DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
iyi geceler çamaşır makinesi çift su girişi
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
6.861
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Elektrikli Küçük Ev Aletleri >> iyi geceler çamaşır makinesi çift su girişi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      429 Mesaj
      10 Nisan 2009 23:41:37 Konu Sahibi
      Çift su girişli çamaşır makinesine sadece tek girişini bağlasam çalışır mı yoksa mutlaka iki hortumuda musluğa bağlamam mı gerekiyor
      Şimdi sadece soğuk su girişini bağladım ve çamaşırlarımı attım korkum o ki sadece deterjanı alacak tambura su almıyacak çünkü hortumu sadece soğuk suya bağladım sıcak su hortumu boşta sorun olur mu?

..Bazen HASEN ahsenden HASENDİR..
    • Yarbay
      12949 Mesaj
      10 Nisan 2009 23:45:39
      Makinenizi 30'C üzerindeki programa alırsanız sıcak su vanasından su almaya çalışacaktır. Dolayısıyla su alamayacaktır.

Nalburdan Y parçası temin edin (çatal olarak da geçer) zaten gerekli açıklamayı yaparsanız nalbur anlayacaktır. Bu parçayı musluğa taktığınızda 2 ağzına 2 hortumu da takabilirsiniz. Böylece cihaz sorunsuz çalışacaktır. Ucuz bir parçadır 1TL civarı.

• Yüzbaşı
      429 Mesaj
      10 Nisan 2009 23:56:24 Konu Sahibi
      tşk

..Bazen HASEN ahsenden HASENDİR..
    • Çavuş
      72 Mesaj
      11 Nisan 2009 10:51:38
      Candoğan Bey, bizim evde sıcak su yok. sadece banyoda bir elektrikli şofben var. Arçelik 8144BJ alsam,illa ki çift giriş kullanmak zorunda mıyım?

Allahım! Hakkımızda hayırlı gördüğünü gönlümüze razı eyle. Allahım! Gönlümüze razı eylediğini de hakkımızda hayırlı eyle...
    • Yarbay
      12949 Mesaj
      12 Nisan 2009 02:08:30
      Yukarıdaki açıklamam sizin makineniz için de geçerlidir. Yani soğuk su musluğuna Y parçası bağlayarak iki hortumu birden takabilirsiniz.

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.