ü nerden izleyebiliriz
    t...nt sitelerinde mevcut.
  • Hani bir kadına haz duyarsın ya işte bu dizi de böyle bir şey. Aşırı derecede inanılmaz içine çeken o Almanya'nın şatafatlı dönemleri , oyunculuklar, döneme ait giysiler, müzikler. Aşık oluyorum her bölüm hayran bıraktı beni.

• Acayip iyi bir dizi. Beklentimi yükselttikçe yükselttiğim halde öyle bir çarptı geçti ki hala daha dizinin bu denli iyi olmasının gerçekliğini sorguluyorum. Her şeyden önce muhteşem bir seyir zevki veriyor. Danslar, müzikler. Göze ve kulağa aynı anda bu kadar hitap eden bir dizi izlemedim sanırım. Ve de Liv Lisa Fries sen nesin öyle be kızım? Yani güzel olunur tamam da bu kadar güzel olunur mu? Ebleh ebleh bakakalıyorum ekrana bu kızın sahnelerinde.
  • bu kadar tavsiyeden ve övgüden sonra artık bizde listeye alalım bari.
  • hdg52 kullanıcısına yanıt
    ana karakter ile aşırı bütünleşeceksin, atmosfer, müzikler, hikaye, karakterleri seveceksin. Bittiğinde ise ulan ne hızlı bitirdim diyip 4.sezonu bekleyeceksin. Sigara tiryakisi değilim ama beni bile tahrik ediyor izlerken.

Tarihi,drama,gerçeklik,şatafat dönemleri, çöküş dönemi, ana karakterin psikolojisi hepsi çok sağlam yansıtılmış. Hani şu diziyi HBO yapsaydı şuan bu dizi herkesin dilinde olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 8 Mayıs 2020; 10:46:32 >
  • Dizinin Ana tema müziğine bayılıyorum ya. Şu dehşet korkutucu ambiyansı felaket bir şey tüylerimi her seferinde diken diken yapmayı başarıyor. Ulan bu gazla 2.defa izletecekler.

dizide ki diğer favori parçalar;

• Harika bi dizi izleyin izlettirin

• 2. sezon 3. bölümdeyim 1. sezondan daha güzel olacak gibi.
  • 3.sezon BluTV ye eklenmiş yeni görüyorum tadı damakta bırakan enfes dizilerden biri.

3.sezon da eklenmişken, izlemeyen varsa hala bence tam sırası şu ara, mutlaka bir bakın biraz zaman geçsin bende başlayacağım tekrar eldeki diziler bitsin.
  • Bu diziyi iki kez izlemeye calistim cünkü konusu gercekten ilginc ve özgün duruyor ama ikisinde de bir noktadan sonra diziye olan bagliligimi kaybettim, kaliciligini saglayamadi bende.
  • Dizi gerçekten gizli bie cevher. Dönemini çok iyi anlatmış. Özellikle de Hitler Gençliğini yavaş yavaş işlemeye başladıkları 3.sezon muazzamdı. 90 yıl öncesini anlatmasına rağmen bazı noktaları ile ülkemizin son 10 yıldır geçtiği süreci de görebiliyorsunuz. Ayrıca dönemi itibari ile de Boardwalk Empire'a benzetiyorum ben. 3 sezonda dizinin tek sıkıntısı herhalde ana karakterimizin dans etmesi.
  • En güzel sezon 3. Sezondu

• Alman haber sitesinde dizinin 4.sezon çekimleri 2021'in ilk çeyreğinde başlayacağını söylenmiş. Dizinin 4.sezonun yayınlanması da 2022'in başları yazılmış. Pandemiden dolayı maalesef 1 yıl geç gelicek dizi.  

https://www.tz.de/leben/serien/ard-sky-babylon-berlin-mediathek-dritte-vierte-staffel-wann-start-tom-tykwer-liv-lisa-fries-zr-90078178.html

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.