Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2943. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TheUnderTaker- , TheUnderTaker- , Neco. Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
76.123
Cevap
1.561
Favori
3.780.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
28. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 29412942294329442945
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS Store'da henüz "Yaz indirimleri" adı altında bir paylaşım veya görsel yok ama bazı oyunları düşmüş gördüm.

Resident Evil 3 - 150 TL ve Judgment - 51.80 TL gibi. Sanırım yarın duyuru yapılır ve diğer oyunlar eklenir.

Not : AC Odyssey düşünen arkadaşlar, 89 TL için son gün, yarın.
  • Judgment ve Persona 5 Ultimate dip fiyatı görmüş. Vanquish & Bayonetta Remastered paketi de 110₺ civarına düşmüş. 3 oyunu da almayı düşünüyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Death stranding 30 eur 184 tl
    Days gone 20 eur 124 tl
    Spiderman 25 eur 155 tl
    Özel kur falan yok. Eskiden 4.5 alınırdı hep

Üst mesajlara last of us fiyattan dolayı satmamıştır indirim yer lafı geçmiş, Amazon trde 1 ay bestseller oldu oyun. Indirim yese de 50*4.5 olmayacak zaten, geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hagiosmann -- 22 Temmuz 2020; 5:44:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten rakamları görünce çıldırmış olmalılar dedim.2018 de Store fiyatlarına zam yaptıklarında yani dolar 7 aştığında Euro da zirve yapıp 7.8 i görmüştü ve ona göre kuru alıp zam yapmışlardı.Euro bugün 7.85 arada fark yok.Bu indirim ayağı altında yapılan fiyatlarında zamdan hiç farkı yok.Ben bu fiyatlar üzerinden değil oyun almayı ilerde ps5 filanda almam.Şu fiyatları gördükten sonra konsol devri benim için bitmiştir.Game pass için xbox ı düşünürüm o kadar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 300 küsür indirime giren oyun olmuş. For honor dışında indirim göremedim. O da zaten plusla verilmişti. 28 tl ye düşen pes ile 50 tl ye düşen fifanın fiyatları bile arttıysa bu saatten sonra pek de ümitlenmemek gerek.

• Hocam Persona 5 Ultimate Daha önce 91.80 i görmüş 114 TL şu anda yani dip fiyat değil bildiğin zamlı fiyatlar.

• Gerçekten bu fiyatlar nedir böyle, 30 Euro’luk Death stranding 180 lira

• Her halükarda Sony'i savunanları piste davet edelim. Yüz kere söyledik, biz sizden iyi biliyoruz ülke ekonomisinin bitik olduğunu ve euro kurunun ne olduğunu. Ancak Sony Türkiye piyasası ve müşterilerisine zerre kadar değer vermiyor işte.

Bu yaştan sonra işin yoksa PC topla, yok donanım takip et, hangi oyun hangi ayarda nasıl çalışırla uğraş.

• Her indirimde ürün dip fiyat görecek diye bişey yok ki. Haftanın fırsatı vb. Olur belki daha çok düşer.

• Ulan bu mu indirim daha 1 ay önce normal hafta indirimde daha çok düştü ya
    Birilerinin şunların kafasına vurması lazım hacı abi gına geldi ya her ülkede ülkenin para birimine göre hesaplanmali oyun fiyatları yeter ya para var ama absurd 400 TL bir oyuna vermek zoruma gittiği için 8 ayda sadece NBA ve god of War aldim yazık bu nasıl bir pazarlama stratejisi ?

• Shadow of War'ın ek paketlerine ya da nihai sürümüne bir indirim gelirse alma niyetim vardı gelmemiş. 3 ay önce bir delilik yapıp stardart sürüm alma hatasında bulundum cezamı çekiyorum.
  • Fiyatlarda bir değişiklik yok. İndirim oranları az. Yani Persona 5 ya da Death Stranding ya da başka bir oyun daha önce %80 indirim görmüş olabilir. Şimdiki indirim oranı %75 oldu diye oyunlar zamlanmış anlamına gelmiyor. Diğer bölgelerde hangi oranda indirim varsa tr psn'de de o kadar indirimli. Oyunlar bize göre pahalı tabii o ayrı konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygrkmklnc -- 22 Temmuz 2020; 9:50:2 >
  • Yakuza 6 indirime girmemiş :( Judgment 51,80'e düşmüş ilgimi çeken tek indirim bu oldu alabilirim.

• bırakmak lazım artık oyun oynama işini bir oyun almak 2-3 yıl bekliyoruz nerdeyse ömür bitiyor tadı kaçtı her şeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gybe

Gerçekten rakamları görünce çıldırmış olmalılar dedim.2018 de Store fiyatlarına zam yaptıklarında yani dolar 7 aştığında Euro da zirve yapıp 7.8 i görmüştü ve ona göre kuru alıp zam yapmışlardı.Euro bugün 7.85 arada fark yok.Bu indirim ayağı altında yapılan fiyatlarında zamdan hiç farkı yok.Ben bu fiyatlar üzerinden değil oyun almayı ilerde ps5 filanda almam.Şu fiyatları gördükten sonra konsol devri benim için bitmiştir.Game pass için xbox ı düşünürüm o kadar.
    Yanliz degilsin. Tamam ulkede kur cok yuksek ama diger taraftada playstation cok acimazsiz bize karsi .

• copycat kullanıcısına yanıt
    Hocam gönül isterki sizin dediğiniz gibi olsun ama sebepler ve sonuçlar ortada ben gow digital edition 2018 i 72 tl ye spiderman goty 103 tl ye aldım ki sadece ana oyunun olduğu spiderman 64 tl ye düşmüştü. Şuan ki indirimler kötü çünkü indirim oranları çok kötü.

• Verecegimiz en buyuk tepki tr stordan oyun almamak olacaktir. Imkani olan veya olmayan herkes bu tepkiyi ortak koyarsak mutlaka geri adim atacaklardir .
    Ancak halen tr storedan oyun alan buyuk bir kesim varki
    Ps tarafida indirim yapmayi gerek duymuyor

Yani fiyatlarin artmasinda asil sorumlu biz oyunculariz.

• Bu ne biçim indirim ya dalga mı geçiyorlar? Madem euro kuruna göre fiyatlar TR mağazasının ne işi var burada? Kapatsınlar herhangi bir avrupa ülkesinin mağazasından alalım. Yaz ve kış indirimleri oyunların yıl içerisinde en düşük fiyatlarını gördükleri zamanken bizde zamlı indirim yapıyorlar. Haysiyetsiz herifler

• quote:

Orijinalden alıntı: copycat

Her halükarda Sony'i savunanları piste davet edelim. Yüz kere söyledik, biz sizden iyi biliyoruz ülke ekonomisinin bitik olduğunu ve euro kurunun ne olduğunu. Ancak Sony Türkiye piyasası ve müşterilerisine zerre kadar değer vermiyor işte.

Bu yaştan sonra işin yoksa PC topla, yok donanım takip et, hangi oyun hangi ayarda nasıl çalışırla uğraş.
    Yeni konsollarin 8000 tl oldugunu dusunursek zaten oyun bilgisayari almak cok cok cok daha mantikli

Ancak konsolda 8000 gibi fiyatlarin cok gecerli olacagini dusunmuyorum. One x bile 5000 tl den ciktiginda turkiyede satis rakamlari cakilmisti

• Quiet00 kullanıcısına yanıt
    Hindistanda aylık asgari kazanç 120 dolar .

• 
Sayfa: önceki 29412942294329442945
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.