Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nier , sunshines35 , Flowter , Flowter , sunshines35 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 17 Misafir - 19 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
349.746
Cevap
2.720
Favori
21.318.736
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

veriyor

• Reiskonen kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsunuz hocam, onlar dönüş yapana kadar bekleyeyim. Tekrardan teşekkürler..
  • Unutmuşum hocam uyardığınız için düzelttim. Teşekkürler.

• Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt

Oyunun sayfasına gidince zaten var yazıyor mu? Acaba bug olabilir mi diye merak ettim.

• Bu ne be
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Bunu daha önce Steam ve Epic ücretsiz vermişti hocam. O vakit çekmediğinize emin misin?

Ağırlıklı olarak online oyun diyorlar. Deneme fırsatım olmadı, bir yerde inceleme okumuştum oradan biliyorum.

Oyun sektörüne uzun aradan sonra tekrar giriş yaptım. Muhtemelende daha önce vermiştir o yüzden almadım ücretsiz :)

Birde Epic'te atıyorum 3 oyun ekledik 150 tuttu diyelim kuponu kullanabiliyor muyuz ? Yoksa sadece 1 oyun için mi kullanabiliyoruz ?

• Reiskonen kullanıcısına yanıt

Hayır hocam. Hatta alışveriş sırasında kullandığım kupon bile hala duruyor. Hesap bölümünde satın alma geçmişinde de gözükmüyor. Oyunu alınca gelmesi gereken fatura maili de gelmedi. Kısacası ürünü aldığıma dair Epic'in sitesinden herhangi bir emare bulamadım. Dekontu da mail olarak attım, bakalım ne zaman dönecekler.

• nolamaz kullanıcısına yanıt

1 oyun için maalesef. Neyse aceleniz yoksa oyun yine ücretsiz verilebilir.Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt

65 liraya bu oyunu tavsiye etmiyorum ben.Konsolda 5-6 saat oynadim. Surekli ayni tarzdaki dusmanlarla çatisiyorsunuz ve mekanlar genelde ayni. Tek sevdigim tarafi ana karakterin telekinez yetenegi oldu ama oyunu %100 tamamlamadim icin kesin yorum yapamam.
  • Bu tosla uygulaması tam nasıl çalışıyor ? Epic veya steam kampanyasından yararlanmak için kartın gelmesi mi gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: d41mon

Epic Games 60 tl lik kupon uygulanmış hali ile bazı oyunların fiyatları:

Assassin's Creed Valhalla: 163 tl

Immortal's Fenyx Rising: 120 tl

Watch Dogs Legion: 120 tl

GTA V: 24 tl

Cyberpunk 2077: 190 tl

Metro Exodus: 39 tl

Tony Hawk's Pro Skater 1+2: 156 tl

Godfall: 151 tl

Mafia DE: 134 tl

Death Stranding: 139 tl

Red Dead Redemption 2: 140 tl

Star Wars Jedi Fallen Order: 100 tl

Desperados 3: 50 tl

Hocam Odyssey de ekleyebiliriz 20 TL.

• nolamaz kullanıcısına yanıt

Epic Games'de sepet yok, direk oyunu satın alabiliyorsunuz.

• ekin_can kullanıcısına yanıt

Rasgele değiştirip alıp VPN kapandığınde eski bölgeye dönebiliyor musunuz epic'te yoksa kalıcı değişiklik mi?

• Assassins Creed Odysey i 20 liraya alabiliyoruz ama acaba bedava verir mi epic ay sonuna kadar düşünmekteyim. 60 liralık kuponu başka oyunda mı kullansam.

Birde odysey indirimi ne kadar sürecek?

• Chronotide kullanıcısına yanıt
    Hesap eskiyse bölge değişimini kendin yapamazsın, sadece müşteri hizmetlerinden yapılıyor. Yeniyse istediğin bölgeyi seçebilirsin, oyunu aldıktan sonra kitleniyor.
  • Epic games Rusya fiyatları; Kupon uygulanmıştır.

Cyberpunk 2077 142,59 TL

Immortals: Fenyx Rising 108,23 TL

Godfall 110,88

Assassin's Creed: Valhalla 150,51 TL

Watch Dogs: Legion 108,23 TL

Mafia: Definitive Edition 89,74 TL

Desperados III 59,14 TL

Red Dead Redemption 2 108,27 TL

Control Ultimate Edition 35,87 TL

ANNO 1800 Complete Edition 151,36 TL

Death Stranding 116,17 TL

Assassin's Creed Odyssey - Ultimate Edition 57,82 TL Gold edition 41,34 TL

Star Wars Jedi Fallen Order Deluxe Edition 91,87 TL

Edit;ekleme

İstediğiniz bir oyun varsa kontrol edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -YLCN -- 17 Aralık 2020; 21:57:18 >
  • pharm4vita kullanıcısına yanıt

Güzel bilgiler, teşekkürler. Kendini tekrar eden ve istediğimiz zaman save’e müsaade etmeyen oyunlardan nefret ediyorum. Şöyle yorumlara baktım, sanırım bir yerde takılırsak çok önceden tekrar oynamak gerekiyor. İstek listemden çıkarıyorum, oynayacak tonla oyun var, vakit az, seçici olmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 17 Aralık 2020; 21:56:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekin_can kullanıcısına yanıt

Alıp geri dönemeyeceksek çok mantıklı değil gibi. Her indirimde de yaptırmazlar zaten ;D Teşekkürler.

• dark dragon kullanıcısına yanıt

Klasikler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord De Seis

Assassins Creed Odysey i 20 liraya alabiliyoruz ama acaba bedava verir mi epic ay sonuna kadar düşünmekteyim. 60 liralık kuponu başka oyunda mı kullansam.

Birde odysey indirimi ne kadar sürecek?

Hocam kod sınırsız yani başka oyun alabilirsiniz. Odyssey indirimi de 7 Ocak tarihine kadar geçerli kupon da aynı tarihe kadar geçerli yani son güne kadar bekleyebilirsiniz. Bu arada kuponu da kullansanız yenileniyor.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.