Şimdi Ara

B7 kasa 1.4tsi passat için yardım !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

B7 kasa 1.4tsi manuel passat almayı düşünüyorum fakat yol ve rüzgar sesi çok aldığını söyleyenler var kullanıcı arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Onu diyen e250 yada 5.25xd kullanıyor heralde böyle sacmalık duymadkm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yol sesi de yok rüzgar sesi de yok

çok güzel araba

keyifle binersiniz

• b7 kullanıyorum.onu diyen halt etmiş :) honda civicle karıştırmıslardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sleeper

yol sesi de yok rüzgar sesi de yok

çok güzel araba

keyifle binersiniz

Eniştem 2013 comfortline donanımını aldı, arabanın içinde çok fazla ses olduğunu söylüyor. Ben de bindiğimde lastik sesini fazlaca aldığını duydum. Aracı ben aldırtmıştım. Adam sesten dolayı rahatsız. Bence detaylı bir şekilde binip kullanın ondan sonra alın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitisvinifera68 -- 12 Mart 2017; 21:30:5 >
  • Passatın kendi forum sayfasında da bu durumdan şikayetler var kasislerden çok sert geçmesi rüzgar sesi alması gibi.Aklımdaki tek araç passattı ama şuan kafam karıştı.

• Sallamışlar. Alabiliyosan Highline al. Müthiştir...
  • b7 alacağima b6 alirim. b7 nin bi tane bile albenisi yok bana gore

• Çoğu otomobil gibi tabiki belli bir hızı geçince yol sesi alıyo ama abartılara kanmayın 16' jant ile konforlu bir araç kendim kullanıyorum.
    Amartisör sesi ise lup lup şeklinde var hatta yeni passatlardada bundan varmış servise sordum hepsi öyle dedi ama sıkıntı yok içi sessiz.Trim sesi az var.
  • Genel olarak sessiz bir araç. Fakat alt taraftan gelen lastik sesimsi bir uğultu oluyor araçta. Zaten bu sınıfta çok çok sessiz bir araç yok, passat da en iyilerinden.

• MyCoDeR kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 2003 1.8t vardı onun içindeki trim sesi plastik sesi beni çileden çıkardı şimdi bu b7 kasalarda trim sesi çok mu? Arkadaşta 2014 toyota corolla var advance paket içinde çıt ses yok.

• bobbywoly B kullanıcısına yanıt
    Abartılı yok, yan yolcu koltuğun güneşliğin ordan mı yoksa direğin ordan mı geliyo bi ses var ama çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyCoDeR -- 12 Mart 2017; 22:37:43 >
  • Onu söyleyen BMW 740 tan falan inmiştir.ha ses varmı elbet her arabada olduğu gibi var ama 130 dan sonra 2011 comfortline larda otomatik park standart özellik trip sesi artık yaşı na göre çıkmaya başlıyor 5 6 yaşını geçince artık gögüs plastiğinde esneme okuyor özellikle teybin üst kısmında.Fiyatına göre güzel araç uzun ömürlü rahat türkiye şartlarında lüks sayılabilecek bir araç

• ben b7 yi jetta olarak görüyorum açıkçası. b6 ve b8 daha bi passatvari duruyor.
  • Arkadaşlar max. 60bin bütçe ile passat ayarında farklı hangi model alabilirim ? İkinci eli olan değer kaybetmeyen ve bana büyük bir sorun çıkarmayacak hangi aracı tavsiye edersiniz ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.