Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12419. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
29 Misafir - 29 Masaüstü
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.506
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar steamde Alien İsolation adlı oyun %90 indirim alarak 5.90'a satılıyor. Alien: Isolation Collection %75 indirim alarak 20.75'e satılıyor. Uzun süredir istek listemdeydi. İndirim çok iyi gibi geldi bana, size de söylemek istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daltun47

Arkadaşlar steamde Alien İsolation adlı oyun %90 indirim alarak 5.90'a satılıyor. Alien: Isolation Collection %75 indirim alarak 20.75'e satılıyor. Uzun süredir istek listemdeydi. İndirim çok iyi gibi geldi bana, size de söylemek istedim.
    Dip fiyat buymuş, alınır mı? Hikayeli oyun arıyordum uzun süredir, oynayan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
  • Alien sorayım demiştim üsttekiler sormuş bile. Korku öğesi ne durumda korkudan ağlatır mı onu da sorayım korkuyu hiç sevmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rektangular -- 26 Nisan 2020; 20:19:0 >
  • Turcopolo kullanıcısına yanıt
    Alien: Isolation oynadığım en kaliteli oyunlardan bir tanesi.Hikayesi,atmosferi her yönüyle kusursuz bir yapım.Yalnız baya işiniz zor o yaratık ile şimdiden söyleyeyim.Beni en zorlayan oyun oldu korku kategorisinde.Tavsiye ederim herkes oynamalı bu oyunu.Fiyatı da şahane
  • Sonunda Alien: Isolation indirime girmiş. Aylardır bekliyodum. Bu fiyata kaçırılmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Standart sürümü alsak yeterli mi?
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    +1
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Ana oyun yeterince doyurucu zaten bence yeterli.
  • Alien: Isolation Collection paketinde hata mı yapmışlar yoksa çakallık mı anlamadım. Dlcleri size 2 defa satıyorlar. Paket içinde bütün dlcler ekli olduğu halde bir de Season Pass tekrar eklemişler 31tl olarak fiyatı şişirmiş.
    https://store.steampowered.com/agecheck/sub/79549

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freemium -- 26 Nisan 2020; 20:41:38 >
  • Korkudan ziyade gerilim diyebilirim atmosfer müzikler enfes kesinlikle oynayın arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Alien: Isolation oynadığım en kaliteli oyunlardan bir tanesi.Hikayesi,atmosferi her yönüyle kusursuz bir yapım.Yalnız baya işiniz zor o yaratık ile şimdiden söyleyeyim.Beni en zorlayan oyun oldu korku kategorisinde.Tavsiye ederim herkes oynamalı bu oyunu.Fiyatı da şahane
    Teşekkürler hocam, aldım direkt.
  • Anlık olarak Alien Isolation 2.95 Liraya kadar düştü, 2.95 liradan aldım. Miss gibi fiyat. Bedava resmen.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turcopolo -- 26 Nisan 2020; 21:2:17 >
  • Alien isolation ı steam üzerinden Türkçe yama ile deneyen var mı yama sorunsuz çalışıyor mu arkadaşlar?
  • 3 liraya aldım artık 3 liraya ne kadar kötü olabilir ki
  • Şaka gibi fiyat. Oynamayacağım ama dursun
  • Alien isolation bu fiyata kaçmaz. Gerilim unsuru gayet yerinde. Jump scare yok. Korku oyunu oynamaktan çekinen arkadaşlar da bence oynayabilir. Tek eksisi; yarısından itibaren sürekli aynı görevleri yaptırıp tekrara düşmesi.
  • İlk başta %90 indirimdeydi sonra %95'e çıkardılar, enteresan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -The Avengers- -- 26 Nisan 2020; 21:11:5 >
  • Alien Collection almaya gerek yok sanırım. Dlc'lerin inceleme sayısı çok az.
  • Sektördeki rekabet oyunculara yaramaya devam ediyor. Oyunun xbox gamepass pc'ye gelmesinin ardından bu fiyata düşmesi, gelecekteki satın alma kararlarımızı etkileyecek
  • alien oynamamıştım bahaneyle oynarız :)
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.