Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
76.204
Cevap
1.564
Favori
3.788.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13951396139713981399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Grafikleri mühim değil bu mantıkla oyun almıyorum.
  • ps4 pro için

ezio collection

watch dog 2

diablo 3 eternal

xbox one x için

resident evil 7

gta v

ac unity

alarak yılbaşını kapatıyorum. Resident evil 7 değer mi biraz şüpheliyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • barisdragon B kullanıcısına yanıt
    Bu listedeki en güzel oyun RE 7.

• 20 gün önce Battlefield 1 Revolution sıfır kutulu 160 TL ye aldım ve şu an store da 70 küsür TL :( Storedan oyunu tekrar satın alsam , bu indirim furyası bitince kutulu sıfır Battlefield Revolution ı elimden en az kaç tl ye çıkartabilirim acaba?
  • ps3 de MOTOSTORM vardı çılgın yarış kavgalı gürültülü falan yok mu böyle bir oyun Ps4 de?
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    çakıyorum o zaman evil within 2 yi de çok beğendim.

• Dishonored the complete edition fiyat çok iyi 89 tl

Oynamayan varsa kesin alıp tek tek oynamalı.

Keşke hiç birini oynamamış olsaydım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ask11012007

20 gün önce Battlefield 1 Revolution sıfır kutulu 160 TL ye aldım ve şu an store da 70 küsür TL :( Storedan oyunu tekrar satın alsam , bu indirim furyası bitince kutulu sıfır Battlefield Revolution ı elimden en az kaç tl ye çıkartabilirim acaba?

Bf 1 nasıl hocam videolarını falan izledim güzel. Online mi takılmak gerekiyor zevk almak için oyundan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

ben beceremedim ölüp ölüp başa dönülen bir oyun güya oynanış süresini uzatmışlar incelemeden almayın

olur mu hocam yaa naptın sen :) bloodborne oyanış süresini uzatmak için değil oyunun ceza mantığı oyle zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

vay be onlarca oyun indirimde fakat gt sport inmedi . neyse beklemeye devam

GT Sport mu Project Cars 2 mi?
    Her iki oyunu da oynayan arkadaşlar kendi görüşlerini yazabilir mi?
    Kişiden kişiye değişir fakat ortak bir kanı varsa hazır Project Cars 2 indirimdeyken ondan alayım bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: habip07

quote:

Orijinalden alıntı: ask11012007

20 gün önce Battlefield 1 Revolution sıfır kutulu 160 TL ye aldım ve şu an store da 70 küsür TL :( Storedan oyunu tekrar satın alsam , bu indirim furyası bitince kutulu sıfır Battlefield Revolution ı elimden en az kaç tl ye çıkartabilirim acaba?

Bf 1 nasıl hocam videolarını falan izledim güzel. Online mi takılmak gerekiyor zevk almak için oyundan.

Daha açmadım bile jelatinini. O derece zarardayım yani :)
    Bu yüzden oyun hakkında yorum yapamayacağım.
  • habip07 H kullanıcısına yanıt
    singleda mükemmel oyun

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam, pc tarafındaki hesaplarımı (lol-steam-uplay-origin) satıp alayım 3-5 oyun. Finallerden sonra da konsolu alırım.

• Persona 5 deneyen var mı? Çok övülüyor ama turn-based tarzından nefret ediyorum ve çocuksu olmasından korkuyorum.
  • Arkadaşlar bu ocak indirimleri ne zamana kadar sürecek biliyor musunuz?

• çizgi grafikleri beğenmediğim için pas geçtim

• ask11012007 A kullanıcısına yanıt
    Direksiyon varsa Project Cars 2 yi kaçırırsan direksiyonuna yazık olur. Direksiyon yoksa GT Sport u yapıştır gitsin.
  • ask11012007 A kullanıcısına yanıt
    Ben alıcı olsam store da bu fiyatı gördükten sonra bu fiyat aralığında para verirdim daha fazla vermezdim bu oyuna. Kutulu bulamıyorsam dijital hesaplardan bir şekilde bulurdum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YavuzÇ.

Burada isyan edenleri anlayamıyorum (FİFA İçin) geçen yıl da aynısı olmuş biraz beklemekte fayda vardı 3 gün 1 hafta sabretmek gerekiyordu bence fiyatı düşmese bile yine en az aynı indirimi alacaktı Sony ye ea ya laf ediyorsunuz da biraz bilinçli tüketici olmak ta önemli bence.

Peki durumu Fifa için değil de NBA2k18 için yorumlayalım 48 saat indirimlerinde 104 liradan satışa sunuldu. Şimdi ise fiyatı 119 lira. Nba için yılsonu indirimini bekleyenler de BİLİNÇLİ tüketici mi oluyor şimdi? Burada çok saçma bir satış politikası var bariz biçimde. Kimse isyan etmezse Sony aynen devam edecektir. Tüketici olarak bir şekilde tavır koymak asıl bilinçli olma halidir bana kalırsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • [Deleted from big topics]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi billy brown -- 8 Ocak 2018; 10:52:46 >
  • 
Sayfa: önceki 13951396139713981399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.