Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13038. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dunyao , krem07 , krem07 , drpakers Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 21 Misafir (1 Mobil) - 22 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.746
Cevap
2.720
Favori
21.318.786
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Bugün şirketteydim + internetim yoktu kaçırdım yıllık üyeliği. Allah belanı versin Ea

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hicks kullanıcısına yanıt
    daha önce değiştirdiler hocam tam 2 saat olmasada 10-12 saat sonra Horizonun fiyatını değiştirdiler.
  • Beyler reddit'e kızmayın adamlar da kendi taraflarından haklı adamların suçu mu ekonominin bu denli berbat olması niye biz bir oduyorken onlar 10 ödesin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aylık 29 oldu, yıllık da 150 falan olur heralde
  • Bizde uygun diye yurtdışındaki adamın almasına niye kızıyorsunuz. Aynısını bizde yapıyoruz

Yanlış hesaplamadıysam Dolar kuruna göre %73 oranında bir indirim söz konusu, büyük ihtimalle bu oranı %33 oranına çıkarmak isteyecekler ki o rakamda olan tutar da 140-150 Arasına tekabül ediyor. Bu rakam elbette diğer ülkelere göre yine düşük kalıyor ama bunun üstünde bir tutar olursa çok fazla kullanıcının alacağını düşünmüyorum.
  • Bu reddit link atabilirmisiniz bizim fiyatları şikayet ettikleri? merak ettim uçundan okumak istiyorum
  • Arkadaşlar 1 sene sonra 169 TL den yenileneceği gözüküyor benim hesap ayrıntılarımda yani 1 Senelik fiyat 169 TL oldu yazık oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 31 Ağustos 2020; 22:26:22 >
  • Aylık 29 TL ise yıllık 348 TL'ye denk geliyor. 348 TL'den de yıllık abonelik kampanyası için %55 indirim yaparsak 156,60 TL'ye denk geliyor. Bakalım benim hesapladığıma yakın bir sayı açıklayacaklar mı

%51'lik indirimle yıllık 169 TL olmuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the little prince -- 31 Ağustos 2020; 22:29:6 >
  • Yıllık 169 lira olmuş EA Play. Kaçırdım önceki fiyatı. Hiç değilse NFS Heat'ı denerdim.
  • 65'den almıştım fiyat baya uçmuş, alınmaz artık. 65'den alanlara hayırlı olsun 1 sene keyfini çıkartın.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Alınmaz daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlokShot

Beyler reddit'e kızmayın adamlar da kendi taraflarından haklı adamların suçu mu ekonominin bu denli berbat olması niye biz bir oduyorken onlar 10 ödesin
    Alım gücü farkı var, ağlamaları saçma. Biz maaşımızdan 65 birim ödüyoruz, onlar yıllık 65 birim ödüyor mu? Reddit üyeleri haklı vs değil, bu fiyat politikası şirketin kendi kararı olsa burada sorun bizim ekonomimiz olurdu ama adamlar 65 liraya sundu ilk başta, avrupada jonathanın iki kuruş için ağlaması saçmalık. Şirket muhtemelen tepkilerden sonra böyle adım attı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turcopolo -- 31 Ağustos 2020; 22:26:50 >
  • 65'den reklam yapip 169'a yükseltmeleri büyük gevseklik. Üye falan olmayin bu gavur tohumlarina
  • Böyle bi şey yapacakları çok belliydi çok isteyen arkadaşlar bari 65ten aldı. Bu ea paragözü indirim yapar mı sanıyordunuz arkadaşlar?
    Neyse ki zamanında 2 senelik origin access kaptık forum olarak
  • Impakt kullanıcısına yanıt
    ps aylık 25, yıllık 169'du onun gibi olmuş
  • Arjantinin yıllık fiyatı bizim paramızla 30dan 218 olmuş beterin beteri var sanırım
  • ilk kez bir şeyi ucuzken kaptım
  • Fifa 20 yok diye 65 tl ye almadım. Daha 1 gün bile geçmeden fiyatı 169 tl ye çekmek tam rezillik Yabancılara hak veriyorum esasında aşırı fiyat farkı oluşuyor bizim kurdan kaynaklı ama yapacaksan baştan bu fiyattan yap. Açıkçası artık albenisi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

ps aylık 25, yıllık 169'du onun gibi olmuş
    Valla benim fiyat tahminim yıllık 150 TL idi, 65den çıkınca ihtiyacım olmamasına rağmen aldım, 169 TL abartı bir fiyat oldu bence.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.