Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12916. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 28 Misafir (1 Mobil) - 29 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.735
Cevap
2.720
Favori
21.317.748
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: MuharremAylar

30 dolarlık Pes 2021 65 liraya geliyormuş. Pes 2020'in üzerine sadece lisans güncellemesi yapılmış. Spor oyunlarının zaten her sene aynı olduğu gag'ini düşünürsek ilk defa firma çıkıp "evet aynısı" diyor sanırım. Bence fiyatı çok iyi.https://store.steampowered.com/app/1259970/eFootball_PES_2021/?l=turkish

Pes'in sahip olmadığı takım lisansları modlanarak geri getirilebiliyormuş bu arada. "pes 2020 option file".

Pes 2022'nin yeni ve güncellenmiş bir oyun motoruyla çıkacağı söyleniyor.
    Normalde 2-3 oyuncu top fiziği falan değiştiriyorlardı bu sefer onu bile yapmayıp 2020'nin %100 aynısı olan oyuna transfer güncellemesi getirip ayrıca ve aynı fiyata satmak çok büyük aç gözlülüktür. Bize kurdan dolayı ucuza gelmiş olsa da 2020 ve 2021 oyunlarının tam fiyatları 30 dolar. 2020 sahiplerine ek %20 indirim demişler ama 2020 lite sahipleri de bu indirimden yararlanabiliyor ve lite sürüm ücretsiz bende varmış aldığımın farkında bile değilim ve %20 indirim alıyorum. 2020 oyununa tam para verenin 2021 oyununu pardon standalone güncellemesini ücretsiz veya çikolata parasına alması gerekir.
    Yine de bizdeki fiyat güzel şimdi hakkını verelim özel sürümleri 60 liraya alıyorsunuz almak isteyenler alsın almasın demiyorum ama bu kadar aç gözlülük iyi değil. NBA de her sene aynısını yaptığı oyunu 70 dolar/euro fiyatına satacağım dedi bu spor oyunları her türlü "yorumu" hak ediyor.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle söyleyeyim, Season Update yazdığına bakmayın, aslında standalone bir oyun olarak satışa sunuldu. PES 2020 sahipleri ise bu güncellemeden ücretsiz olarak yararlanamayacak, ayrı bir oyun olduğu için. Yani Webtekno biraz sallamış.

https://www.pcgamer.com/pes-2021-will-be-a-season-update-rather-than-a-new-game/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Spor oyunlarını normal oyunlarla aynı kategoriye koyamazsınız. Bu tip oyunların maliyetlerini yapımdan çok ödenen lisans bedelleri oluşturuyor. Bu lisanslar her sene yenileniyor. Ve de spor oyunlarına yenilik getirmek çok zor. Aksiyon oyunu değil ki yeni silahlar, oynanış elementleri falan getiresin. Grafik motoru, maç motoru gibi şeyleri değiştirebiliyorsun ki onları da belli sürelerde yapıyorlar motor eskidikçe.

Ve de bu oyunların alan kitlenin önemli bir kısmı single oynamak için almıyor. Online oynayıp rekabet hissi için alıyor. Ve bu kitlenn yine önemli bir kısmı single oyunlara bakmıyor bile. O yüzden her sene milyonlarca CoD, Fifa, Pes, BF falan satılıyor. Bu kitlenin sene boyunca aldıkları oyunlar bunlar olduğu için o para onlara çok gelmiyor. Zaten oyun içi özellikle Fifa'da çok daha fazlası gömülüyor. Yani bu oyunu 1000 TL'ye de satsalar 50 TL'ye de alıcısı ben değilim, bu konudaki çoğu arkadaş da değildir. Ben 2 3 senede bir Fifa alıp kariyer oynayan biriyim, futbolun rekabet tarafı çok çekici gelmiyor.

• Mortal Kombat herkese hitap eden bir oyun değil. Çok fazla öğrenilmesi gereken tuş kombinasyonu var. Uzmanlaşmak sabır ve çok fazla zaman istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 24 Temmuz 2020; 13:13:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kangaetemo kullanıcısına yanıt
    Sepet gelse bu sefer kupon vermezler. Hadi verdiler diyelim bu sefer tekli alımda geçerli olur. Yedirmezler o oyunları ucuza.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 80-120 lira civarı Epic'ten alınabilir bir oyun var mı? Kupon var ama kullanmak istediğim bir oyun göremedim.
  • Hayta_Seko H kullanıcısına yanıt
    Düşer, Mk 11 sürekli ucuzluyor.
  • Pes 2020 Lite sürümünü ücretsiz olarak kütüphaneye eklediğinizde Pes 2021'in 75 liralık özel versiyonları (myClub için takım veriyor) 60 liraya düşüyor. Bu sıcak fırsat değil de nedir?

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler beklicem 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangaetemo

hocam dakikalarca dediğin trailer 2 dakika bile değil farkında mısın?

ayrıca siz beğenmiyor olabilirsiniz (ben de oynamıyorum, savunma gibi gözükmesin) ama dünya üzerinde hala tetris oynayan milyonlarca insan var. İnsanlar sırf Tetris 99 için Nintendo Switch alıyorlar

Alıntıları Göster
    Oyuna ya da oynayanlara bir lafım yok. Benim de 25 senelik bir tetris el konsolum var eski eşyalarımın kolisinde. Eskiden deli gibi oynardım.

İnsanlar artık Microsoft'tan konsol aldıracak oyun bekliyor onu demek istiyorum. Forza gibi konsol sattıracak oyunda dar bir açıdan pistte giden arabaların ön taraflarını gösteriyorsun sadece o da 10-15 saniye. Bak kendin söylüyorsun insanlar Tetris için Switch alıyor diye. El konsolunda Tetris'e lafım yok zaten, ama ev konsolunda insanların Tetris oynayacağını düşünüyorlarsa çok yanılıyorlar. Halo Infinite dışında konsol aldıracak adam akıllı bir oyun gameplay'i göstermediler 1 saatlik sunumda ve bu konsollar 3 ay sonra çıkıyor. Söylemek istediğim bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Normalde 2-3 oyuncu top fiziği falan değiştiriyorlardı bu sefer onu bile yapmayıp 2020'nin %100 aynısı olan oyuna transfer güncellemesi getirip ayrıca ve aynı fiyata satmak çok büyük aç gözlülüktür. Bize kurdan dolayı ucuza gelmiş olsa da 2020 ve 2021 oyunlarının tam fiyatları 30 dolar. 2020 sahiplerine ek %20 indirim demişler ama 2020 lite sahipleri de bu indirimden yararlanabiliyor ve lite sürüm ücretsiz bende varmış aldığımın farkında bile değilim ve %20 indirim alıyorum. 2020 oyununa tam para verenin 2021 oyununu pardon standalone güncellemesini ücretsiz veya çikolata parasına alması gerekir.
    Yine de bizdeki fiyat güzel şimdi hakkını verelim özel sürümleri 60 liraya alıyorsunuz almak isteyenler alsın almasın demiyorum ama bu kadar aç gözlülük iyi değil. NBA de her sene aynısını yaptığı oyunu 70 dolar/euro fiyatına satacağım dedi bu spor oyunları her türlü "yorumu" hak ediyor.

Alıntıları Göster
    Şimdiye kadar tam oyun parasına satıyorlardı, en azından şimdi daha ucuza satıyorlar. Bu da bir gelişmedir

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    önceki oyunlar $60 olarak çıkıyordu yalnız, bu $30 çıktı. pes 2020'nin fiyatı sonradan düştü $30 olarak çıkmadı. (çıktıktan 7 ay sonra) yani her zaman $60'a sattıkları oyunu bu sene $30'a satıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 24 Temmuz 2020; 13:38:35 >

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    İndirim Canavarı ve Steam Grand Prix dışında son yılların en faydalı yeniliğini yapıyor Valve.
    Konsol sattırmak için böyle oyunu tanıtmaları saçma olmuş elbette ams sanırım multiplayer oynanabileceğini vurgu yapmak istemişler. Bildiğiniz üzere oyunların asıl tadı arkadaşlarla çıkar tetris olsa bile.

Eskiden sözde 99999 oyunlu el konsolunu arkadaşlar ile sırayla oynayarak hangimiz daha çok blok patlatacak diye yarışırdık şimdi bunun efektli ve gelişmiş halini arkadaşlarla anlık olarak konsolda niye oynanmasın. Tetris severlerin ilgisini çekmeye çalışmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

İndirim Canavarı ve Steam Grand Prix dışında son yılların en faydalı yeniliğini yapıyor Valve.
    Hareketli arkaplan, avatar ve çerçeve?
    İyi para.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Sepet gelse bu sefer kupon vermezler. Hadi verdiler diyelim bu sefer tekli alımda geçerli olur. Yedirmezler o oyunları ucuza.
    muhtemelen kasım ayında kuponlar bitince sepet sistemi getirecekler ve bir daha kupon vermeyecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Hareketli arkaplan, avatar ve çerçeve?

Alıntıları Göster
    Çerçeve olayı aşırı güzel. Gold arkaplan kalıcı olsa para gömerdim ona da
  • Mafia 1 enisin en sevdiği oyun ve gördüğü definitive gameplayinden hayal kırıklığına uğramış

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.