Şimdi Ara

Babam cidden uyurgezer galiba (Önemli )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar babam demin yataktan kalktı. Kendi kendine konuştu sonra geldi mobilya da yattı yatağına git dedim yatak gelmedi diyo şimdide mutfağa gittim tezgahın üstüne banyodaki sıvı sabunu koymuş beyler napicam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ona bunun onur kırıcı olduğunu ve bidaha yapmaması gerektiğini söyle sonra yatağına yan yatır.

• Şapalakla .

• Hiçbir sey yapma. Yarin uyandığında doktora görünün. Uyandırırsan daha büyük problemlere yol açabilir. Ama gözle sürekli, tehlikeli şeyler de yapabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Morozevich

Hiçbir sey yapma. Yarin uyandığında doktora görünün. Uyandırırsan daha büyük problemlere yol açabilir. Ama gözle sürekli, tehlikeli şeyler de yapabilir

Hocam dun ve bugün yani simdi oldu tehlikeli derken neyi kastediyorsunuz

• soldierrrr kullanıcısına yanıt
    Gider eline bıçak vs. alabilir. Dikkat etmek gerek. Ve acilen bir doktora görünmesi lazım.

• Ona küçük sürprizler yap
    Uysallaşacaktır

• quote:

Gider eline bıçak vs. alabilir. Dikkat etmek gerek. Ve acilen bir doktora görünmesi lazım.

Hocam doktora gidek desek dalga geçer benimle yani gitmez ama bu kadar büyütülecek birşey yok sanırım

Tehlikeli olacağını zannetmiyorum ama yine de uzman görmeli. Sanıyorum ki psikolojik. Yaşlılığa geçiş sendromu da olabilir. Bilemeyiz. Ayrıca doktor babani yemez

• quote:

Tehlikeli olacağını zannetmiyorum ama yine de uzman görmeli. Sanıyorum ki psikolojik. Yaşlılığa geçiş sendromu da olabilir. Bilemeyiz. Ayrıca doktor babani yemez

Hocam benim için sorun olmaz ama ne yapsam gitmez ya lavabodaki sıvı sabunu mutfağa getirmiş nasıl bir kafadaysa artik

Siz bilirsiniz tabi. Ama annenle falan ikna etmeye çalışın. Tedavi olsun adam. Niye uykusunda dolașsın normal uyku varken?

• quote:

Siz bilirsiniz tabi. Ama annenle falan ikna etmeye çalışın. Tedavi olsun adam. Niye uykusunda dolașsın normal uyku varken?

Ama kalkti konustu biraz mutfagi gezdi sivi sabunu getirdi geldi mobilyaya yatti git yatagina dedim yatak gelmedi diyor

• quote:

Soyle de oldu ben camasir dolabini actim sesim onu uyandirdi bakti bana sonra gezdi iste evi sivi sabun olaylari felan hocam bu arada uyurgezerlik resmini gorunce baya bi urktum
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: Carl Johnson CJ

quote:

Orijinalden alıntı: soldierrrr

quote:

Hocam benim için sorun olmaz ama ne yapsam gitmez ya lavabodaki sıvı sabunu mutfağa getirmiş nasıl bir kafadaysa artik

belki mutfakta ki sıvı sabun bitmiştir olamaz mı ? mesela bizdeki banyo lavabosunda el yıkanılmaz üstüne su sıçrar her gün banyodaki sıvı sabunu mutfağa getirir elimi yıkarım bizimkiler ondan sonra tekrar banyoya götürür

Yok hocam dolu idi bunu uykadan kalkinca yapmak cok garip degil mi

• Guncel

• Arkadaslar yardim cevap lutfen

• inanmaz gulup gecer v.s. ise videoy cek ses kaydi yap

mumkun degil ise ya da ben gitmem ayaklari cekerese

soyle baba ben gercekten korkuyorum de yukardaki arkadasin dedigi gibi eline bicak alip v.s. bu tarz seylerden korkuyorum de gerekirse bire bin kat

[bak korktugunu varsaymadim oyle de dedim saadece ]

• quote:

Orijinalden alıntı: elfgözlülegolas

inanmaz gulup gecer v.s. ise videoy cek ses kaydi yap

mumkun degil ise ya da ben gitmem ayaklari cekerese

soyle baba ben gercekten korkuyorum de yukardaki arkadasin dedigi gibi eline bicak alip v.s. bu tarz seylerden korkuyorum de gerekirse bire bin kat

[bak korktugunu varsaymadim oyle de dedim saadece ]

Hocam gerçekten ciddi bir hastalık ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soldierrrr

quote:

Soyle de oldu ben camasir dolabini actim sesim onu uyandirdi bakti bana sonra gezdi iste evi sivi sabun olaylari felan hocam bu arada uyurgezerlik resmini gorunce baya bi urktum
    Bu mesaja eklenen görseller:

Olum gece gece yatmak için hazırlanırken o resmi neden koydun buraya. Ayıp değil mi ?

• dostum baban kaç yaşında ve bu durum daha yeni mi başladı ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.