Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13261. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 34 Misafir (3 Mobil) - 37 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.743
Cevap
2.720
Favori
21.318.471
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gujian 3 -40% 29,50tl (sırf ingilizce)

https://store.steampowered.com/app/994280/Gujian3/

• roomonecool kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, bu siteden daha önce alışveriş yapmışlığım var sorunsuz bir site. playstore'dan almış bulundum artık yapacak bir şey yok bekleyeceğim aramalarını.

• Anno 1800 : 56,49 TL (This product is redeemed via Ubisoft Connect. You will NOT receive a Uplay key ).

https://www.gamebillet.com/anno-1800-standard-edition?affiliate=1c8adfeb-78f3-4d89-9a91-5b697ec73e37

• İndirimler 25'inde başlıyormuş sanırım. Hearts of Iron IV alacağım. Şu an indirimde ve en düşük fiyatı da buymuş. 25'ini beklersem acaba DLC'ler ile birleşmiş halde vs. daha uygun bir fiyata girer mi ya da fiyat artar mı, 25'ini beklemeye gerek var mı?

• Forza Horizon 4'ü en uygun nereden temin edebilirim?

Game Pass'i bana anlatacak arkadaşlar için, Game Pass'i yalayıp yuttum. Çoğu oyuna zaten Steam'de, Epic'de vs. sahibim. Bir tek Forza Horizon 4 için abonelik alıyordum. Ona da zaten arada bir girip çıkıyorum. Her ay para vermekten sıkıldım. Direkt oyunu alıp bir sonraki oyunu çıkana kadar sistemimden kaldırmayı düşünmüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ala kullanıcısına yanıt

Şart olan dlc var mı bu da benim sorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Forza Horizon 4'ü en uygun nereden temin edebilirim?

Game Pass'i bana anlatacak arkadaşlar için, Game Pass'i yalayıp yuttum. Çoğu oyuna zaten Steam'de, Epic'de vs. sahibim. Bir tek Forza Horizon 4 için abonelik alıyordum. Ona da zaten arada bir girip çıkıyorum. Her ay para vermekten sıkıldım. Direkt oyunu alıp bir sonraki oyunu çıkana kadar sistemimden kaldırmayı düşünmüyorum.

Bir ara indirime girmişti ultimate edition olarak ben öyle almıştım, sanırım sık sık indirime giriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Şart olan dlc var mı bu da benim sorum.

Müzik, icon gibi ıvır zıvır DLC'ler hariç hepsi şart bence. Tipik Paradox oyunu.

• The Frost kullanıcısına yanıt
    Microsoft’ta bir flight simulator bir de forza Horizon 4 kovalıyorum. Kendi saveimde nerdeyse tüm arabaları açtım game passe de artık abonelik devam ettirmek istemiyorum satın alsam iyi olacak.
    Sanırım 5 çıkmadan aşırı ucuzlamayacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • torkema61 kullanıcısına yanıt

Base + 2 yıl seson passler 148 tl oluyor alınır mı sizce? Mastercard'dan da 50 iade gelecek 100 tl daha ekleyince :D

• Frasiyav kullanıcısına yanıt

Ben ilgilisi değilim ama burada Anno'yu takip eden epey arkadaş var. İlgilenirler diye düşündüm.

• Arkadaşlar indirim beklediğiniz oyunları yazar mısınız ben de alacak oyun arıyorum ama ne alsam bilmiyorum hiç firewatch var aklımda bir tek şuan.

• firewatch güzel oyun sıfır beklenti ile geçen ay çok keyif alarak bitirmiştim. Yanlış hatırlamıyorsam 5 liraya almıştım steam'den.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frasiyav

Base + 2 yıl seson passler 148 tl oluyor alınır mı sizce? Mastercard'dan da 50 iade gelecek 100 tl daha ekleyince :D

oyun çok güzel bence pandemi döneminde eve kapandığım zamanda kurtarıcım oldu bu oyun

120 saat filan çok keyifle oynadım. şehir kurma simulasyonlarını seviyorsanız bu oyunuda seversiniz. şuan tekrar oynamak istiyorum ama çok zaman yiyor o yüzden başlamıyorum

oyunun temeli ekonomi ne nufus yönetimi savaşlar var ama çok çok kısıtlı o yüzden bunu göz önünde bulundurun zaten anno nun temeli ekonomidir.

ayrıca şöyle bir durum var bu oyun için maalesef ya hiç almayın ya da full paket alın. standart oyun eksik. ama yok alırım 20-30 saat denerim bırakırım diyorsanız standart da olur. uzun vadeli oynamayı planlıyorsanız kesinlikle full paket

forumda ana konusu var küçük bir başlangıç rehberide koymuştum oraya bakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 23 Kasım 2020; 14:46:58 >

• Project cars 3 bekliyorum iyi indirim alacak diye umuyorum. Daying light 2 de Türkiye ye uygun fiyat açıklar diye bekliyorum.

• TheMuyu kullanıcısına yanıt

Hocam bu tarz hiç oyun oynamadım. Total War oyunlarını çok oynadım. Oynaması kolay mı ? Hiç bilmiyorum ayrıca videolar seyredip öğreneyim derdim de yok . Bir ara tropico 6 öğreneyim dedim zor geldi. Bilen biri olarak sence kolay mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Hocam bu tarz hiç oyun oynamadım. Total War oyunlarını çok oynadım. Oynaması kolay mı ? Hiç bilmiyorum ayrıca videolar seyredip öğreneyim derdim de yok . Bir ara tropico 6 öğreneyim dedim zor geldi. Bilen biri olarak sence kolay mı ?

total warla alakası yok hocam oyunun farklı türler

oyun kolay öğrenmeside kolay bana göre. oyunun zorluğu dediğim gibi ekonomiyi yönetme kısmında mesela şu üründen şu kadar lazım ama sen çok fazla üretirsin elinde kalır malzemeler bu tarz işte ayarlamaları yapmak gerekiyor. kaldıki zaten oyun esnasında bazı durumlarda zorluk ayarıda yapabiliyorsun mesela korsanlar hiç bana karışmasın gibi.

bu arada yeni gördüm season pass 3 duyurulmuş 2021 de çıkacakmış uygun fiyattan gelir umarım sp3

• Arkadaşlar ea play den üyelik alındıktan sonra üyelik bitince yine o oyunlar listemiz de oluyor mu başarımları koleksiyon kartları vs gözüküyor mu?

• EA aylık ve senelik üyeliğin arasındaki fark nedir ve ikisinde hangi oyunlar var? Yazan site var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.