Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13269. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 28 Misafir (1 Mobil) - 32 Masaüstü4 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
349.743
Cevap
2.720
Favori
21.318.422
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Bu kesin mi hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiivii

Save dosyalarını kullanırsın sıkıntı olmaz bence ve originde dragon age ultimate edition 3-4 euroya satılıyor indirimlerde. Korsan istemezsen ordan alabilirsin.

Teşekkür ederim originden bi baktım fakat ultimate edition gözükmedi yine belki bölgeden dolayıdır DLC Bundle var fakat o da 10 euro pek vermek isteyeceğim bir fiyat değil.

• Kesin. Girip satın alabilirsiniz şuan.

• aerolona kullanıcısına yanıt
    Ne zamana kadar sürecek bir fikriniz var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrewShadYS

Ne zamana kadar sürecek bir fikriniz var mı acaba

Büyük ihtimalle 5-6 Gün.

Anladım,teşekürler
    Epic gamesin mağazasında hala 225 TL,yanlış bilgilendirme yaptınız galiba
  • Hocam indirimler Playstore'da Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerolona -- 25 Kasım 2020; 2:2:40 >
  • Tt musterisi degilim normal kredi kartimla alabilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

https://www.rockstargames.com/newswire/article/89k8a5545577ka/get-red-dead-online-as-a-standalone-game-on-december-1st

Online oynayabilmek için bütün oyunu almaya gerek kalmadı yani. Oyun kırıldıktan sonra milyonlarca insan indirmiş ve hikaye modunu oynamışlardır zaten ama online'ı korsanda oynayamazlar. E bu insanlara artık oyunu satamazsın ama online'ı böyle satarsın işte. Brilliant! 💡 Bu insanlardan da para kazanmak için gayet güzel bir hamle. GTA Online'dan kırdıkları para ortada olunca RDR Online'a herkesi böyle ucuza eriştirmeleri gayet mantıklı geliyor...

Epic games sanan ben Herneyse hocam bu playstore nasıl site güvenilir mi hocam,Steam hesabına mı gelıyor oyun

hocam dirt 5 aldım ama bedava choice vermedi nasıl alabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: CrewShadYS

Epic games sanan ben Herneyse hocam bu playstore nasıl site güvenilir mi hocam,Steam hesabına mı gelıyor oyun

Hangi platformu gösteriyor ise o platforma ait key veriyor hocam :). Güvenilirdir Türk Telekom'un.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

hocam dirt 5 aldım ama bedava choice vermedi nasıl alabilirim?

Hocam valla bende almadım daha, Önceden humble choice üyeliğiniz varsa ondandır dicem de bilemedim öyle bir şartta demiyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Humble seçili oyunlardan herhangi birini alana 1 aylık abonelik hediye ediyor. DIRT5 92 lira. Steam Trades ile kâr edilebilir gibi geldi bana.

https://www.humblebundle.com/store/promo/hot-preorders

Süresi belli mi bunun? Öteki ayın Humble Choice 'ına sarkarsa oyunları gördükten sonra değerlendirilebilir.

• Kredi kartı ile alan oldu mu acaba turk telekoma kayitli değilim de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hermeno34 -- 25 Kasım 2020; 2:9:15 >
  • hermeno34 kullanıcısına yanıt
    Mobil odeme ile alabilirsiniz hocam kredi karti wired diye bisi istiyo anlamadim ben tel hattima yansittim altta secenek var satin alırken
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Süresi belli mi bunun? Öteki ayın Humble Choice 'ına sarkarsa oyunları gördükten sonra değerlendirilebilir.

Alıntıları Göster

6 Gün yazıyor hocam.

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Hocam ben aldım ama herhangi bir choice gelmedi. Müşteri hizmetleri ile görüşeceğim olmazsa da iade ederim oyunu
  • Safaklk kullanıcısına yanıt
    Aynen kredi kartına wired gibi bisey vardı anlamadım ben de tele yansitirim o zaman teşekkür ederim
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.