Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Venomstr , sunshines35 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 31 Misafir - 33 Masaüstü
5 sn
349.783
Cevap
2.719
Favori
21.321.894
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Metro Exodus Gold Edition değer mi yoksa Standart alıp geçsek yeterli mi?

• ben kuponla oyun aldım tekrar 60 kupon verdi yani sınırsız kupon sanırım

• Bu Crysiste optimizasyon sorunu mu vardı? Oynaması çok mu sıkıntılı.

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt

değer sam dlcsi baya iyi öteki de güzel.

• Ubisoft oyunları yine çok uyguna geliyor. Take-2 oyunları ise Ukrayna mağazasında çok daha ucuza geliyor. Kırmızı olan fiyatlar Tosla kampanyası ile %25 indirimli fiyatlar. Aylık maksimum 20TL iade alabiliyorsunuz bir kartla, ona dikkat edin. Ayrıca oyunlara bakarken 2 oyun dikkatimi çekti, Far Cry Primal Standart versiyon ve Untitled Goose Game indirime girmemiş. Acaba ücretsiz verilecek mi diye indirime girmemiş bilemeyeceğim.

Tosla Kampanyası:

Epic, Playstation, Steam ve Xbox ödemelerinin Tosla Kart ile %25’i bizden!

Oyunlar:

Assassins Creed: Odyssey ₺20,70 ₺15,53

Assassin's Creed: Odyssey Season Pass (DLC + AC3) ₺23,60 ₺17,70

Assassin's Creed: Origins Gold Edition ₺21,00 ₺15,75

The Division 2: Warlords of New York Edition ₺20,70 ₺15,53

Far Cry: New Dawn Complete (FC5 + FC New Dawn) ₺41,80 ₺31,35

Far Cry 5 Gold Edition (FC5+DLC+FC3) ₺31,80 ₺23,85

Rainbow Six: Siege Gold Edition ₺38,00 ₺28,50

Anno 1800 ₺28,77 ₺21,58

Anno 1800 - Sezon 2 Bileti ₺27,20 ₺20,40

Control Ultimate Edition ₺65,40 ₺49,05

Metro Exodus ₺39,60 ₺29,70

Mount & Blade II: Bannerlord ₺59,99 ₺44,99

Borderlands 3 ₺41,97 ₺31,48

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 17 Aralık 2020; 20:46:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Metro Exodus Gold Edition değer mi yoksa Standart alıp geçsek yeterli mi?

Metro Gold Editin Alirsan

Metro'ya 2 tane SAGLAM DLC katacaksin. Gold edition al kacirma :)

Ben epicin beni oyunlariyla süslemesinden sonra heleki kupon verdigi her bayram abaniyorum..

Epic nimet.. Steamden sonra bütün oyunculari in cin gibi cekti , cekmeye devam ediyor. Pek yakında epic Gta'dan sonra büyük bir bombayla giriş yaparsa şaşirmayin :)

• Hocam benim başvurduğum yöntem şöyle ki satın alımdan 1-2 saat sonra Epic uygulamasını açıp kapayınca aldığınız Ubi oyunu ile alakalı ilk başta bir etkinleştirme istiyor zaten. Hatta üzerinde de yazıyor kütüphanenizde. Tıklayınca zaten gerekli yerlere yönlendirip Ubi hesabınıza eklemeyi yapıyor.

• Reiskonen kullanıcısına yanıt
    Bilgi için sağ olun hocam, dediğiniz gibi olabilir çünkü ilk ödemeyi denediğimde kabul etmedi ama karttan para çekilip iade etti ardından tekrar denedim bu sefer para çekti ama ne oyunu verdi ne parayı verdi. Sizce Epic’in yanıt vermesini bekleyeyim mi yoksa harcama itirazında bulunayım mı? 15 TL için Tosla ile ödeme yapayım dedim pişman etti, diğer banka kartlarında tek seferde ödeme yapabiliyorum.
  • Epic 60 TL kuponu otomatik tanımlıyor kuponu al diye tıkladığınız şartsız şurtsuz kupon veriyor helal olsun. 7 Ocak'a kadar da geçerliliği var..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Olabilir, dikkat etmedim. 2 oyun aldım biri %75 diğeri %66 indirim görmüş zaten, 60 lira indirimle müthiş ucuza geldiler, beklemeden aldım geçtim Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

@Winter Is Coming , @Absnthe teşekkürler bilgi için, aldım Gold'u Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Recaizade-i Nabizade

Bilgi için sağ olun hocam, dediğiniz gibi olabilir çünkü ilk ödemeyi denediğimde kabul etmedi ama karttan para çekilip iade etti ardından tekrar denedim bu sefer para çekti ama ne oyunu verdi ne parayı verdi. Sizce Epic’in yanıt vermesini bekleyeyim mi yoksa harcama itirazında bulunayım mı? 15 TL için Tosla ile ödeme yapayım dedim pişman etti, diğer banka kartlarında tek seferde ödeme yapabiliyorum.

Bence biraz bekleyin hocam belki oyun kütüphaneye düşer, olmazsa destektekiler dönecektir.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Epic'i açıp kapatınca oldu hocam teşekkürler Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu "FOR HONOR" nasıl bir oyun ?

Sadece online mı ayrıca Single Player hikaye modu var mı ? Şuan Epic'te 30 lira süreklide karşıma çıkıyor alınır mı sizce oynayan var mı ?

• keremec kullanıcısına yanıt

Umarım verirler Far Cry Primal'ı almayı düşünüyordum :D Bekleyelim bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulduren -- 17 Aralık 2020; 20:57:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

Bu mesaj silindi.

Standart 163 TL kuponla. Season Pass indirim görmemiş ve 180 TL. Kuponla 120 oluyor, totalde 280 yani, pek fark yok yani hocam

• Kuponla anno 1800 dlcleri alacağım iyi oldu bu adamsın epic
  • Control kaldı tek istek listemden. Diğerleri istediğim indirim seviyesinde değil henüz, 60'lık kupon bile kurtarmıyor Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Control'ü sadece ray tracing desteği için ekledim diye hatırlıyorum. Geforce Now ile denerim demiştim ama sırf onun için de oyun alınmaz sanırım Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] Oynayan var mı? Tavsiye eder misiniz gençler?

• nolamaz kullanıcısına yanıt

Bunu daha önce Steam ve Epic ücretsiz vermişti hocam. O vakit çekmediğinize emin misin?

Ağırlıklı olarak online oyun diyorlar. Deneme fırsatım olmadı, bir yerde inceleme okumuştum oradan biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reiskonen -- 17 Aralık 2020; 21:20:17 >
  • Arkadaşlar alışverişten sonra yeni kupon veriyor mu 2 farklı şey alacağım
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt

Veriyor hocam

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.