Şimdi Ara

60 Günlük rapor olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tek seferde 60 gün (2 ay) lık rapor yazılabilir mi?

• bilgisi olan var mı?
    yada doktor olan?
  • heyet raporu olur o onuda almak zordr
  • heyet raporu dışında öyle bir şey olamaz. sağlık ocakları bile vermiyordu geçen sene en fazla 2şer veriyorlardı
  • tabiki heyet raporu gereklidir zaten uzun raporlarda ama , parça parça verildiğini biliyorum ben ,ilk seferde direk 60 gün yazılabilir mi diye soruyorum?

mesela ben 1 ay raporluydum , 15+15 yazılmıştı. sonunda da heyet raporu verilmişti.
  • hacı nereye gidiyon
  • 60 günlük rapor olurmu diye bir soru olmaz. Eğer gerçekten bir hastalığın varsa hastaneden alınabilir.Ama dediğim gibi 2 aylık bir raporu gerektirecek bir durum varsa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aykutx

60 günlük rapor olurmu diye bir soru olmaz. Eğer gerçekten bir hastalığın varsa hastaneden alınabilir.Ama dediğim gibi 2 aylık bir raporu gerektirecek bir durum varsa.

ciddi bir rahatsızlığım var ve tek seferde 60 günlük rapor aldım.

Sadece bunun tek seferde yazılabilirliğini araştırıyorum çünkü başka bazı doktorlar tek seferde yazılamaz. 2-3 parçada yazılarak verilebilir dediler
  • 10 yıllık hekimim. hastalığın nedir? tabiki burda söylemek istersen ya da pm.
    quote:

Orjinalden alıntı: aktifnet

quote:

Orjinalden alıntı: aykutx

60 günlük rapor olurmu diye bir soru olmaz. Eğer gerçekten bir hastalığın varsa hastaneden alınabilir.Ama dediğim gibi 2 aylık bir raporu gerektirecek bir durum varsa.

ciddi bir rahatsızlığım var ve tek seferde 60 günlük rapor aldım.

Sadece bunun tek seferde yazılabilirliğini araştırıyorum çünkü başka bazı doktorlar tek seferde yazılamaz. 2-3 parçada yazılarak verilebilir dediler

• Ben Üniversitede Aldım 45 Günlük "Panik Atak" Var Diye Tüm Finallere %100 Etki İle Girdim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.