Şimdi Ara

B U L A Ş I K M A K İ N E S İ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
4.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aRKADAŞLAR EVE BİR BULAŞIK MAKİNESİ ALMAK İSTİYORUM NE ALSAK BİLEMİYORUM BOSHMU ARÇELİKMİ ARTİSTONMU ÖZELLİKLERİ NASIL OLSUN KAÇ PROGRAMLI TEK SEPET YIKAYABİLME ÖNEMLİMİ LÜTFEN YARDIMCI OLUN
    ÇOK PARA VERİP TEKNOLOJİMİ?
    AZ PARA VERİP YARIN TEŞKE ŞU ÖZELLİKTE OLSAYDI DEMEKMİ
    B İ L M İ Y O R U M
    YARDIMLARINIZI VE TECRÜBELERİNİZ BEKLİYORUM
    BENİM ŞİMDİLİK AKLIMDAKİ
    BOSH'UN 5 PROGRAMLISI AMA ALTERNATİFİ ARÇELİK VE ARİSTON VAR YOKSA KULLANILAN 2 VEYA 32 PROGRAMDIR DEYİP ÖYLE BİR ŞEYMİ ALMAK

• bosch u al derim

arçelik bulaşık ve çamaşır mak konusunda iyi değil
  • arçelik daha iyi yeni modelleri kardeşim tecrübe konusuyo
  • Arçeliğin yeni modellerini gördün mü? 6690 mesela üst sınıf bir ürün. 9 litre suyla A sınıfı yıkama ve enerji tasarrufu yapıyor. Ayrıca Arçeliğin yeni lcd akranlı bulaşık makineleri çıktı piyasaya. Ekonomik ve üst sınıf modeller. Tavsiye ederim.
  • bişey biliyozda sölüyoz kardeşim
  • Sizin o savundugunuz arçelik bizim lab. testlerinde hiç de öyle A sınıfı çıkmıyor ya neyse..

Bosch'u tavsiye edeceğim sana.. Ama bulaşık mak. için bence biraz bekle.. Az kaldı kurduk fabrikamızı..

Yaz sonunda şıkır şıkır avrupada bile bir numara olacak olan bulaşık mak. fabrikamız üretime başlıyor..

Şu anda alacağınız tüm Bosch, Siemens bulaşık makineleri Avrupadan gelmektedir.
  • Arkadaşlar ben elememi yapıyorum. şıklarım nasıl biliyormusunuz. tabii sizin bilgileriniz çok önemli beni bu noktaya getirdi. tabii bunlar aradığım öçzellikleri kapsıyor.
    Arçelik 4 programlı 710 ytl +100 ytl mikrodalga hediyeli
    bosh 5 programlı 870 ytl
    elektrolux 5 programlı 710 ytl
    Arsiton 6 programlı 770 ytl ? ? ? ? ? ?
  • meyeman78 pm attım sana..
  • zealous pm attım sana..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Laos

Arçeliğin yeni modellerini gördün mü? 6690 mesela üst sınıf bir ürün. 9 litre suyla A sınıfı yıkama ve enerji tasarrufu yapıyor. Ayrıca Arçeliğin yeni lcd akranlı bulaşık makineleri çıktı piyasaya. Ekonomik ve üst sınıf modeller. Tavsiye ederim.

gözlerimiz görüyor

bu ne böyle

arçelik bulaşık makinası ve çamaşır makinası konusunda benim evime giremez artık

ama buzdolabı ve fırın arçelik alırım kesinlikle

adam gib iyazı yaz bişey sormuş cevaplıyoruz ilk defamı forum gördün sen
  • Arkadaşlar
    Burada bir servisle görüştüm bana alman mallarının iyi olduğunu fakat garanti süresi çıktıktan sonra ne yapacaksın ne makinemi alacaksın dediği için ben arçeliğide düşünmeye başladım. haaa zaten hepsi 7 yıl diyorsunuz ama 7 yıl sonra makine atılacakmı bildiğimden değil ama kafasmdaki sorudan???
  • quote:

Orjinalden alıntı: meyaman78

Arkadaşlar
    Burada bir servisle görüştüm bana alman mallarının iyi olduğunu fakat garanti süresi çıktıktan sonra ne yapacaksın ne makinemi alacaksın dediği için ben arçeliğide düşünmeye başladım. haaa zaten hepsi 7 yıl diyorsunuz ama 7 yıl sonra makine atılacakmı bildiğimden değil ama kafasmdaki sorudan???

valal bizim eski makine aeg idi 10 sene kullandık

yeniside siemens 6 yıldır kullanıyoz tık demedi ama öyle böyle değil

hemen hemen her gün makina açılır bizde bazen günde 4 defa açıldığıda olur

yani çok kalabalık olmayan bi ailede haftada bir kullanıldığını farzedersek 40 yıllık kullanıma denk gelir nerdeyse

• Ben Olsam BOSCH u tercih ederdim fiyati belki birazcik daha pahali olabilir ama seni daha uzun seneler idare ettirir...
  • bugün ne yaptım. ariston gördüm
    benim aradığım özellikler yoğun yıkama - hızlı yıkama - ekonomik yıkama - duşlama ve alt sepet katlanabilir raf sistemi
    alt sepetleri katlanırt olamayan bir makinenin alt sepetini değiştirsem ve katlanır yapsam mı ? diye düşün düm. baya mantıklı geldi siz ne dersiniz cazip değilmi?
  • bende boschu tavsiye ederim gerçekten kaliteli marka
  • Yenileri nasil bilemiyorum ama bizde 15 senedir tek bir ariza bile vermeden calisan arcelik bulasik ve camasir makinalarindan cok memnunuz.(ama sanirim bu eski modeller siemens lisansli)Tek kusurlari yenilere gore asiri fazla su ve elektrik tuketiyorlar.
  • merhaba bende yeni bir bulasık makinası almayı düsünüyorum. carrefourda ( INDESİT IDL62 BULAŞIK MAKİNESİ ) diye bi marka gördüm fiyatı cok iyi 549 ytl . 6 programı var . 4 de ısı ayarı var. acaba nasıl bi markadır. alsam problem cıkararmı? kulananlar varsa yazsın lutfen saygılar....
  • benim evimde arçelik var o ve o kadar dolduruyorum ki içini ya hayret edilecek birşey hepsini mükemmel yıkıyor..

ama alırsan kesinlikle 3 programlı al..

tek program işe yaramaz aldığına değmez
  • electrolux yada siemens,,,boşver arçelik bekoyu
  • Bulaşık makinası için söylenen çok programlı özellikler dezavantaj bile olabiliyor. Sana tek tavsiyemiçinde kısa program özelliği olan bir şey almandır. Kalabalık misafirlerde üst üste iki kere çalıştırmak zorunda kalınabiliyor bazen ama olsun. Benim için kısa program önemli bir özellik.Hem enerji tasarrufu hem de zamandan kazanıyorsun.Marka olarak elektrolux ve arçelik derim.Ama arçelik yaygın servis imkanları bakımından daha avantajlı bence..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.