Şimdi Ara

Baba Üstümü Ört...? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
21.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Off of of Allah'ım, ne kadar gerçek bilmiyorum ama başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Böyle birşey olabilir mi ya
  •  Baba Üstümü Ört...?
  • Banada inandırıcı gelmedi çünki o baba o adamı o halde görecek, cep telini çıkarıp polise, gazeteye haber verecek ha!?

Böyle bir durumda o adam orada liğme liğme doğranır ve bu meseleninde bu olaydan olduğu duyrulmaz ve sebep olarakta adalete; kafam döndü vurdum öldü denir ceza çekilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Newbie

Bu olay Bursa'da olmuş. 17 yaşında bir genç kız aniden ölmüş. Aile perişan olmuş ama ne yapsınlar, kızı defnetmişler tabi. Aradan bir kaç gün geçmiş. Baba kızını rüyesında görmüş. Kız sürekli titriyor ve "Çok üşüyorum baba, yalvarırım üstümü ört" diyormuş. Adam sabah kalktığında rüya aklına gelince hüngür hüngür ağlamış. "Gül gibi evladımı kaybettim, rüyama girecek tabi" diye düşünmüş. Karısının üzülmemesi için O'na hiçbir şey söylememiş. Amam ertesi gece, sonraki gece, daha sonraki gece hep aynı rüya "Çok üşüyorum baba nolur üstümü ört." Baba bir gece yine aynı rüyayı görürken kan ter içinde uyanmış. Dayanamamış, karısının, "Nereye bu saatte?" demesine aldırmadan sokağa fırlayıp soluğu mezarlıkta almış. Kızının mezartına gelincene görsün? Mezar açık ve bomboş!! Adam ne yaptığını bilmez bi halde mezarlık bekçisinin kulubesine yönelmiş. Allah'ım, o an gördüğüne yürek dayanmaz. Bekçi resmen kıza tecevüz ediyormuş! Meğer bu aşşağılık herif her zaman, yeni gömülen ölülere belli bir süre bunu yaparmış...

Aynen bende duydum.Olay gerçek olmasa bile içimizde böyle insanlar var olduğundan hiç şüphem yok

• quote:

Orjinalden alıntı: muhtar_eses

Baba Üstümü Ört...?

+ Mach 4 Turbo
  • Ya Rab sen böyle insan bozmalaeını nasıl biliyorsan öyle yap!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tyrael

Efsane abicim bunnar al link de verim ;

http://www.efsaneler.com/dispefsane.asp?sr=19&kt=4&ei=297

Ya inanmayan insanın biri buraya upload etmiştir ve EFSANE olmuştur.Ama dikkat edin böyle şeyler olabilir.Ummadığın taş ba yarar derler.Dünyanın çivisi çıkmış

İnşallah gerçek değildir tabiki
  • quote:

Orjinalden alıntı: GtMaster

quote:

Orjinalden alıntı: friendly

izmir sütten çıkmış ak kaşıkmı niye tenzilde bulunuyorsun! bu ağır bir suçlama! kesinlikle üzerimize almıyoruz biz trabzonlular olarak zaten başka memleketin erkeklerinin kızlarının ne yaptığı beni ilgilendirmez. konuşurken lafın nereye gideceğini iyi düşünün küçükhanım!

Trabzonmu birde buna bakın Aylin i hatırlayan varmı?

http://www.milliyet.com.tr/2004/12/20/son/sonyas01.html

Bu olay ne idüğü belirsiz. Internet'te başka yerlerde bu video "Liseli Aylin" adı altında paylaşılıyor (Tabii ki de liseli değil, malum liseli fantezisi). Ayrıca bu olayın Antalya'da olduğu söyleniyor. Neyse... Konumuz bu değil.

Ben de pek inanmadım o tecavüz olayına ama böyle yapanlar olabilir. Alakalı alakasız her canlıya, ölüye tecavüz edenler var. Hayvan bile demek istemiyorum, suçsuz hayvanları da aşağılıyoruz Şerefsizler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 5 Haziran 2007; 8:37:03 >

• Uydurma

Ayrıca yazının hemen başında "Bu olay Bursada olmuş" denmesi de gayet yakışıksızdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drazy -- 5 Haziran 2007; 9:30:39 >
  • Bu bir tür hastalıktır arkadaşlar. Hoş, böyle birşeyin olmasına ihtimal vermiyorum ama ölülerle cinsel birliktelik arzusu bir çeşit hastalıktır ve psikolojik tedavi gerektirir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaShiGun

böyle bişey imkansız ya

hangi insan böyle bişy yapabilir ki????????

Fikret Topallının Seri Katiller kitabında olumuştum aynı şekilde yeni ölenleri mezar'dan çıkarıyor kafaları kesiyor.

kafasız bedenle evinde kendi yatağında 2-3 gün ilişkiye giriyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

quote:

Orjinalden alıntı: SaShiGun

böyle bişey imkansız ya

hangi insan böyle bişy yapabilir ki????????

Fikret Topallının Seri Katiller kitabında olumuştum aynı şekilde yeni ölenleri mezar'dan çıkarıyor kafaları kesiyor.

kafasız bedenle evinde kendi yatağında 2-3 gün ilişkiye giriyor.

midemi bulandırdınız be girmez olaydım bu topice
  • ßen ßursada Oturuyorum.ßunun Hangi MezarLıkta oLduğuna dair ßi ßiLginiz Warmı?
  • şerefsizz
  • OLmuş ya da olmamaışm olması öneli ama böyle p..ler var dünyada.
  • Öbür dunyayı duşunmeden yaşıyor bazı salaklar
  • Nekrofili hastalığıdır ve gerçektir. Belki bu hikaye değil ama böyle olay mutlaka yaşanmıştır .
  • ne olur forumda 1 dklığına küfür serbest olsun...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.