Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13258. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 42 Misafir - 48 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.732
Cevap
2.720
Favori
21.317.832
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Birincinin hikayesini anlatan video var. Ben de sizin gibiydim1-2 sene önce. Hatta ilk oyunu satın alıp bırakmıştım yarıda. Sonra YouTube'da birincisinin hikayesini anlatan video buldum. Size de öneririm. Hikayeler bağlantılı. Birincisinin videosunu izlemeden ikinciye dalmayın. Ben Ps4 ' te bitirmiştim. Şimdi bilgisayarda bir daha mı bitirsem diye düşünüyorum. Korku oyunları oynayamayan birisi olarak kesinlikle öneririm. Atmosferi muazzam bir oyun bana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foreign. -- 22 Kasım 2020; 7:51:5 >
  • mgrbz M kullanıcısına yanıt

Merhaba, aşağıdaki linke bir bakın isterseniz, bir fikir verecektir size, iyi günler.

https://forum.donanimhaber.com/ikinci-el-key-gift--f2413

• shadow73 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playstoreda göze çarpan indirimler
    Middle earth shadow of war denfinitive 14 TL
    NFS Payback 9 TL
    Wolfenstein 2 49 TL
    The evil vithin 2 25 TL
    Prey 22 TL
    Dishonored 2 22 TL
    Skyrim Special 33 TL
    Doom 29 TL
    Mgsv 13 TL
    The evil within 15 TL
    Shadow of mordor 12 TL
    Dishonored denfinitive 13 TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • whenisthenextsteamsale sitesinde bu akşam indirimler başlayacak gözüküyor doğru mu bu arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

whenisthenextsteamsale sitesinde bu akşam indirimler başlayacak gözüküyor doğru mu bu arkadaşlar?

+1 ben de merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

whenisthenextsteamsale sitesinde bu akşam indirimler başlayacak gözüküyor doğru mu bu arkadaşlar?

Genelde Salı ve Perşembe indirim günlerinde oluyor hocam. Yanlış olabilir site

• autumn sale çarşamba günü başlayacak

• Sizce shadow of war ve mordor steam'de indirime girer mi? Yoksa playstore'den alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Sizce shadow of war ve mordor steam'de indirime girer mi? Yoksa playstore'den alacağım.

Yılbaşı indirimlerinde kesin girer. Black Friday'de de girer muhtemelen.

• İndirime girer ama playstore fiyatına düşer mi bilinmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

İndirime girer ama playstore fiyatına düşer mi bilinmez.

Çok fark edeceğini sanmıyorum fiyatların o yüzden direk steam'den alacağım.

• İndirime girselerde Playstore fiyatlarından daha aşağısı zor olur hocam. Shadow of mordor ve shadow of war oyunlarını almayı düşünenler kaçırmasın derim.

• Kara Cuma indirimleri ne zaman başlıyordu? 24 mü 26 mı?

• pharm4vita kullanıcısına yanıt

çoğu oynayan değeri bilinmedi diyor... ben oynamadım. Bir ara oynamadım oyun senelerce. O sözde indirimde bir o göze çarpıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: konays

İndirime girselerde Playstore fiyatlarından daha aşağısı zor olur hocam. Shadow of mordor ve shadow of war oyunlarını almayı düşünenler kaçırmasın derim.

Teşekkürler hocam aldım ikisini de. Shadow of war definitive'i satmıyorlar kredi kartıyla maalesef. Diğer içerikleri indirimden alırım artık.

• Arkadaşlar mastercard 250/50 kampanyası limit dolmuş mudur ? Ona göre bugün kullanmayı düşünüyorum

• eKsTazi kullanıcısına yanıt

Sitede kampanya aktif durduğu sürece devam ediyordur diye mail gelmişti geçen hafta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playstoreda oyunların tek tek hangi zamanda indirime gireceği bilgisine nasıl erişiyorsunuz anlamadım.

• m-99 M kullanıcısına yanıt
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.