Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Sinmyeong , jermines , Kaltroh , dvoca Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 29 Misafir (6 Mobil) - 25 Masaüstü8 Mobil2 iOS
5 sn
349.756
Cevap
2.719
Favori
21.319.303
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: osmandemi2

İmmortals finix rising oynayan var mı ? Sadece bulmacamı var ? Nasıl oyun ?

assassins creed + legend of zelda botw diyebiliriz bence özetle hocam

• WhoiS_AttaCK W kullanıcısına yanıt
    Dünden beri oynanışlarını izliyorum, değişik bir oyun. İlgimi çekti aslında. Yorumları ben de merak ediyorum.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt

Şimdi baktım uplay kütüphaneme gelmiş Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Immortals Fenyx Rising keyifli mi? Böyle karikatürize grafikler benim hoşuma gidiyor. Oyunu Epic'ten alınca Uplay'a bağladıktan sonra bir daha Epic Launcher'ı açmadan oynayabilir miyim?

• Sp!deR kullanıcısına yanıt

oynayabilirsiniz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Sp!deR

Immortals Fenyx Rising keyifli mi? Böyle karikatürize grafikler benim hoşuma gidiyor. Oyunu Epic'ten alınca Uplay'a bağladıktan sonra bir daha Epic Launcher'ı açmadan oynayabilir miyim?

Genshin impact'i deneyin hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Miralay Kaplan kullanıcısına yanıt

Ac origins gold edition 81 liraydı kupon geçiyordu dün almamıştım. Artık alamayacak mıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Gözüme bir kaç oyun kestirdim ama Epic ücretsiz verir diye korkudan alamıyorum.  

Bence Epic'den alacaklar sadece yakın zamanda indirip oynayacaksa ve hakkını verecekse alsın. Kütüphane dizmek için alacaksanız boşverin. Bunu para vererek aldığı bir kaç oyun Epic tarafından ücretsiz verilmiş biri olarak söylüyorum, üstelik indirip oynamamıştım bile. Bu durum kupona rağmen satışları ciddi oranda engelliyor, insanlarda çatışma yaratıyordur. Bir de bilinçli çıkarılan sahte devasa oyun listeleri telaşı katlıyordur. Adamlar öyle bir algı yarattılar ki her oyun ücretsiz dağıtılabilir, geçmişte verdikleri büyük oyunlar da buna referans oluyor.

Epic güzel bir hizmet yapıyor sürekli bedava oyun dağıtıyor, verdiğim para helal hoş olsun DA senin satın aldığın oyunun bedava verildiğini görmek iyi olmuyor. Ne olursa olsun bu bir "kazıklanmış" hissiyatı yaratıyor. Burada büyük meblalardan bahsetmiyoruz belki ama olsun sonuçta para kolay kazanılmıyor, hele günümüz Türkiyesinde daha da tutumlu olmak lazım diye düşünüyorum...

AC Odyssey gibi eski oyunları almak için Ocak ayına kadar beklemek en mantıklısı bana göre. İndirimler ve kuponlar 7 Ocak tarihine kadar geçerli. O vakte kadar Epic vereceği oyunları vermiş olur bizim de görme fırsatı olur. Bu sayede satın aldığımız oyun 3 gün sonra ücretsiz verilmesi şoku olmaz. Bu dediklerim 1-2 yıldan eski yapımlar için geçerli.

Cyberpunk, AC Valhalla gibi yeni yapımların şimdilik ücretsiz verilme durumu olmadığı için beklenmeden alınabilir.

• 3-4 ay önce mi ne Alien filmlerinin 20. mi artık 30. mu ne dönümü şerefine Alieni 1.54₺ e mi ne düşürmüşlerdi de aralığı kaçırmış üzülmüştüm bedava gelecek olması iyi oldu :D Aynı zamanda My time at portia ve jurassic world evo hep istediğim oyunlardı hatta my time at portia'yı bi 20 saat falan oynadım xbox game passte,aslanım epic Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Bu arada my time at portia nerdeyse 2 aydır 10 günde 1 35 tlden indirime giriyodu,bundanmış demekki

• Bende Epic indiriminden Desperados III aldım. Yorumları oldukça iyi.

Bu oyunun burada pek bahsedilmemesi türünden dolayı sanırım.

Tosla indirimi ile yaklaşık 37 TL ye gelecek.

• ücretsiz oyunlardan biri among us olabilir, epic'e geliyormuş.

• TheLordOfTheGames kullanıcısına yanıt

Ben ortalarına geldim. Böcek yaratık vs hiç yok. insan formunda düşmanlar genelde. insan olmasada, şekil itibari ile :)

• Ac sever olarak henüz ikisini de oynamamıştım almayı düşünüyordum. 43₺' ya geldi ikisi

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• BlokShot kullanıcısına yanıt

Düşük tempolu, Dark souls 1'e cok benziyor.

3-5 düşman kesince mutlu olurum diyorsan çok güzel yapmışlar.

Dark souls seviyorum, bu oyunda oldukça iyi bir varyasyonu.

• Epic zaten kütüphanesinde olan oyunları vermiyor diye biliyorum o yüzden sızan listeler doğru değil gibi geliyor. Genelde daha kütüphanesine gelmeyen oyunları veriyor

• cartok kullanıcısına yanıt
    Oyunu yapan geliştirici iyi baya önceki oyunları 9 TL filan olması lazım oynamayan varsa baya iyi oda resmi türkçe de var önceki oyunda
  • falldownnn F kullanıcısına yanıt
    Daha önce souls oyunu oynamadım hatta souls Like oyunları da oynamadım başlamak için Mortal Shell nasıl olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlokShot -- 18 Aralık 2020; 15:16:38 >
  • Ahmet Çakar01 kullanıcısına yanıt
    O şekilde alırsın sadece dlc alırken kuponu kaldırdılar
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt

Anladım hocam. Teşekkürler.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.