Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: steven_stiffler Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 18 Misafir (2 Mobil) - 16 Masaüstü3 Mobil2 iOS
5 sn
76.168
Cevap
1.562
Favori
3.784.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 13941395139613971398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu iki tane 90'a kampanyasında 59'a gelen oyunların fiyatları artmış, anlaşılan sadece o kampanya için fiyatlar düşürülmüş. Prey 120 olmuş.
  • Bana otun önergenize alıyım ama iyi indirim olsun 150 tl ve altı olsun oyun fiyatı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dynamole

quote:

Orijinalden alıntı: PlayforFun

quote:

Çok güzel bindirimler de olmuş. God of War 3, The Last Guardian ve Until Dawn 60 liradan 104 liraya; Gravity Rush 2, Digimon Story Cyber Sleuth, Last of Us 60 liradan 120 liraya ve The Order: 1886 60 liradan 180 liraya (Oha!) çıkmış. Bunlar sadece istek listemde olup dikkat ettiklerim bu arada.

Bunlar bindirim degil. O oyunlar kampanya icin indirime girmisti, kampanya bitince eaki fiyatlarina cikti. Fifa 104 TL olmus, kampanya bitince 269 liraya cikacak, o zaman da bindirim dersiniz kesin.

Kampanya fiyatları değil, sabit fiyatları 60 lira olarak gözüküyordu bu birincisi. İkincisi de God of War, Until Dawn, Last of Us 20 dolar us'de. Bizde nasıl 104 lira, 120 lira oluyor? Son olarak olayı da açıklayayım, Playstation Avrupa genel bir kampanya yaptı 2 oyun 30 Euro diye. Çünkü indirime giren oyunların neredeyse hepsi 20 euro'ydu. Bizim süper Türkiye ps store yetkilileri de mecburen oyunları olması gereken fiyata indirdi yıllar sonra (60 liraya yani) ama yine bir çakallık yapıp yüksek fiyatlarına geri çektiler. 20 dolarlık oyunu 60 liraya indirip sonradan 120 liraya çıkarmak bindirim olmuyorsa haklısınız.

Iki al bir odede veya ikisi X lira kampanyalarinda zaten sabit fiyatmis gibi gosteriliyor. Playstation Avrupa genel kampanya yapti bizimkiler indirdi diyorsun, kampanya bitince ama Amerika PSN’de oyunlar 20 dolar diyorsun. Her seyi cok biliyorsunuz ama bizi Amerika kitasinda falan mi saniyorsunuz? Avrupa (Ingiltere) PSN’e bagli oldugumuzu bin kere soyledik, soylendi. Amerika’da 20 dolar olmasi bizi ilgilendirmiyor. Ha alabiliyorsaniz, gidin oradan alin boyle de bir secenek mevcut. Ama girin bakin UK fiyatlarina ona gore karar verin bindirim mi yoksa normal isleyis mi diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayforFun -- 22 Aralık 2017; 13:44:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

Adamlar kuru 3 alıyor hala dediğiniz laflara bak akıl alır gibi değil ya... 2 senedir olan olay toplu indirimlerde daha ucuz olması çoğu oyunun.

Devlet vergisini koyup, PS Turkiye de kuru 4.5 yaparsa ben o zaman gorecegim bunlari.

• Arkadaşlar biz arkadaşla uk psnden bf 1 deluxe eder. Almıştık zamanında. Şimdi season pass almak istiyoruz. Tr psnde 44 lira uk psnde 12£ yanı 60₺. İlla uk dan mı almamız lazım season pass i

• Beklediğim oyun malesef indirim değil bindirim olmus yine bekleyeceğiz anlaşılan. Origins 119 a düşmüştü şimdi 188 olmuş. Neyse bekleyeceğiz
  • RISE OF THE TOMB RAIDER: 20 YEAR CELEBRATION 59 tl ye düşmüş, kesin alacağım..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PlayforFun

quote:

Çok güzel bindirimler de olmuş. God of War 3, The Last Guardian ve Until Dawn 60 liradan 104 liraya; Gravity Rush 2, Digimon Story Cyber Sleuth, Last of Us 60 liradan 120 liraya ve The Order: 1886 60 liradan 180 liraya (Oha!) çıkmış. Bunlar sadece istek listemde olup dikkat ettiklerim bu arada.

Bunlar bindirim degil. O oyunlar kampanya icin indirime girmisti, kampanya bitince eaki fiyatlarina cikti. Fifa 104 TL olmus, kampanya bitince 269 liraya cikacak, o zaman da bindirim dersiniz kesin.

Kampanya fiyatları değil, sabit fiyatları 60 lira olarak gözüküyordu bu birincisi. İkincisi de God of War, Until Dawn, Last of Us 20 dolar us'de. Bizde nasıl 104 lira, 120 lira oluyor? Son olarak olayı da açıklayayım, Playstation Avrupa genel bir kampanya yaptı 2 oyun 30 Euro diye. Çünkü indirime giren oyunların neredeyse hepsi 20 euro'ydu. Bizim süper Türkiye ps store yetkilileri de mecburen oyunları olması gereken fiyata indirdi yıllar sonra (60 liraya yani) ama yine bir çakallık yapıp yüksek fiyatlarına geri çektiler. 20 dolarlık oyunu 60 liraya indirip sonradan 120 liraya çıkarmak bindirim olmuyorsa haklısınız.

Yazının her kelimesi yanlış nerdeyse

• MDemirbas14 kullanıcısına yanıt
    Tr psn1 den alırsanız %90 çalışmaz. Uk dan alın garanti olsun

• ben beceremedim ölüp ölüp başa dönülen bir oyun güya oynanış süresini uzatmışlar incelemeden almayın

• becks1907 kullanıcısına yanıt
    alınır grafikler perfect

• Nihayet heavy rain paketi kaptık
  • Sabırla bekledim şimdi fifa’yı alma zamanı, bazıları çok yakınmış da sayfalarca yıl sonunda 104 e düşebileceği konuşuldu, her sene olan olay bu şubat gibi de plus indirimiyle 60 tl lere inecek ki fifa17’ yi de öyle almıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Gecen sene de ayni halti yemislerdi ama o zaman yine 15-20 gun falan vardi sanirim arada, bu sene isin iyice b.kunu cikardilar

Yok abi zaten mesela Black Friday ve Yılbaşı indirimi arası 10-15 gün var, öyle durumlar olabilir ama adamlar aynı indirim kampanyası içinde ve sadece 3 gün sonra yaptılar, zaten 7 gün cayma veya fiyat farkı iade hakkı var tüketici haklarında ama 15 lira için uğraştığımıza değmez, yapılacak hareket cüzdanlara 15 lira iade olması, ondan sonra sorarlar niye TR psn'den değil de endonezya'dan alıyor, kaçak alıyor bu millet diye, kimse parayı yerden toplamıyor...

• Sdoner S kullanıcısına yanıt
    Ben bu şekilde bakmadım farklı algıladım buradan bakınca haklısın benim anladığım sadece sabırsız ca oyunu alıp arada ki küçük farkı eleştirmeniz di bunun böyle olacağı belliydi ama doğru bir durum Değil haklısınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    bunlar ps3 oyunu grafikler tırt olabilir remasteredları beğenmedim ben

• zinedine_zidane kullanıcısına yanıt
    indirmeye başlamadıysan 14 gün içinde cüzdana iade ediyorlar bir tane ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

Indirimleri nereden goruyorsunuz/takip ediyorsunuz hocam?

sabah bu indirimler gezerken denk geldi.daha sonra psprice sitesinden baktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

indirmeye başlamadıysan 14 gün içinde cüzdana iade ediyorlar bir tane ettim

Eyvallah hocam :) Ben indirdim eskittim bile oyunu :D 15 lirasında değilim ben dediğim gibi, iadesi için de uğraşmam ama bu yaptıkları hareket yanlış, etik değil bundan yakınıyorum.
  • vay be onlarca oyun indirimde fakat gt sport inmedi . neyse beklemeye devam
  • 
Sayfa: önceki 13941395139613971398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.