Şimdi Ara

Baby Driver (2017) | Edgar Wright - Kevin Spacey - Jon Hamm (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
3.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Buradaki yorumlara katılıyorum. Güzel bir kadro sıkıcı bir senaryado heba edilmiş. Aksiyon olarak filmin yarısından sonra arabalı kovamala sahnesi yok. Çerezlik film. 6/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sp!deR

Buradaki yorumlara katılıyorum. Güzel bir kadro sıkıcı bir senaryado heba edilmiş. Aksiyon olarak filmin yarısından sonra arabalı kovamala sahnesi yok. Çerezlik film. 6/10

"Arabalı kovalama" sahnesi bekliyorsan yanlış filme gelmişsin zaten. Edgar Wright'ın tarzını bilmiyorsanız filmi beğenmemiş olmanız normal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazla abartılmış bir filmdi bence. Böyle bir kadronun boş bir senaryoyla heba edildiğini düşünüyorum.
    Yukarıda bir arkadaş da demiş kasetler ortaya çıktıktan sonra daha da saçma bir hal aldı senaryo. Hele kevin spacey'in karakterinin ölüm sahnesi

Fazla bir şey dememe görek yok yukarıda iyi kötü yorumlar yapılmış zaten. Film iyiydi evet ama muhteşemlik bir yanı yoktu bana göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahmin ettiğimden daha farklı bi filmdi. Açıkçası Ansel Elgort o rolde görmek çok garipti. Onu Uyumsuz serisi ve özellikle TFIOS'tan sonra o rolde görmek...

İdare eder bir film bence. İzle, sil.

• Filmin en büyük handikapı Ansel Elgort idi bence. Edgar Wright kalitesinde bir yönetmenin filminin başrolüne hiç yakışmamış,ki hiç beğenmedim zaten filmde kendisini.
  • Bu puanın filmi değil , hele diğer filmlerini bilenler için eksiği çok tadı yok.
  • müzikler ayrı bir hava katmış güzel bir filmdi,bir yerde görünce aa bak ben bunu izlemiştim filan tarzında bir film
  • quote:

Orijinalden alıntı: tembelreis

Bu puanın filmi değil , hele diğer filmlerini bilenler için eksiği çok tadı yok.

• Eğlenceli film. Ayrıca Lily James bu filmde aşırı tatlı...
  • Film ziyadesiyle overrated. Tamam izletiyor ama IMDb, Metascore filan çok fena uçmuş. O kadar da değil.
  • Sanki hint filmiymiş gibi dakika başı müzik , dansa benzer hareketler ... Baştan soğuttu zaten. Bir de selam verse bana küfrediyor gibi gelen jamie ... Bitirmeye dayanamadım ama eminim şu anki 7.8 lik imdb ve 86 lık meta puanı overated ın dibidir. 35. kere HEAT izlerim , kazançlı çıkarım .
  • metascore'u ciddiye alan var mı hala ? fight club'a bile 66 vermişler ahahhaha.

film ahım şahım değildi. güzel başladı ama saçma sapan devam edip bitti.
  • müzikalle uzaktan yakından alakası yok filmin gayette güzeldi
  • 2017'nin en iyi filmlerinden biri. Gayet özenli senaryo, iyi oyunculuklar, tempo ve ana karakterin vazgeçilmezi müzik. Bunları aksiyon filmiyle bu kadar iyi harmanlayabilmek büyük bir başarı. Yönetmen shaun of dead filmiyle külte imza atmış Edgar Wright . O günden beri işlerini dikkatle izliyorum ve düşük bütçeli filmlerle neler yapabileceği her yeni filminde kanıtlıyor. Yan karakterlerde ünlü oyuncular olmasını her zaman sevmişimdir. 35 milyon dolar bütçeyle böyle bir kadro oluşturmak kolay değil. Filmin giriş gelişme ve sonuç bölümleri çok dengeli. Hiç bir noktada sizi sıkmıyor. Aynı zamanda gereksiz uzatılmış aksiyon sahneleri de yok. Tüm karakterleri en iyi şekilde tanıtıyor. Kısaca her şey yerli yerinde. 3 dalda oscar adaylığıyla da başarısını pekiştirdi. Notum 85/100
  • Çok güzel bir film. Aksiyon, kurgu, ideal müzik seçimleri, oyunculuk çok iyi.

10/9.1

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.