Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2945. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TheBearGrylls , TheBearGrylls , Perilsoul Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
76.217
Cevap
1.564
Favori
3.789.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29432944294529462947
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uk hesap açın, ininal sanal kart kaydedin, 1 hafta bedava ps now üyeliği başlatın ve bedava oynayın spiderman, metro exodus vs bir sürü oyun var.

Düdüklenmeyelim arkadaşlar, şu anki durumu tanımlayan kelime bu çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem Yılmaz'ın açık tabut merasimi esprileri geldi aklıma.

''Ölü mü bu? Ölmüş mü şimdi?''

Ölüyü al, ''indirim mi bu? inmiş mi şimdi yani?''..
  • classlord kullanıcısına yanıt
    Onlarca böyle kişi var. Alma aldırma sadece sana bana geliyor. Bu adamların hayatta giçbir derdi tasası yok. 500 lira bir eğlence yazılımına verilir mi ya?

Yazık günah. Çok yazık.

• fiyatlara bakar mısın ya Allah cezanı vermesin sony alacak oyun yok
  • bende hem xbox one x hem ps4 slim var (3 yıl önce ucuza almıştım). Xbox'ta game pass sayesinde her gün 4-5 oyun oynayıp kapatıyorum konsolu ama ps4 tozlanıyor haftada 2-3 kullanıyorum, oyun alayım diyorum fiyatlar da çok pahalı bu yüzden ben kendim şahsen playstation ile devam edemeyeceğim sonraki nesilde :( böyle bir derdimizin olması çok saçma komik ve kötü.
  • Her ne kadar hic bir oyuna full ucret vermesemde,

kardeslik ile yada bir oyun ciktiktan sonra 1-2 hafta bekleyerek en fazla verdigim ucret 100-120tl olsada,

bu yeni cikan oyunlardaki fahis fiyatlari protesto etmiycegim anlamina gelmez.

bende cok ciddi bir sekilde yeni nesilde xboxa gecmeyi dusunuyorum...
  • The Order almak isteyen biri varsa birlikte alabiliriz indirimdeyken
  • Valla indirimler genel itibariyle berbat.

Ben Uncharted Nathan Drake Collection ve Uncharted 4 alacağım.

Tekrar tekrar oynamama rağmen dijital arşivimde yoktu bulunsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, Oyunların soundtrack lerini credits haricinde dinleyebildiğiniz bir yer var mı ya da yöntem ? bir de oyun içinde bir kombinasyon ( (xx oo a ) vardı, bekleme ekranında yapınca sıradaki fon müzğine atlıyordu, hatırlatan var mı ? Ps4 oyunlarındaki sesleri kaliteli almak için Optik kablo kullan varsa tavsiye verebilir mi ? Teşekkürler

• Son iki seferdir ps storedan oyun satın alınca sipariş no içerikli mail gelmiyor. mail adresim hala aynı. Benzer durumu yaşayan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • auslaender kullanıcısına yanıt
    En son ay başında alımım olmuştu, satın alıma ilişkin sipariş noyu içeren mailler hep geldi. Hatta aylık ücretsiz plus oyunlarında bile geliyor. Geçen ay ea access aylık 8 TL olmuştu, onu aldıktan sonra indirdiğim ücretsiz ea oyunları için de ayrı ayrı mailler geldi.

• Bu ülkenin evladına, vatandaşına yazık. Bir oyun 500 TL olur mu yahu? Z kuşağı umarım herşeyi değiştirir.

• yüzümü güldüren bi fiyat göremedim. Dönüp dolaşıp aynı şeyler, geçtiğimiz indirimlerde daha ucuza düşenler de var. Nioh baktım 200 küsür daha da ucuzlayınca artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birkaç ay önce 84₺'ye satılan WWE 2k20, bu indirimde 128₺ olmuş. 84₺'ye değer mi diye kararsızdım, şimdi aldığıma şükrettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: auslaender

Son iki seferdir ps storedan oyun satın alınca sipariş no içerikli mail gelmiyor. mail adresim hala aynı. Benzer durumu yaşayan var mı?
    Doom’u aldım biraz önce, gelmedi mail falan.

• daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Bende şimdi Bloodborne satın aldım mail gelmedi, normalde her satın alımda hemen gelirdi.

• Need for speed 25 TL civarı olmuş doomla beraber alınır mı sizce ?

• imza kampanyası yok mu fahiş fiyatlar için , imza atalım.
  • Dövüş oyunlarında güzel indirimler var.
  • kingdom hearts tüm oyunları 155 e düşmüş bi 100-130 olsa düşünmeden alırdım da
  • 
Sayfa: önceki 29432944294529462947
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.