Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13275. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 35 Misafir (2 Mobil) - 37 Masaüstü5 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
349.757
Cevap
2.719
Favori
21.319.491
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Special sürümde Türkçe yama var hocam sorunsuz oynarsınız hatta grafik modlarına merakınız varsa size bulduğum 4 saatlik en ince ayrıntısına kadar mod kurulum videosunu atabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Hocam mod kurunca daha zevk aldin mi peki? Orjinal daha iyi degil mi
  • Düz sürüme kurmuştum mod kurunca oyun bildiğiniz evrim geçiriyor o farkı fazlasıyla hissediyorsunuz special sürümü aldım henüz kurmadım ilerde onada kuracağım
    Bu arada konu dışına saptık kurmak isterseniz bana pm ile ulaşabilirsiniz

• DDempseyRoll D kullanıcısına yanıt

Bir oyundan beklediğimiz ve hazır olduğumuz seviyenin de üstünde gerçekçi de ondan. Oyunun dövüş mekanikleri bozuk değil, fazla gerçekçi. Sidikli tembel bir demirci çocuğunu oynuyoruz oyunda, hiçbir şeyden anlamayan aklı havada ve sıfırdan acıyla kayıplarla yoğrulan bir hayatı olan bağrı açık bıçkın bir delikanlıyı.

Yavaş ve teknik bir dövüş sistemi var. Ama dövüşmeyi öğrendikçe daha iyi olup üstesinden geliyorsunuz. Güzelleşiyor mu? Hayır. Basitleşiyor mu? Nispeten. Ama çözülmeyecek seviyede değil. Özellikle antrenman yaptığımız bir vatandaş vardı, onunla dövüştükçe mekanikleri iyice öğreniyorsunuz.

Oyunun grafikleri, hikâyesi, olayların cereyan etmesi ve bir RPG oyunu olarak genel değerlendirmem oyunun iyi-çok iyi arası olduğu yönünde.

Bir de ben hırsızlığı bu kadar ödüllendiren çok az RPG oyunu oynadım. Kesinlikle hırsız olun, suikastçi olun, itin kopuğun önde gideni bayraklısı olun. Kızlar da zaten serseri erkeklerden hoşlanır. Bu bilimsel bir fact'tir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 25 Kasım 2020; 18:37:49 >

• Bugün indirimlerin geleceği kesin mi ? Bugün günlerden Çarşamba büyük indirimler genelde Salı veya Perşembe günleri başardı da  

• R-10 kullanıcısına yanıt
    Hocam resmi bilgi yok. Yarın diyenlerde var. Kimse bilmiyor şuan hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rogzoidre

Hocam resmi bilgi yok. Yarın diyenlerde var. Kimse bilmiyor şuan hocam.

Normalde duyuru oluyor muydu ki?

Sagolun hocam o kadar uğraşamam sadece Tt yamali olmasi yeterli benim icin :)
    Zaten aciklamasinda zenginlesmis grafikler yaziyo bu surumde ?
  • Steam den 9 tl ile satılmaz,2 gün önce 45 tl idi crew 2 steam de

• Evet bu hocam. Dünyası Witcher dünyasından daha zengin. Her köşesinden bir gizem çıkıyor, arkasını araştırıp öğrenmesi aşırı keyifli oluyor. Mekanikleri Witcher'dan daha zengin, daha çok oynanış seçeneği sunuyor ama Witcher daha yeni bir oyun olduğu için haliyle Witcher mekanikleri daha güncel. Ama Skyrim mutlaka her oyuncunun oynaması gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

Cyberpunk mı? Anlamadım cidden.  

• R-10 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler.
  • Safaklk kullanıcısına yanıt
    Pek zenginleştiği söylenemez vanilla sürüm bir yerden sonra bayar o yüzden modlamak şart

• Arkadaşlar bu Trendyol'dan steam cüzdan kodu alsam tahmini ne kadar bir sürede bana ulaşır? Maksimum 2 saat diyor orada ama alanlar varsa kaç dakikada ulaştı merak ediyorum?
  • Çılgın pilot kullanıcısına yanıt

Ben 3 kez aldım en fazla 5 dakikaya geldi hep

Modun linki varsa atabilirseniz sevinirim hocam boş oldugum bi zaman ugrasirim belki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çılgın pilot

Arkadaşlar bu Trendyol'dan steam cüzdan kodu alsam tahmini ne kadar bir sürede bana ulaşır? Maksimum 2 saat diyor orada ama alanlar varsa kaç dakikada ulaştı merak ediyorum?

Ben şimdi aldım hocam. 1 saate ulaşır diye tahmin ediyorum.

• Kovalenko kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkürler ikinizede bende alacağım indirim başlayınca. Tabi indirim bir ara başlarsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çılgın pilot

Tamamdır teşekkürler ikinizede bende alacağım indirim başlayınca. Tabi indirim bir ara başlarsa

Geldi hocam ben etkinleştirdim. Sorun yok  

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.