Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1398. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fallingwheel76 , LeoMaximus , Mr.Prestige , Mr.Prestige Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
76.213
Cevap
1.564
Favori
3.788.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 13961397139813991400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: avei21

vay be onlarca oyun indirimde fakat gt sport inmedi . neyse beklemeye devam

Gt kariyer gelecek inmez kolay kolay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

quote:

Orijinalden alıntı: avei21

vay be onlarca oyun indirimde fakat gt sport inmedi . neyse beklemeye devam

Gt kariyer gelecek inmez kolay kolay

zaten kariyer gelecek diye bekliyorum bende gt sport u . kariyer çıkmadan belki son bir indirim yaparlar

• auslaender kullanıcısına yanıt
    Burada tepki gösterilmesi gereken 2k18 in fiyatı yalnız benim söylediğim fifa 18 için. Burada konuşuldu geçen yıl da aynı şey olmuş biraz sabırlı olmak gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS3’te fifa 18 alıp deneyen var mı? Oynanışı güzelse almayı düşünüyorum da. Ama sadece kadro güncellemesi şeklindeyse almak istemiyorum.

Dipnot: Ortak olmak isteyen refi bol üyeler de pm atabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinergy kullanıcısına yanıt
    PS3’teki Türkçe değilmiş diyorlar.

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Türkçe İngilizce pek fark etmez de, grafikler eski oyundan sadece kadro güncellemesi ise almaya değmez. Onun için sormuştum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hagiosmann kullanıcısına yanıt
    Gt sporta bugün sabah kariyer modu geldi bile hocam

• 12. indirim ne olacak var mı bir haber ?
  • Mafia 3 alınır mı?

• Wolfenstein 2 ve battlefront 2 alacağım bunlardan birini sec isteyen mesaj atsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 22 Aralık 2017; 15:45:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Ben alıcı olsam store da bu fiyatı gördükten sonra bu fiyat aralığında para verirdim daha fazla vermezdim bu oyuna. Kutulu bulamıyorsam dijital hesaplardan bir şekilde bulurdum.

tipik bir donanımhaber ölücüsü :)
    Piyasa altüst :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Direksiyon varsa Project Cars 2 yi kaçırırsan direksiyonuna yazık olur. Direksiyon yoksa GT Sport u yapıştır gitsin.

Direksiyon PS4 uyumlu değil PC ve xbox 360 uyumlu. O zaman GT Sport indirimi bekleyeyim.Çünkü şimdilik sadece Project indirimde.GT de henüz bir indirim yok.
  • YavuzÇ. Y kullanıcısına yanıt
    Tartışma yaratmaya çalışmıyorum ama çok yanlış bir tabirde bulundunuz. Burada genel bir uygulamayı eleştiriyoruz herhangi bir oyun özelinde konuşmaya gerek yok.

• sinergy kullanıcısına yanıt
    PS3’teki Legacy Edition. Yolculuk hikaye modu falan yok. Kadro güncellemesi şeklinde.

• ask11012007 A kullanıcısına yanıt
    Mutlaka girecektir indirime yakın zamanda
  • TR PSN kart sorunu vermezse alınır . Ama oynanır mı derseniz ilk bölümden sonra oyunun sürekli kendini tekrarladığı ve bir fiyaskoya döndüğünü söyleyenler çok.
  • 12. Oyun: GT SPORT

• 1 senedir ps4 kullanıcısıyım ve mantıgım beni digital oyun almaya yönlendiriyor. Benim gördüğüm kadarı ile yeni bir oyun cıktıgında hemen almamalı. bir kaç ay içerisinde indirimi 80-100 tl seviyesi buldun mu almak gerekiyor. gecmiş oyunları falan daha indirim olur en ucuzu derken beklemenin anlamı yok. sadece Fifa serisinde ea da farklı bir durum var ocak indirimi falan bekleyinceye kadar fut draft modları için herkez takımını kuruyo birde eski 50 - 60 tl oyunlar plus ile saten bedava veriyo until dawn gibi oyunlara para vermeye gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbaros_ksk

Persona 5 deneyen var mı? Çok övülüyor ama turn-based tarzından nefret ediyorum ve çocuksu olmasından korkuyorum.

Anime izlemiyorsan tavsiye etmem. Ben şahsen çok beğendim oyunu. Çoğunlukla hikayeye odaklanan bir oyun. Çok fazla diyalog var. Anime sever birisiysen sıkılmadan oynayacağına eminim.
  • iozbakis İ kullanıcısına yanıt
    Rekabetçi online oyunları multide ezilmemek adına daha çabuk alanlar var. Single hikaye odaklı oyunlarda böyle bir durum olmuyor fiyatlar yüksek olduğundan fazla alan olmuyor fiyatı düşsün diye. Böyle böyle de bitecek galiba hikaye odaklı oyunlar ne yazık ki. Tüketiciler de haklı bir yönden hikaye oyununu 1 ay önce oynamak için 100-200 TL fazla para vermek istemez kimse eğer bundan para kazanmıyorsa.
  • 
Sayfa: önceki 13961397139813991400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.