Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11336. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 34 Misafir (2 Mobil) - 38 Masaüstü5 Mobil2 Android
5 sn
349.750
Cevap
2.720
Favori
21.318.931
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Genelde oyunları tüm seri şeklinde alıyorum. Oynarken de sırayla oynuyorum seriyi. Fakat enteresandır, far cry1-2 (ki 1i bitirdim mide bulantısı baş dönmesi eşliğinde, 2de de olunca 3ü bitirdim, 2ye tekrar başladım yine oluyor), half life 1-2 episode 1-2 gib gibi belli bir yıl öncesi oyunlarda genelde 10 dakika sonra baş dönmesi, mide bulantısı oluyor. motion sickness denilen bir hadise nedeniyle oluyor fakat yeni oyunlarda olmuyor. Hep serilerin eski oyunlarında oluyor. Bir ayarı mı açmak lazım nedir? Veyahut bir bana mı oluyor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuk_Ekmek -- 29 Aralık 2018; 21:57:2 >
  • Fazladan Lord of the rings ve hobbit keyi olan varsa atabilir mi arkadaşlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahtant

Project Zomboid 14.40TL

4 Pack alınca 11.25₺'ye geliyor. 4 pack için ortak olmak isteyen var mıdır?

@Adoring: DLC için kupon yok sanırım. Bir de olsa bile, steam indirimiyle birleşmiyor standart kuponlar.
    Görseydim project zomboide girerdim ama aldım bile malesef sağol bilgi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sucuk_Ekmek

Genelde oyunları tüm seri şeklinde alıyorum. Oynarken de sırayla oynuyorum seriyi. Fakat enteresandır, far cry1-2 (ki 1i bitirdim mide bulantısı baş dönmesi eşliğinde, 2de de olunca 3ü bitirdim, 2ye tekrar başladım yine oluyor), half life 1-2 episode 1-2 gib gibi belli bir yıl öncesi oyunlarda genelde 10 dakika sonra baş dönmesi, mide bulantısı oluyor. motion sickness denilen bir hadise nedeniyle oluyor fakat yeni oyunlarda olmuyor. Hep serilerin eski oyunlarında oluyor. Bir ayarı mı açmak lazım nedir? Veyahut bir bana mı oluyor acaba?
    Bana da oluyor hocam. Eskiden küçükken saatlerce oynadığım o oyunları şimdi oynarken başım dönüyor. Bazı yeni oyunlarda da oluyor. Ben depth of field gibi ayarları kapatıyorum varsa yenilerde, ama başka çözümler de varsa deneyebilirim. Genelde fps tarzında oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9DE6A5ECA

Bana da oluyor hocam. Eskiden küçükken saatlerce oynadığım o oyunları şimdi oynarken başım dönüyor. Bazı yeni oyunlarda da oluyor. Ben depth of field gibi ayarları kapatıyorum varsa yenilerde, ama başka çözümler de varsa deneyebilirim. Genelde fps tarzında oluyor.

Alıntıları Göster
    Evet FPS tarzında daha çok oluyor hocam. Acaba monitörlerden de olma ihtimali var mı? valla bppv oldum resmen oyun sonrası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Archangel_ kullanıcısına yanıt
    https://tr.voidu.com/football-manager-2019
    ?
  • imjohnnystark kullanıcısına yanıt
    Hayret burda da baya ucuzmuş :)) Siz aldınız mı veya burdan oyun alan varsa bilgi verebilir mi güvenilir mi diye??Steam fiyatının çok altında yarı yarıya nerdeyse

• Aynı sıkıntı bende de var. Hatta yakın bir arkadaşımda da var maalesef. Panda'nın Prey ve Evil Within serisini izleyememiştim sırf bu yüzden. Depth of Field, Motion Blur falan bunlar etkileyen şeyler. Daha fazlasını ben de bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Ben black friday indirimlerinde almıştım.

O sürümde tüm dlc paketleri var. Onu al

Alıntıları Göster
    tamam dlcler var ama dlcler ne gibi +lar sağlıyor onu sormuştum ???
  • Ya beyler oyunları alıp sıkılıyorum dying light yada shadow of war tarzı oyun var mı bildiginiz böyle atlamalı zıplamalı yetenek açmalı 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: aragorn187

Ya beyler oyunları alıp sıkılıyorum dying light yada shadow of war tarzı oyun var mı bildiginiz böyle atlamalı zıplamalı yetenek açmalı 😊
    Çok popüler biliyorsunuzdur mutlaka ama Assassin's Creed

• Merhaba sayın forumdaşlar; 18 saatimi harcayıp sherlock holmes devil’s daughter oyununun üçüncü vakası olan alice’s room bölümünde takılıp kaldım. İnternetten araştırıp gameplay videolarına baktım ancak bir türlü işin içinden çıkamıyorum. Yapmadığım ya da atladığım hiçbir şey olmadığını düşünüyorum. Ama her nasılsa görevi tamamlayıp (alice’s room) bir türlü sıradaki göreve (green dragon tavern) geçemiyorum. Daha doğrusu tab tuşuna bastığımızda açılan haritada green dragon tavern kısmı açılmıyor. Belki oyunsal bir hatadır diyip part’ı tekrarladım ancak yine aynı sorunla karşılaştım. Şimdi sorum şu; acaba bu oyunu oynayıpta aynı sorunu yaşayan oldu mu ? Yardımcı olabilecek olanlara şimdiden teşekkür eder hayırlı geceler dilerim..

• Artık kütüphanesinde Lego olmayanı dövüyorlar herhalde :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Archangel_ kullanıcısına yanıt
    Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz gta5i burdan almıştım

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır sağolun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ramcho_35

tamam dlcler var ama dlcler ne gibi +lar sağlıyor onu sormuştum ???

Alıntıları Göster
    Hocam öyle ahım şahım şeyler gelmiyor ama dlc olayını biliyorsunuzdur.

Dlc aslında oyunda olması gereken ama daha sonra parayla satılmaya çalışılan item vs şeylerdir.

Bu yüzden dlcleri almazsanız hikayede eksiklik hissetmezsiniz; ama oyunda olması gereken birçok özelliği kullanamamış olursunuz.

İşte dlc olayını ortaya çıkaran EA'ya sövmek için bir neden daha

• emreglry E kullanıcısına yanıt
    valla hocam ne kadar doğrudur bilmiyorum sizin için internetten bakayım dedim
    https://guides.gamepressure.com/sherlockholmesdevilsdaughter/guide.asp?ID=36605

şurda en sonda haydut kılığına girip öyle gidin diyor green dragon taverne belki yardımcı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 30 Aralık 2018; 3:47:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Hocam öyle ahım şahım şeyler gelmiyor ama dlc olayını biliyorsunuzdur.

Dlc aslında oyunda olması gereken ama daha sonra parayla satılmaya çalışılan item vs şeylerdir.

Bu yüzden dlcleri almazsanız hikayede eksiklik hissetmezsiniz; ama oyunda olması gereken birçok özelliği kullanamamış olursunuz.

İşte dlc olayını ortaya çıkaran EA'ya sövmek için bir neden daha

Alıntıları Göster
    DLC olayını ilk ortaya çıkartan firma EA değil yannız hocam. İlk paralı DLC 1997 yapımı Redneck Rampage oyununa ait. Paralı DLC'lerin ana akım AAA oyunlara yedirilmesi ise 2006 senesinde Bethesda'nın Oblivion'a eklediği "at zırhı" DLC'si ile başlıyor. EA games paralı DLC olayına 2008'de filan anca uyanıyor. Bakmayın şuan en çok kullanan firmalardan biri ama zamanında trendin gerisinden gelmiş

• Arkadaşlar elinde fazladan lego lord of the rings keyi olan varsa alabilir miyim pmden yetişemedim humblebundlea

• https://www.playstore.com/urun/grand-theft-auto-v-great-white-bundle

Bir yanlışlık yok değil mi arkadaşlar GTA V oyunu da dahil buna.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.