Şimdi Ara

Aziz Yıldırım neden gitmiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
1.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soru açık Aziz Yıldırım neden gitmiyor.

1- Aklayacağı bir şeyler mi var.

2- Alacağımı var kulüpten

3- Başka başkan çıkmıyor mu. Borç mu çok batakta mıyız.

4- Tamam kazandırdıkları var ama standart şeyler. Kaybettirdiklerini göremiyor mu acaba.

5- Bilinmeyen bazı oyunlar. kongrede oyunlar mı dönüyor.

6- Neden önünü açmıyor insanların neden neden

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moskowa48 -- 30 Haziran 2017; 16:19:9 >
  • Money talks
  • başkanlığa neden gelinir ki? tabiki şahsi ve ekonomik menfaat için. elin tüpçüsü neden başkan sanıyorsunuz? ah ulan aynştaynım beaa.
  • Ne kadar nefret etsekte baransu gibilerinin attığı iddiaların gerçekliği nedeniyle gitmiyor/gidemiyor.
    Onun cezaevinde değilde dışarda olabilmesinin tek sebebi var oda Fenerbahçe taraftarının desteği.
  • 14-15 senedir takımın başında. Her şeye maydanoz. Daha şimdi CEO getiriyor. Bakkal gibi hesabımız kitabımız diyor. O zaman sen yönetmedin mi bu kulübü bakkal gibi.
  • Sezon sonu bence hocada gider başkanda.Ferit Şahenk yada Ali Koç gelmeli
  • SORUNLU.
  • Klubün şu kadar borcu var desin, hemen toplanıp verelim paşamada rahat bıraksın bizi.
  • Enteresan , 40 yaşındayım diyorsunuz ve hala Aziz Yıldırım neden gitmiyor,diye soruyor musunuz? Hayat aslında tecrübe ettiklerinizle bu sorunun yanıtın çoktan vermeliydi size. NEden bırakmadığı gün gibi aşikar , tüm çıplaklığı ile çok net.
  • Reklam hocam.
    Aziz yıldırım yıllarca askeriyenin tüm inşaat işlerini fahiş fiyatlarla yaparak para kazanmıştır ve buna en büyük katkı fb başkanı olmasıdır.
    Ancak gerek ergenekon davası gerekse şike davası süresince çok büyük bir darbe yedi ve şu an kamuya karşı fb baskısıyla kendini sağlama alıyor. Eğer yargıtay tutuklama kararı çıkarırmaz ise en kısa sürede bir bahaneyle ayrılacağını düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antikitos

Enteresan , 40 yaşındayım diyorsunuz ve hala Aziz Yıldırım neden gitmiyor,diye soruyor musunuz? Hayat aslında tecrübe ettiklerinizle bu sorunun yanıtın çoktan vermeliydi size. NEden bırakmadığı gün gibi aşikar , tüm çıplaklığı ile çok net.

Yav hani Emenike geliyordu ?
  • FB ve GS taraftarını kışkırtmak ve birbirine düşman etmek için orada oturuyor adamın çıkıp basına konuştuğunda mutlaka GS'ye laf atması var kendini tatmin ediyor taraftarın yarısı bunu destekliyor diğer yarısı isyan ediyor ve adam bırakmıyor sizi klübün başına leke sürdü hala oturuyor hiç utanma yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Font_Drakula

14-15 senedir takımın başında. Her şeye maydanoz. Daha şimdi CEO getiriyor. Bakkal gibi hesabımız kitabımız diyor. O zaman sen yönetmedin mi bu kulübü bakkal gibi.

yav bu adam 2-3 yıl önce de ceo getirmiş sonra kovmuş ceo yu, doğru mu bu? hem radyo da duydum hem de telegol de duydum. doğruysa ceo nasıl kovuluyo o da ayrı bi komedi
  • Şike ile Fenerbahçe'yi lekelemesine rağmen bırakmayan adam kolay kolay bırakmaz. Neden bırakmıyor çünkü Fenerbahçe'ye geldiği günden beri hiç bir sportif başarı yaşatamadı tatmin edici bir başarı yok adamda öyle bir ego varki kabullenemiyor "biz bu işi yapamıyoruz sorun bizde" demiyor kabul etmiyor bunu hala o düşük zekaları ve yüzsüzlükleri ile bişeyler yapabilceklerini sanıyorlar. Ben söylim bıraksa bile yerine kendi adamını getirir arkadan kontrol etmeye devam eder bu herifler klübü ele geçirmiş öyle kuvvetliler ki karşılarına rakip çıkamıyor çıkanların,akıl vermeye çalışanların hepsini bitiriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonMohikan07

quote:

Enteresan , 40 yaşındayım diyorsunuz ve hala Aziz Yıldırım neden gitmiyor,diye soruyor musunuz? Hayat aslında tecrübe ettiklerinizle bu sorunun yanıtın çoktan vermeliydi size. NEden bırakmadığı gün gibi aşikar , tüm çıplaklığı ile çok net.

ben de senin gibi bekliyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SonMohikan07

quote:

ben de senin gibi bekliyorum.

kusura bakma size cevap vermeyecegim. Polemiğe girmek istemiyorum. Tartışmak kavga etmek istemiyorum. Gerçeği gören taraftar görüyor zaten. Fikirlerimiz uyuşmuyor ayrıca. Nezakette bulunup konuya yorum yapmışsınız teşekkürler. Ama bundan sonra sizin açtığınız hiçbir konuya yazmayacağım.

• quote:

Bu kadar kötü yönetim ve takımı desteklemek için sana ödedikleri ne?Senin Fenerbahçeli olduğuna bile inanmıyorum artık, sizin gibiler ancak galatasarayın çileği olur.
  • Son 10 yılda böyle bir başkan büyük kulüplerin başına gelmedi ne kadar şuan takım kötü gidiyor diye düşünseniz de.
    Fenerbahçe elbette büyük kulüp ama nereden nereye geldiğini Aziz Yıldırım'ın başkanlık sürecinde herkes görmüştür diye tahmin ediyorum.
    Eğer amaç sonuçlar,kupalarsa diğer takımlardan çok da geri kalır bir yanımız yok gibi hatta son 8 yılda ligde en iyi takımızdır büyük ihtimalle.
    Aziz Yıldırım bence her şeyin farkında bu yüzden daha iyi şeylerin olacağına inanıyorum ama Aykut hocaya daha da güvenmesin artık...
    Gerçi Aykut hoca da lige bakarsak başarısız sayılmaz...Sayılmaz da futbol zevk vermiyor maalesef..Eğer amaç ligse zaten diğer takımlar da kötü..
    Yeni bir teknik direktör yeni taktik diyorum ben...Ama Alex gerçeğini de unutmuyorum, bir şekilde Alex olayını affetirebilmeli Aziz Yıldırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Şike ile Fenerbahçe'yi lekelemesine rağmen bırakmayan adam kolay kolay bırakmaz. Neden bırakmıyor çünkü Fenerbahçe'ye geldiği günden beri hiç bir sportif başarı yaşatamadı tatmin edici bir başarı yok adamda öyle bir ego varki kabullenemiyor "biz bu işi yapamıyoruz sorun bizde" demiyor kabul etmiyor bunu hala o düşük zekaları ve yüzsüzlükleri ile bişeyler yapabilceklerini sanıyorlar. Ben söylim bıraksa bile yerine kendi adamını getirir arkadan kontrol etmeye devam eder bu herifler klübü ele geçirmiş öyle kuvvetliler ki karşılarına rakip çıkamıyor çıkanların,akıl vermeye çalışanların hepsini bitiriyorlar

Tamam çok kızmışsın belli.

Bir de şu açıdan bak.

O da farkında kendi ismi üzerinden lekelendiğinden ve hatta mahkemedeki ifadesine bakarsanız bundan oldukça da rahatsız.

Bugün burakıp gitse , onu nasıl anacaksın yarın? Bugün söylediklerine bakılırsa , ayrın da çok hoş anmayacağın aşikar.

Bir de şu pencereden bak olaya.

Sırf Fenerbahçe başkanı olduğu için hapise giriyorsun. Suçsuz olduğundan adım gibi eminsin. Ama knjonktür öyle bir çalışıyor ki Türkiye neredeyse bu işlemediğin suçun faili olduğundan %100 emin. ASlında yapacağın tek birşey var. Onun böyle olmadığını ispat etmek değil mi?

Peki bunu nasıl yapabilirsin?
    Başkanlığı bırakarak mı? Aziz Yıldırım'ı kenara bırak. Şike mikeyi de bir kenara bırak. Suçsuz olduğunu sen nasıl ispatlayabilirsin?
    Eleştirmek ile kul hakkı yemek arasındaki çizgiyi fazlaca kaçırdığınızı düşünüyorum.
    Şuan elinde tek bir kozu var , ""Fenerbahçe başkanı olarak aklanmak" ... Yarın çıkacak "iş adamı Aziz yıldırım , şike suçlamasından beraat etti" , açıklaması ne Fenerbahçe için önemli olur ne de Aziz Yıldırım için.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.