Şimdi Ara

Baba Üstümü Ört...?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
21.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu olay Bursa'da olmuş. 17 yaşında bir genç kız aniden ölmüş. Aile perişan olmuş ama ne yapsınlar, kızı defnetmişler tabi. Aradan bir kaç gün geçmiş. Baba kızını rüyesında görmüş. Kız sürekli titriyor ve "Çok üşüyorum baba, yalvarırım üstümü ört" diyormuş. Adam sabah kalktığında rüya aklına gelince hüngür hüngür ağlamış. "Gül gibi evladımı kaybettim, rüyama girecek tabi" diye düşünmüş. Karısının üzülmemesi için O'na hiçbir şey söylememiş. Amam ertesi gece, sonraki gece, daha sonraki gece hep aynı rüya "Çok üşüyorum baba nolur üstümü ört." Baba bir gece yine aynı rüyayı görürken kan ter içinde uyanmış. Dayanamamış, karısının, "Nereye bu saatte?" demesine aldırmadan sokağa fırlayıp soluğu mezarlıkta almış. Kızının mezartına gelincene görsün? Mezar açık ve bomboş!! Adam ne yaptığını bilmez bi halde mezarlık bekçisinin kulubesine yönelmiş. Allah'ım, o an gördüğüne yürek dayanmaz. Bekçi resmen kıza tecevüz ediyormuş! Meğer bu aşşağılık herif her zaman, yeni gömülen ölülere belli bir süre bunu yaparmış...

• adamı alacan ... kodumun herifi

daha öncede okumuştum bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pew -- 4 Mart 2005, 6:39:39 >
  • off..hep diyorum insan kadar iğrenç hayvan yok diye.onunla aynı familyadan alduğum için utanıyorum kendimden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 3 Mart 2005, 16:39:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pew

adamı alacan ... kodumun herifi

daha öncede okumuştum bunu

• Ne diyeyim abi... Hayvan bile yapmaz bunu. Hayvandan daha aşağılık olanlar var aramızda...

• vay sapık namussuz ona böle
  • bazılarının bu dünyada yaşamya bile hakkı yok
  • aramızda böle bir insan olduğuna inanamıyorum.
  • böyle bişey imkansız ya

hangi insan böyle bişy yapabilir ki????????
  • izmir sütten çıkmış ak kaşıkmı niye tenzilde bulunuyorsun! bu ağır bir suçlama! kesinlikle üzerimize almıyoruz biz trabzonlular olarak zaten başka memleketin erkeklerinin kızlarının ne yaptığı beni ilgilendirmez. konuşurken lafın nereye gideceğini iyi düşünün küçükhanım!
  • Maalesef böyle olaylar yüzyıllardır var... Ruh hastası pisliklerle dolu heryer... Lanet ediyorum, Lanet...

Pek çok kültürde kadınların defnedilirken, erkeklere göre daha derine defn edilmesinin sebebide bu işte...
  • quote:

Orjinalden alıntı: friendly

izmir sütten çıkmış ak kaşıkmı niye tenzilde bulunuyorsun! bu ağır bir suçlama! kesinlikle üzerimize almıyoruz biz trabzonlular olarak zaten başka memleketin erkeklerinin kızlarının ne yaptığı beni ilgilendirmez. konuşurken lafın nereye gideceğini iyi düşünün küçükhanım!

bu ne şimdi yaa.anlatılanla alakası ne acaba die düşündüm bulamadım.

• anlatılanla alakası yok imazıyla alakası var!
  • onu bunu bilmem de bu hikayeyi biri uydurmuş gibi geldi bana
  • boyle pislik herifler var ya dunyada lanet olsun o herif bi elime gecse varya
  • arkadaşlar böyle bir tecavüz olayı KONYA MUSALLA MEZARLIĞI'nda da olmuştu.21 yaşında vefat eden bir kıza gece bekçisi 2 gece tecavüz etmiş.3.günde yakalanmıştı.Konya'da baya lafı edilmişti bu olayın.
  • yok bea olmamıştır bu.yuh artık daha neler.biz mezarlığın önünden geçerken tırsıyıoz gece vakti adam mezardan insan çıkarcakta şeyyapıcak.yok bea uydurmasyondur bence.
  • www.efsaneler.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: seso81

yok bea olmamıştır bu.yuh artık daha neler.biz mezarlığın önünden geçerken tırsıyıoz gece vakti adam mezardan insan çıkarcakta şeyyapıcak.yok bea uydurmasyondur bence.

niye uyduruyum ya.sana yer bile veriyorum bak.musalla mezarlığında oluyor bu olay.3.decede yakalanıyor zaten.internette aratsan kesin bulursun.konyada olay olmuştu bu haber.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.