Şimdi Ara

babamın durumu (ciddi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iki gün önce babamın akcıger kanserı oldugunu ogrendık yıkılmıs durumdayız. Sizden bu hastalık ıle ılgılı her turlu bılgı tedavı yontemı alternatıf tıp yeme içmeye varana kadar herseyde bilgi tavsiye istiyorum. İnternetten araştırdım ama ben daha gercekcı daha real bılgıler ıstıyorum. Lütfen hastalık ıle ılgı bılgısı aılesınde veya etrafında bu hastalıgı yasamıs bılen tavsıye verebılıcek kısıler varsa benden esırgemesınler önerilerini , tavsiyelerını...

Arkadaşlar asıl istediğim tavsiye ise alternetif tıp yeme içme bilmem ne otu cayı hepsıne acıgım ama turkıyede hastane doktor ısmı su doktor cok cok ıyı bu konuda dıyebılıcegınız bır ısım arıyorum

Bir diğer konuda yurtdısında bu hastalık cok ılerı hastane doktor klınık varmıdır buralara nasıl ulaşır nasıl ıletısıme gecerız. Yurtdısında daha farklı tedavı yontemlerı varmıdır. Surası cok ıyı bu konuda yurtdısında dıyebılecegımız bır yer varmı.

• Hocam Allah şifa versin. Çok geçmiş olsun. Bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah acil şifalar versin bol bol dua edin

• hocam sigara falan kullaniomu belirtileri neydi

• geçmiş olsun hocam
  • gereksizzz111 G kullanıcısına yanıt
    Allah acil şifalar versin
  • Allah şifa versin , geçmiş olsun cok üzüldüm
  • Allah acil şifalar versin

• Kaçıncı evrede?

Geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun.
  • Beyler nick gereksizzz mesaj 0 üstüne son zamanlarda artan babam/anam oldu csb lerinden sonra bu kadar kolay teslim olmayın

Csb değilse Allah şifa versin

• quote:

Orijinalden alıntı: -Liseli-

Beyler nick gereksizzz mesaj 0 üstüne son zamanlarda artan babam/anam oldu csb lerinden sonra bu kadar kolay teslim olmayın

Aynı şeyi düşünüyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah şifa versin kardeşim inşallah sıkıntısız atlatır.
  • alternatif tıp'a güvenme dostum, yönetimde buna var olan sorunu öteleme denir, genelde kanser ile verilir bu örnek, alternatif tıp hastanın ağrılarını dindirebilir, onu rahatlatabilir fakat içinde bulunan tümörü yok edemez o nedenle sorunu ertelemek yerine direk modern tıp kullanılmalıdır ayrıca çok büyük geçmiş olsun.
  • Pm ile ulaş yardimci olmak isterim.
    Alternatif tıp ile.

• Her babası hasta olan konu açacaksa DH yönetimi bu olaya el atmalı. " Konu Dışı Bir Ayağı Çukurdakiler" ve "Konu Dışı Wefatlar" diye alt başlıklar açılabilir. Millet de ölüsünü dirisini oraya yazar artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nichole

Her babası hasta olan konu açacaksa DH yönetimi bu olaya el atmalı. " Konu Dışı Bir Ayağı Çukurdakiler" ve "Konu Dışı Wefatlar" diye alt başlıklar açılabilir. Millet de ölüsünü dirisini oraya yazar artık.

Ya gereksiz gereksiz konuşmayın arkadaş, adamın babası kanser olmuş sanane anasını satim madem bu kadar rahatsız oluyorsun girmezsin konuya. Gereksiz insanlar bastı konu dışını.

Bu arada geçmiş olsun arkadaşım, kaçıncı evrede babanız ? Umarım başlangıçtır

• Geçmiş olsun sigara falan içiyor muydu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

quote:

Orijinalden alıntı: Nichole

Her babası hasta olan konu açacaksa DH yönetimi bu olaya el atmalı. " Konu Dışı Bir Ayağı Çukurdakiler" ve "Konu Dışı Wefatlar" diye alt başlıklar açılabilir. Millet de ölüsünü dirisini oraya yazar artık.

Ya gereksiz gereksiz konuşmayın arkadaş, adamın babası kanser olmuş sanane anasını satim madem bu kadar rahatsız oluyorsun girmezsin konuya. Gereksiz insanlar bastı konu dışını.

Bu arada geçmiş olsun arkadaşım, kaçıncı evrede babanız ? Umarım başlangıçtır

Sokağa çöp atılmasından rahatsız oluyorsan üstünden atlar geçersin mantığıyla aynı söylediklerin.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Liseli-

Beyler nick gereksizzz mesaj 0 üstüne son zamanlarda artan babam/anam oldu csb lerinden sonra bu kadar kolay teslim olmayın

mesaj sayısına ve nickine göre kendini adammı sanıyorsun da başkasını yargılıyorsun

Allah acil şifalar versin kardeşim
  • Doktara tabikide sorucam ama suan evde durup biseyler yapamamak bos oturmak o kadar kotu ki herseyden medet umuyor insan foruma sormak istedim neler yapilabilir anlaminda

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.